מכסחי הקופות 5: סיכום הסיבוב השלישי

ספיידרמן, קייטי פרי ואוליבר סטון מבלבלים את המכסחים ומשאירים את המאבק על הצמרת צמוד

השבוע השלישי של המשחק מפריד את מי שיודעים לפרש את הרמזים בעננים ולקרוא את עלי הקפה (אני בטוח שזה היה הגיוני מתישהו) לבין אלה שסתם זורקים ניחושים. שמות מוכרים חוזרים אל רשימת המובילים במשחק, אבל ההפרשים עוד קטנים.

ספיידרמן המופלא [fi_bbb_show_guess q="94"]

כצפוי, ספיידי החדש היה מופלא פחות מסרטי הגירסה הקודמת שלו – לפחות מבחינה קופתית – ובכל זאת השיג לעצמו קופה נאה. אחרי שלושה ימים מוצלחים באמצע השבוע, שבהם השיג 75 מיליון דולר, ספיידי המשיך לסוף שבוע של 62 מיליון. זה כנראה מספיק בהחלט כדי שס. מ. המופלא יקבל את סרט ההמשך שלו, אבל אלה שהימרו על סכומי עתק של מעל 100 יצאו מאוכזבים. הניחוש הממוצע על ספיידי עמד על 91 מיליון, כך שהרבה משתתפים במשחק לא קיבלו ממנו הרבה. גם ה"קרם" – המשתתפים המובילים במשחק – הפריזו באופטימיות, אבל הניחוש הממוצע שלהם היה קרוב הרבה יותר לתוצאת האמת – 72. חמישה ניחשו את הסכום של ספיידרמן במדויק: האח קרמזוב, אוקי4, talqwe, תמר, איתי Z ודימה.

בלי חוקים [fi_bbb_show_guess q="95"]

בטופס המשחק עוד קראנו לו "The Savages", אבל שמו העברי של סרט האקשן למבוגרים של אוליבר סטון הוא "בלי חוקים". ובתור סרט כזה, שיוצא באמצע הקיץ בין ספיידרמנים לפיקסארים, 16 מיליון הדולר שהשיג הם תוצאה סבירה. במקרה הזה, הניחוש הממוצע של כלל המשתתפים במשחק (17) היה קרוב הרבה יותר למציאות מהניחוש הממוצע של הקרם (12). לא מעטים הצליחו לנחש את התוצאה המדויקת, וזה עומד להיות מעייף, אבל מכיוון שאנשים נורא אוהבים לראות את השם שלהם מוזכר כאן, הנה הרשימה המלאה: nadavp, דורון ז, כש, נקראוס, אור, קסם, ליידי נועה, סקאמבג, אור, מוק, גם87, three, שי והפנגיז, Nman, ג'וקר, בועזז, נואק2000 ולורד שלג.

קייטי פרי: חלק ממני [fi_bbb_show_guess q="96"]
למה מי היא חושבת לעצמה שהיא, הקייטי פרי הזאת? ג'סטין ביבר או משהו? סרט-ההופעה בכיכובה השיג 7 מיליון דולר בקושי, אחת מהפתיחות הנמוכות של סרטים בסגנון הזה. זה היווה חדשות רעות לכולם, גם למנחשים בכלל ששמו עליה בממוצע 16 מיליון דולר, וגם לקרם שהסתפקו ב-12 וחצי. איכשהו, זה לא מנע מלא פחות מ-13 מנחשים לקלוע במדויק: גלעד33, ליידי ג'יי, פופקורן בלי מלח, צ'וומפ, _איתי, בארטושק, גבר זר, פלוידוש, חנוס, גינוק, כאן מעיין, דייב, ליאור וטום1.

