החלקיק האלוהי
God Particle
שמו העברי של הסרט המצוין כאן אינו השם הרשמי שניתן לו על ידי המפיצים בארץ, וייתכן שהוא יופץ תחת שם אחר.

קבוצת אסטרונאוטים בתחנת חלל מגלה דבר שמשנה את המציאות שלהם.

7 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. הסרט הזה קיבל כותרות היום

  כשהוכרז שהוא "סרט חדש בסדרת קלוברפילד", לכן העליתי את דף הסרט כדי שיהיה לי מקום להתעצבן בו על כמה חסר משמעות הוא צירוף המילים "סרט חדש בסדרת קלוברפילד". זאת לא סדרה. אין קשר בין הסרטים. "קלוברפילד" ו"דרך קלוברפילד 10" לא מתרחשים באותו העולם. הם מבוססים שניהם על תסריטים מקוריים שלא נכתבו מתוך כוונה להיות חלק מסדרה כלשהי, וזה נכון גם לגבי "החלקיק האלוהי" (כלומר, זה השם הנוכחי של הסרט; יכול להיות שישנו לו את השם ל"תחנת חלל קלוברפילד".

  מה שמשותף לכל הסרטים האלה הוא שאלה סרטי מד"ב/אימה בתקציב קטן יחסית, שמבוימים על ידי במאים צעירים ולא-ידועים, ומופקים על ידי ג'יי. ג'יי. אברמס. והוא אומר עכשיו שהוא מתכוון להוציא כאלה, פעם בשנה. וזה מצוין. שני הסרטים הראשונים ב"סדרה" הזאת היו אחלה. אז אם השם "קלוברפילד" עוזר לקדם את הסרטים, סבבה, רק שלא יתחילו שוב עם מציאת הקשרים המאולצים בין הסרט הזה לסרטים הקודמים, והניסיונות למצוא משמעות נסתרת בכל איסטר-אג. בואו נסגור את זה מראש, לא קיים "היקום הקולנועי של קלוברפילד", אוקיי? אוקיי.

  3
  עידו, לפרקונית, Morin ?
  • "אנתולוגיית קלוברפילד" מתאים יותר?

   דין

   (ל"ת)

   • אבל באיזה מובן זו אנתולוגיה?

    אנתולוגיה היא אוסף של דברים נפרדים. הסרטים האלה הם נפרדים, אבל לא אוסף. אי אפשר לקנות כרטיסים לכולם בחבילה אחת. מה ההבדל בין ה"אנתולוגיה" הזאת לבין, אתה יודע, כמה סרטים שונים?

    • מה ההבדל בין שתי העונות של "בלש אמיתי" לבין שתי עונות של שתי סדרות שונות?

     דין

     בעיקרון אתה צודק, למרות שהביטוי "יקום משותף" נזרק פה ושם בידיעות על הסרט, כל עוד אין חיבור ממשי בין הסרטים זה לא יותר מטריק שיווקי.
     אבל מה בעצם חסר בשביל שכן יוגדרו כאנתולוגיה? אם שלושתם יוצאים תחת הכותרת "קלוברפילד", למה שזה לא ייחשב כאוסף?

     • אני לא בטוח עד כמה זה מתאים,

      lord buss

      אבל…טרילוגיית דם וגלידה?

 2. לפי ההבנה שלי זה באמת לא סדרה, אלא יותר בכיוון של אנתולוגיה וסוג-של יקום משותף, למרות שלא תהייה אינטראקציה ישירה בין אף סרט או דמות. בינתיים הסרטים שהגיעו מהספק אנתולוגיה הזו היו מצוינים, אז למה לא.

 3. נדחה

 

כתיבת תגובה

(חובה)