הטעות הגדולה
Delivery Man

רימייק אמריקאי ל"סטארבק". בטלן בן 40 ומשהו, שתרם זרע ביד רחבה בצעירותו, מגלה שיש לו 533 ילדים – ו-142 מבינהם הגישו תביעה ייצוגית בדרישה לגלות את זהותו האמיתית.

אורך: 1:43
תאריך הפצה בארה"ב: 22/11/2013
תאריך הפצה בישראל: 28/11/2013

6 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אז

  mook

  מסתבר שבמאים שעושים רימייקים לסרטים של עצמם היא תופעה הרבה יותר עתיקה ורחבה משנדמה (לי), אבל בעוד שבעבר הרחוק היו לכך שלל סיבות וגם רימייקים שהשתוו למקור ואף התעלו עליו (היצ'קוק, דה מיל), בעשוריים האחרונים זה בעיקר גרסאות קופי-פייסט חיוורות שפשוט תורגמו לאנגלית בשביל האמריקאי העצלן ("בנגקוק מסוכנת", "משחקי שעשוע", "13 זאמטי", "הטינה" (?), "סטארבק").

  http://www.listology.com/imposter/list/directors-who-re-made-their-own-movies

  • אבל מי טורח לעשות רימייק אמריקני לסרט קנדי?

   שין שין

   (ל"ת)

   • כי הוא לא בדיוק קנדי, אלא קוויבקי.

    (ל"ת)

 2. אזהרה חמורה

  יאצ

  למי ששוקל: לא. פשוט לא. סרט מתיש וטרחני בטירוף, עם שמאלץ בכמויות תעשייתיות שעדיין לא מצליחות לסתום את חורי ההיגיון שמנקבים את העלילה חלולים חלולים. וינס ווהן מייגע כצפוי, וכריס פראט (השולתתת!!1) וקובי סמולדרס פשוט מתבזבזים. חבל"ז מהסוג הרע.

 3. זה נראה זהה לטריילר בצרפתית

  מישי

  פעם ראיתי איזה סרט ארגנטינאי וכעבור כמה שבועות את ההעתק האמריקאי שלו שהיה פשוט זהה. יש לדברים האלו נטיה לצאת הרבה פחות מוצלח באנגלית וגם פה, אמנם הטקסט זהה ועדיין נראה לי שאם כבר אז עדיף לצפות בגרסת המקור. קל יותר לסלוח לסרטים לא הוליוודים (על התקציב, על היצע השחקנים..)
  סרט די אידיוטי וחמוד- לא מצחיק יותר מידי, לא נוגע ללב יותר מידי. משהו שיכול להיות מהנה באיזו שבת גשומה שלא רוצים לזוז מהשמיכה.

  1
  שין-גימל ?
 4. אכן טעות גדולה...

  רם

  או שאולי הטעות היא שלי כשהחלטתי בערב שישי ללכת לסרט הזה.
  אני לא אהבתי. דיי משעמם ולא מצחיק. מה שמפתיע הוא שהקהל שמסביבי דווקא צחק דיי הרבה ואף אחד לא יצא באמצע אז אולי אני מפספס פה משהו.

 

כתיבת תגובה

(חובה)