סוכני ש.י.ל.ד
Agents of S.H.I.E.L.D

משימותיהם של הסכונים בארגון ש.י.ל.ד, הקיים בתוך היקום הקולנועי של מארוול.

תאריך הפצה בארה"ב: 24/09/2013
תאריך הפצה בישראל: 24/09/2013

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. יש! מחודשת לעונה שישית!

  יצחק בארי

  אקדים גילוי נאות: אני ביקשתי מיהונתן דף סרט לסדרה הזו (איזה משפט מוזר), ותכננתי לרשום כאן תגובה ארוכה ומפורטת למה גם אנשים שלא מתחברים לקונספט הבסיסי יהנו מאד מהסדרה. כבר חודשיים שאני דוחה את זה, ואני מקווה שעוד חזון למועד.
  בכל אופן, באמת מדובר בסדרה אנדרייטד, וחבל.
  ולענייננו, כבר חודשים רצו שמועות שהעונה הנוכחית – חמישית במספר – היא האחרונה לסדרה, והאמת שגם כמות סגירת הקצוות שנעשתה בעלילה עצמה רמזה לכך. אלא שלשמחתי הודיעה רשת ABC כי היא מחדשת את הסדרה לעונה נוספת בת 13 פרקים, ואף הוסיפה כי עדיין לא בטוח שזאת תהיה העונה האחרונה.
  מכיון שהסוף של אינפיניטי וור שם בהשהיה את כל היקום של מארוול, העונה השישית תשודר רק בקיץ הבא – ולא בסתיו כמו בדרך כלל, מה שכנראה היווה חלק מהשיקול לעשות עונה מקוצרת.
  בכל אופן, יש!

  מקור

  1
  OKDeSign (אור) ?
  • לסדרה יש את היתרונות והחסרונות שלה

   שלמקו GRAS

   והרעיון של עונה שישית אחרי סגירות הקצוות שנעשו בעונה החמישית יהיה מעניין, לכל הפחות.

   אבל האופטימיות שלי מההודעה הזאת היא שכנראה לא שכחו שהטלוויזיה והסרטים מתרחשות באותו עולם. כי מדי פעם זורקים איזו עצם (לדוגמה, "תאנוס מגיע" שנאמר כלאחר יד באחד הפרקים האחרונים של שילד), אבל מבחינה מעשית אין קשר בין ההתרחשויות על המסך הגדול ועל המסך הקטן. אולי הדחייה הזאת כן תגרום לסדרות הטלוויזיה להסתנכרן קצת עם הקולנוע.

   1
   OKDeSign (אור) ?
 2. ומחודשת גם לעונה שביעית.

  יצחק בארי

  אני ממש מאושר.
  ולגבי זה שקלארק גרג לא מופיע בינתיים בעונה 7 – אני מאמין שהוא כן יופיע; הסיבה להסתרה היא שאתה לא יכול לחשוף מראש את העובדה שהסוכן קולסון לא ימות במהלך העונה השישית. בניגוד לקולנוע, בו אנחנו כבר יודעים (ספוילר למלחמת האינסוף) שהפנתר השחור וספיידרמן יחזרו בוודאות כי הסרטים הבאים שלהם הוחזרו, בסדרות יותר קל להסתיר דברים כאלה.

  • *הוכרזו*

   יצחק בארי

   אוף. אני שונא טעויות הקלדה.

 

כתיבת תגובה

(חובה)