טד [fi_bbb_show_guess q="97"]

הדובון המדבר ספג נפילה סטנדרטית, האמת, של 41%, והגיע ל-32 מיליון דולר. זה סכום שהיה בפני עצמו מספק מאוד גם בתור סוף השבוע הראשון של הסרט, והוא מביא את "טד" להכנסות כוללות של 120 מיליון דולר, ולסיכוי טוב מאוד להגיע ל-200 מיליון בסופו של דבר. הלהיט המפתיע של הקיץ, נדמה לי שכבר אמרתי. הניחוש הממוצע כאן היה כמעט זהה לתוצאת האמת, וזה בטח משמח הרבה אנשים, אבל מאלץ אותי לכתוב שוב רשימה ארוכה של אנשים שקלעו בול. ובכן: אוקטרין, מיש11, אסףTV, קיו, ענבלג, בועזון, בועזז (אין קשר משפחתי), _איתי, בלה, יער, סוסוקה, עופר ליברגל, רעואל, ולנסיה, מיכל, ג'וני יוטה, יגואר, אקסיג'נוסייד, Lullaby, דדמאוס, רוני8765, JTM, ניאון תרמי.

פשיו.

שאלת הבונוס [fi_bbb_show_guess q="98"]

זאת היתה תחרות הוגנת: "ממלכת אור הירח" ו"לרומא באהבה" הוקרנו השבוע, התברר, במספר דומה של בתי קולנוע (800 ומשהו). "ממלכת" מצליח מאוד בהפצה מוגבלת, אבל וודי הוא וודי, וכולם אוהבים את רומא. ובכל זאת, זה היה ווס שניצח. "ממלכת" השיג 4.5 מיליון דולר השבוע, ו"לרומא באהבה" – רק 3.1 מיליון. הקהל היה חצוי בדעתו באופן כמעט מושלם, אבל הרוב (הקטן) טעה. 52% מכם שמו את הנקודות על וודי, ואיבדו אותם; ה-45% שהלכו על ווס זכו.

הדירוג השבועי

שוב צפוף בצמרת. במקום אלוף שבועי אחד יש לנו שניים: פאזי לוג'יק ואורון שניהם השיגו 56 נקודות מתוך 67 אפשרויות, וחולקים במקום הראשון. נקודה אחת פחות בדיוק השיגו מלקיאדס, גלעד33 ודימה. כל החמישה זוכים בזוג כרטיסים ל"ספיידרמן המופלא".

[fi_bbb_week_score game="5" week="3" display="top" top="11"/]

לטבלת הדירוג השבועי המלאה

צל"ש: liavgivon היה קרוב מאוד להיות המצטיין של השבוע. הניחושים שלו בשאלות הסכום היו מדוייקים יותר משל כל אחד אחר, ורק טעות גורלית בשאלת הבונוס הצניחה אותו מהמקום הראשון למקום ה-27. גם אוקי4 ו-talqwe הגיעו למקומות גבוהים ביקום המקביל שבו וודי ניצח את ווס.

טבלת הניקוד הכללי לאחר הסיבוב השלישי

מסורת יפה ב"מכסחי הקופות" היא שיובל המפוקס נמצא בדרך כלל במקום השני. אבל זה קצת נהרס השבוע, כשהמפוקס, תוך הבעת זלזול משווע במסורת ובערכים, עלה שלב, והגיע למקום הראשון בניקוד הכללי. כדי שלא ייבהל לעמוד בפסגה לבד, הוא חולק אותה עם דימה, שקפץ לשם ישר מהמקום ה-13. לשניהם יש 128 נקודות הפרש של 3 נקודות מהשוהים במקום השלישי.

גם כאן, תיקו: אסףTV שירד מהמקום הראשון נמצא כאן עם אוקטרין, שקפץ מהמקום התשיעי. מתחתם יש כמה פנים חדשות בעשיריה – orftahe, מיש11, החמור עשאיה, וגם חגי, שבשלב המקביל ב"מכסחי הקופות 4" כבר ישב יפה במקום הראשון ולא זז משם עד סוף המשחק. חגי קופץ השבוע 13 שלבים אל המקום השמיני, כך שהוא בהחלט בכיוון הנכון לשחזר את ההישג שוב – אבל יש לנו עוד שבועיים שלמים לעבוד על זה.

[fi_bbb_game_score game="5" week="3" display="top" top="10"]

לטבלת הדירוג הכללי המלאה

עוד בטבלה: פאזי לוג'יק קפץ 194 מקומות מעלה, אל המקום ה-50; גרנד טורינו עלה 192 שלבים; אבל העליה הגדולה ביותר שייכת לגלעד33, שקפץ 223 מקומות אל תוך מאה הגדולים.

הסיבוב הבא יפתח מאוחר יותר היום.