סינמונדיאל 2018: רבע גמר 2

תוצאות רבע הגמר הראשון, פינצ'ר נגד רייט ונולאן נגד ספילברג.

למי שלא בטוח מה קורה פה – כתבת הסבר וטבלת שלב הטורניר.

אתמול היה קרב אחד פשוט, וקרב אחד מסובך. הקרב הפשוט נגמר בניצחון (מוחץ) של האחים כהן נגד ווס אנדרסון. הקרב השני.. ובכן, היה יותר מסובך. יותר "על סמך קולות בודדים לכאן או לכאן" מסובך. אבל שלב הנוקאאוט הוא שלב הנוקאאוט, ולמרות הפיתוי לצאת לפנדלים, הוחלט שיש מנצח, והמנצח הוא סקורסזה.

וכך, בקריאות על טיבם של השופטים, בתדהמה, ביריות אקדחים ושירה המונית של "Stuck in the Middle With You" הודח זוכה גביע העולם בקולנוע, ומפנה את הדרך לזוכה חדש לעלות. בקיצור, הולי שיט.

זאת תהיה הפעם הראשונה של סקורסזה בחצי הגמר, שם הוא יתמודד עם האחים כהן, מתמודדים שכבר הגיעו לגמר.

ועכשיו- לחלק השני של רבע הגמר:

קרב בין שני ענקי קולנוע שאהודים בעולם כולו וכאן באתר בפרט. יש סיכוי לא רע שההחלטה הזאת תדיר שינה מעיניכם. בפינת הרגש, סטיבן ספילברג ("אינדיאנה ג'ונס", "פארק היורה", "שחקן מספר אחת" ) שמאז הטורניר הקודם היה מאוד עוסק וביים ארבעה סרטים נוספים. בפינת המוח, כריסטופר נולאן ("ממנטו", "יוקרה", "דנקרק") שמגיע אחרי שאתם בחרתם בסרטו האחרון כסרט השנה של 2017. בעולם אידיאלי לשניהם היה מגיע להגיע רחוק יותר, אבל כמו שאומרים, There can be only one.

Webp.net-resizeimage (7)

רבע גמר 3

  • כריסטופר נולאן (55%, 224 קולות)
  • סטיבן ספילברג (45%, 186 קולות)

מס' מצביעים: 410

Loading ... Loading ...
Webp.net-resizeimage (1)

אדגר רייט ("שוטרים לוהטים", "סקוט פילגרים נגד העולם", "בייבי דרייבר") צבר קהל מעריצים נאמן עם השנים, והוכיח שגם עם תסריט פחות מקורי הוא יודע איך לגרום לאנשים לנוע לצלילי המוזיקה.  דייויד פינצ'ר ("מועדון קרב", "הרשת החברתית", "נעלמת") קצת פחות שמח וקצבי, אבל אחראי לכמה מהסרטים המדוברים והאהובים של העשורים האחרונים.  האם רייט ירקוד אל השלב הבא או יאלץ להסתפק בפרס ניחומים בצורת טילון קורנטו?

Webp.net-resizeimage (1)

רבע גמר 4

  • דייוויד פינצ'ר (57%, 238 קולות)
  • אדגר רייט (43%, 178 קולות)

מס' מצביעים: 416

Loading ... Loading ...
Webp.net-resizeimage (3)

מחר: כלום.

שבוע הבא: חצי גמר.