לוק קייג'
Luke Cage

גיבור העל בעל העור חסין-הכדורים מנסה לטהר את שמו ולהגן על העיר שלו.

תאריך הפצה בארה"ב: 30/09/2016
תאריך הפצה בישראל: 30/09/2016

12 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. למה הוא לא היה בנוקמים בעצם?

  שירן

  יש לו יכולות די יעילות והיו יכולים להשתמש בו (הוא הרבה יותר חזק מקפטן אמריקה לדוג')

  • מאותה סיבה שבאטמן דונאלד דק לא שם

   גיא

   הסדרות של נטפליקס והיקום הקולנועים הם שני דברים נפרדים לחלוטין מכל בחינה, אין שום קשר ביניהם ואפילו על הרפרנסיים המלאכותיים כבר וויתרו בעונות האחרונות, וכך צריך להיות

   • כמעט נפרדים

    מתקפת הצ׳יטארי על ניו יורק עדיין מניעה הרבה מהעלילות של הסדרות. בדרך כלל מתייחסים אליה בעקיפין ולא ממש בשם אבל ברור למה הם מתכוונים.

   • אפשר להגיד הרבה דברים והנה אחד מהם-

    שירן

    לוק קייג' הוא לוהט ובקלות הוא יכול להחליף כמה מהצנונים בנוקמים (החבר של איירון מן המעפן, סקרלט וויץ היאבשה וכמובן את דר סטריינג הזקן וקצת דוחה).

    1
    דיאנה ?
 2. לא

  גיא

  אין שום קשר אמיתי, הם יכולים להגיד או לזרוק שמות של דברים אבל בסופו של דבר יש לנו יקום אחד ועוד יקום שלא קשור אליו השום דבר ולא יכול לקרוסאובר איתו בשום מצב אף פעם אבל פה בעונה יכול לזרוק איזה שם של משהו

  • סליחה אין שום קשר?

   שירן

   אתה בטוח? אומנם אני לא מומחית גדולה במה שייך למי אבל בפעם האחרונה שבדקתי (שזה עכשיו) ראיתי הוא לגמרי ביקום. אפילו באחד הפרקים מישהו ברחוב מכר דיסקים של קטעים מהקרב בנוקמים. לא יודעת לפי מה אתה קובע קשר כי עובדתית הם באותו יקום. אן אתה טוען שלא אז יופי לך, אני טוענת שאנטמן גם לא ביקום.

 3. העונה השניה טובה בהרבה מהראשונה

  יצחק בארי

  נבלים מעולים, אקשן נהדר וכתיבה טובה יותר.
  לא רק זה, העונה הזו גם עוררה בי אופטימיות לקראת העונה החדשה של איירון פיסט, ואני אפרט את הסיבות לכך בדף הסדרה.

 4. אופס. לא תהיה עונה שלישית.

  יצחק בארי

  למה לעזאזל? לפני שבוע נטפליקס ביטלו את איירון פיסט, וכולם היו בטוחים שזה בגלל שהיא פשוט סדרה גרועה (למרות שהעונה השניה היתה שיפור דרמטי). אבל לוק קייג' פופולרית בהרבה וזכתה לשבחי הביקורות.
  יתכן שזה קשור לשרות הסטרימינג החדש של דיסני שיושק בשנה הבאה. בכל מקרה, אוף.

  • אני לא אהבתי את שתי העונות

   העונה הראשונה לא הייתה אחידה ברמה. השנייה פשוט הייתה מאכזבת וארוכה מדי.
   קצת מוזר שהסדרה תסתיים בעונה השנייה כי הסוף שלה היה פתוח ודורש המשך.

   אבל דרדוויל בדיוק חזרה לעונה שלישית והיא (יחד עם המעניש) הסדרה הכי טובה בעולם של מארוול–נטפליקס.

   1
   OKDeSign (אור) ?
   • כנ"ל

    העונה הראשונה הייתה בינונית-מינוס, הדבר הכי טוב בה היה פסקול. בכל זאת נתתי צ'אנס לשנייה ופרשתי אחרי ארבעה פרקים כי שום דבר מעניין לא קרה. לוק קייג' ואיירון פיסט לחלוטין היו החוליות החלשות של הקבוצה, ואני לגמרי בסדר עם הביטולים שלהם. אין לי בעיה להשאר עם שלושת הסדרות האחרות (ותמיד סקרן לראות גיבורים חדשים).

    • אני לא רואה את הבעייתיות הגדולה בזה.

     שלמקו GRAS

     עד עכשיו שודרו 11 עונות של יקום הדפנדרס. כל הדמויות הראשיות כבר עברו תהליך של אקספוזיציה, הכרת הכוחות שלהם והשלמה עם היותם גיבור על. זה נכון במיוחד לאיירון פיסט וללוק קייג', שמצאו את עצמם בסוף העונה השנייה שלהם במצב די דל בקונפליקטים ונמסיסים.

     זה לא אומר שנגמרו הסיפורים שיש לספר על הדמויות האלו, זה רק שאין סיבה להציג אותם בפורמט של עונה שלמה של סדרה של אחד מהרביעייה המקורית. בדיוק כפי שלא צריך איירון מן 4 בשביל להמשיך לפתח את טוני סטארק, ובדיוק כמו שהקטעים הטובים ביותר של תור הם דווקא בסרטים שלא נושאים את שמו – לא צריך עוד עונה של איירון פיסט בשביל לדבר על דני ראנד.

     ובכלל, אחרי 11 עונות, הכח של יקום הדפנדרס הוא לא בדמויות הראשיות, אלא בעומק שהדמויות המשניות קיבלו. אם אני חושב שצריכה להיות עונה סביב הסיפור "מיסטי וקולין הופכות להיות חונכות של טריש אחרי שהיא מתחילה לפתח כוחות על וביחד השלוש עוזרות למרי ווטסון לחשוף את עברה", תחת איזה מותג מהארבעה המקוריים הסיפור הזה יכול להיכנס?

     1
     שופל ?
 5. לגמרי מה שכתבת על דרדוויל

  יצחק בארי

  מרתון הצפיה שלי בעונה השלישית מתוכנן לשבוע הקרוב. אשתדל לחזור כדי לדווח.

 

כתיבת תגובה

(חובה)