לדפוק התמחות
The Internship

שני אנשי מכירות ותיקים מוצאים עצמם מובטלים בעולם הדיגיטלי החדש, ולוקחים על עצמם תפקידי מתמחים בגוגל, שם עליהם להתחרות בקבוצת צעירים גאונים.

תאריך הפצה בארה"ב: 07/06/2013
תאריך הפצה בישראל: 27/06/2013

6 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. Oh god, why

  אחרי "לדפוק חתונה" הגיע "לדפוק התמחות"? לא רק שזה עלול לבלבל אנשים לחשוב שהם קשורים, זה שם די מעפן בפני עצמו. עכשיו ווילסון / ווהן הם "הדופקים"? שיהיו בריאים, המעברתים האלה…

 2. נו מילא

  אולי העברות הנוראי של השם לפחות ירחיק כמה אנשים מהסרט הנוראי הזה. כן. אני עד כדי כך בטוח בזה שהסרט הזה יהיה איום ונורא.

 3. סרט ענק

  סתיו

  נמצאת כרגע באוסטרליה וצפיתי בו. סרט אדיר ביותר! בדרך כלל ההומור של אוון ווילסון ו..מה שמו הבחור השני, אבל הסאונד. באמת היה ענק.
  צחקנו כל הסרט, אהבנו את הדמויות האחרות שהיו אדירות, ההתנגשות בין השניים לעולם המודרני באמת הומוריסטי. בקיצור שווה ללכת כשיצא בארץ

  1
  Roii ?
  • נדמה לי שכמה מילים נפלו מהתגובה הזאת.

   (ל"ת)

   6
   Fixer, אור, יובל המפוקס, לפרקונית, שומר שאבעס, MetalicOtter ?
   • חביבי, קצת סבלנות.

    poo3

    הבחורה נמצאת באוסטרליה, יבשת בקצה השני של כדור הארץ, זה לא צחוק, יש דיליי באינטרנט, קצת סבלנות. והנה המילים שהתעכבו מתחילות להגיע: "אני", "גורם לי להתעוות בבחילה","נו הגבוה הזה.. על תקן המבוגר הרציני","טרק של הסרט היה פשוט חוויה משלימה לסרט, אני קונה את הדיסק בחנויות", "ובכלל כל","ת","הקודש".

    12
    לפרקונית, Bazay, שמוליק, NOAM9, deebugger, yanevil, MuchRejoicing, Machine gun, שומר שאבעס, MetalicOtter, יחמור פרסי, Octarine ?
 4. ממש נחמד

  ליאור

  העלילה הבסיסית צפויה ונוסחתית, אבל הסרט עדיין כיפי בזכות דמויות המשנה המוצלחות והבימוי האיכותי. ה"בעיה" של הסרט, היא, כמובן, העובדה שהוא מציג בצורה חיובית תאגיד גדול, מה שגורם להרבה אנשים, ולכמעט כל מבקרי הקולנוע, להתפלץ מה"פרסומת". אם אתם מסוג האנשים שדברים כאלה מפריעים להם – כדאי שתוותרו על הצפייה.
  לדעתי, הגישה החיובית הדי חריגה של הסרט לגוגל, ביחס למה שמקובל בסרטים בדרך כלל, היא די מרעננת ועושה אותו קצת יותר מעניין וייחודי

 

כתיבת תגובה

(חובה)