מגנוליה
Magnolia

מספר סיפורים מצטלבים בלוס אנג'לס: ילד-פלא בתחרות טלויזיונית נמצא תחת לחץ, מנחה סדנאות לכיבוש נשים מגלה שאביו גוסס, גבר מחפש מחילה מבתו שניתקה איתו קשר. ומזג האויר מוזר.

עמוד הסרט בחסות אוהד קצין

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. תגובה שמכילה ספוילר מאת שנאוצר
 2. אני מפחד להמאיס את עצמי,

  העט המרקד

  אם אכתוב כאן הודעה שמפרטת למה זה אחד הסרטים האהובים עלי. אני יכול לומר שהוא אחד הסרטים הכי מרגשים שראיתי בחיים שלי, שג'וליאן מור, פיליפ סימור הופמן ובכלל, שאר הקאסט המדהים שהתקבץ בסרט הזה, נתנו פה הופעה של פעם בחיים. שמדובר באחת מעבודות הבימוי והכתיבה הטובות ביותר שנעשו, שסיקוונס הסיום מרגש אותי עד היום, ושזה אולי הסרט הכי יפה שנעשה על גאולה. לא, אני רק אומר זאת כך: ראיתי את הסרט הזה שוב לפני כמה ימים, וזרחתי מאושר כשראיתי שעל השולחן של סטנלי, הילד, מופיע ספר אחד שפחות או יותר אומר במפורש מה עומד לקרות בסוף הסרט – ומכניס זווית חדשה לגמרי לתפקיד של הילד בקליימקס של הסרט. על השולחן של סטנלי הונח ספר שנכתב על ידי צ'רלס פורט. להלן הקשר בין צ'רלס פורט לסוף של מגנוליה. זהירות, ספוילרים:

  http://www.nrg.co.il/online/15/ART1/620/580.html

  5
  Kassandra, Mr.Brownstone, yinon1524, עידו, omer ?
  • תודה על הלינק

   Kassandra

   ידעתי על הספר של פורט, לא ממש ידעתי יותר מדי על מה הוא עשה ואיך הוא קשור לנושא. עכשיו הכל התחבר לי.
   גם אחד הסרטים האהובים עליי (אם לא האהוב ביותר…). מדהים כמה פרטי טריוויה יש על הסרט הזה, כל כך הרבה דברים מעניינים שפזורים לכל אורכו (והוא ממש ארוך!) ואפשר להבחין בהם רק אם צופים מלא פעמים וממש מתעמקים, או לחילופין קוראים את כל ה"הידעת?" על הסרט ב-IMDB (או שניהם, במקרה שלי).

  • alon

   נירלי שראיתי את הסרט הזה יותר פעמים מאנדרסון עצמו ואף פעם לא שמתי לב לזה..!!!!
   סחטין, עשיתה לי את היום- שבוע- חודש….
   זה ללא ספק הסרט השלם ביותר שנוצר..!

 

כתיבת תגובה

(חובה)