כולם יודעים
Todos los saben

אישה חוזרת לעיירת הולדתה בספרד לאחר שחיה שנים בארגנטינה ואף הקימה בה משפחה, אך הביקור משתבש כשכמה סודות מען העבר עולים מעל פני השטח.

אורך: 2:12
תאריך הפצה בישראל: 11/04/2019

תגובה אחת פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. עוד סרט מאכזב

  רתם הדיקטטור-R

  אם כי יש לומר שהיו לי ציפיות גבוהות,כך שבמקרה הזה לא מדובר בפלופ מוחלט.
  כמו ב'פרידה' ו'הסוכן',גם כאן פראהדי מצליח לבנות קונפליקט משותף ומעניין בין מספר רב של דמויות,שפוגעות זו בזו לא מתוך רוע אלא מתוך אנוכיות.הבעיה היא שבניגוד לשני הסרטים המעולים הללו, הפעם פראהדי משתמש בתירוצים קלושים כדי לבנות את הקונפליקט הזה.האירוע המחולל הוא לא יותר מאשר טריגר כדי להציף על פני השטח את המתחים בין בני המשפחה.לדעתי,היה אפשר לעורר אותם בדרכים הרבה יותר מעודנות ולדלג לגמרי על אותו אירוע,בלי שזה היה פוגם.מה גם שבסוף הסרט הסיבות שהובילו אליו נותרות עמומות וסתומות.
  גם נקודת המפנה העיקרית מאוד לא מוצלחת.היא די ילדותית והסצנה שבה היא מתגלה מעוררת גיחוך.
  אבל בכל זאת,פראהדי מצליח למנף את החולשות הללו וליצור 2 וחצי דמויות מוצלחות,שצריכות לקבל החלטות מוסריות קשות.המשחק בסרט מצוין,רק חבל שרוב הדמויות לא מפותחות מספיק ואין להם הרבה עם מה לעבוד, בעיקר פנלופה קרוז.
  בסופו של דבר, הסרט בהחלט שומר על עניין ויש לו לא מעט מעלות,אבל קשה להתחמק מהתחושה שיש פה משהו לא מספיק מבושל.חוויית הצפייה בסרטים הקודמים של פראהדי היתה אינטימית ועמוקה,כאן יש תחושה שפרהאדי כל הזמן הולך מסביב לדרמה אבל לא מצליח באמת להתקרב,ולכן הסרט לא ממש מותיר רושם ועל אף המעלות אי אפשר שלא לומר שמדובר באכזבה.

 

כתיבת תגובה

(חובה)