ספיידרמן: השיבה הביתה
Spider-Man: Homecoming

פיטר פארקר, תלמיד התיכון שהוא גם ספיידרמן, עושה את צעדיו הראשונים בעולם גיבורי העל בעזרת המנטור שלו, טוני סטארק.

תאריך הפצה בארה"ב: 07/07/2017
תאריך הפצה בישראל: 06/07/2017

120 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. במחשבה שנייה, דילן אוברין (Teen Wolf ו"הרץ במבוך") הוא הפיטר פרקר\\ספיידרמן המושלם!

  זה לא שאני אתאכזב אם לרמן יקבל את התפקיד אבל אובריאן הוא אולי הקאסטינג הכי מושלם שאני יכול לחשוב לתפקיד, חוץ מזה שהוא שחקן יותר טוב מלרמן.

  3
  האיש והאגדה, eclipse, דיאנה ?
 2. טוב, זה כבר באמת מוגזם

  חובבת דיסני

  כמה אפשר עם הריבוטים האלה??
  פעם שלישית בתוך 15 שנה?
  אני לא מבינה איך החידושים האלה (בעיקר של סרטי גיבורי העל, ז'אנר הזה מיצה את עצמו לגמרי) לא נמאסים.
  אין יותר רעיונות לסרטים ודמויות מקוריים?

  1
  לפרקונית ?
  • כנראה שספיידרמן עובד עדיין עם ווינדוס ויסטה.

   טווידלדי

   המערכת כל הזמן קורסת, וצריך ריבוט. הגיוני.

   4
   עוף בשומשום, Octarine, Daniel, יחמור פרסי ?
   • ספיידרמן משתמש במערכת הפעלה מרושעת

    קסם

    שמחייבת אותך להשתמש בבינג.

    2
    broken, Grey Thingy ?
 3. אולי הריבוט יהיה תרתי משמע

  dante

  דיווחים בבלוגספרה אומרים שספיידרמן הבא לא יהיה לבן (ואולי אומר שהריבוט יהיה גם בשם והם ילכו על הגרסה של מיילס מורלס)
  http://www.slashfilm.com/rumor-non-white-spider-man-miles-morales/
  לדונלד גלובר שלום.

  5
  OKDeSign (אור), Jess R, סטיץ', Grey Thingy, YuvalMoalem ?
  • האמת היא שזה באמת יותר מתאים.

   סטיץ'

   ספיידרמן מופיע רוב הזמן עם התלבושת המלאה שלו. זה אומר שלא רואים לא בכלל את גוון העור.
   ולדעתי גוון הקול של שחקן שחור יכול הרבה יותר להתאים לדמות.

   1
   Grey Thingy ?
  • מיילס מורלס נשמע לי הימור לא קטן

   דין

   הקהל של הקולנוע הוא לא הקהל של הקומיקס, ורובו כנראה לא מכיר את השם. אם יבטיחו לו ספיידרמן ופתאום זה לא יהיה פיטר פרקר, הוא יכול להרגיש מרומה. אז לדעתי גם אם ילוהק שחקן לא לבן, הוא עדיין יהיה פיטר פרקר.
   מצד שני, אחי הקטן (שאינו מתמצא בקומיקס) דווקא די התלהב מהרעיון שספיידרמן לא יהיה פרקר, בטענה שחמשת הסרטים כבר המאיסו עליו לגמרי את הדמות. כך שאולי אני טועה.

   • אני לא בטוח שלקהל של הקולנוע אכפת מפיטר פארקר.

    ספיידרמן הוא אחת הדמויות המוכרות ביותר בעולם. ילדים בני שלוש וסבתות בנות שמונים יודעים מי זה ספיידרמן. הם לא יודעים מי זה פיטר פארקר. לקהל של הקומיקס זה משנה, אבל לקהל הרחב – אני לא חושב שיהיה אכפת להם איך קוראים לאיש שמתחת למסכה.

    1
    Morin ?
    • גם אם זה יהיה בן אפלק?

     הפונז

     (ל"ת)

     2
     Jess R, אדון האופל ?
     • למה שתגיד דבר נורא שכזה

      Grey Thingy

      (ל"ת)

      3
      שפן הלוח, Jess R, דיאנה ?
    • אז זהו, שפה אני לא מסכים

     נכון שבמקרה של ספיידרמן המסיכה יותר משנת מהשחקן\\דמות, אבל גם הדמות עצמה של פיטר פרקר היא די מוכרת, סיפור האוריג'ן שלו, הדוד בן והמשפט המפורסם שלו, הרבה אנשים מכירים את זה וזה חלק מהדמות, זה לא חלק ממיילס מורלס.

     כלומר לדעתי ספיידרמן צריך להיות פיטר פרקר, אבל פיטר פרקר לא חייב להיות לבן הוא יכול שחור או היספני או אסייתי. אין שום דבר בגזע של פיטר שמחייב אותו להיות לבן, אז כל עוד ספיידרמן הוא פיטר פרקר, לא ממש מעניין אותי אם השחקן לא לבן או כן לבן.

    • זו טעות לחשוב כך

     מאסטר חיוור

     ספיידרמן הוא הסופר גיבור הכי מצליח כלכלית ובפער ענק מכל השאר. הוא המקום ללכת על בטוח. הסרטים עם גארפילד הוכיחו שאפילו כשלוקחים שחקן כושל ותסריט שנראה כמו שלשול, הסרט מרוויח.

     מלבד זאת עבור כל אלו שלא רוצים את פארקר בתפקיד, ובכן, שני הסרטיפ עם גארפילד לא כללו את פארקר אלא איזו המצאה לא קשורה. והסרטים כשלו ביחס לשאר גיבורי העל.

     אבל הבעיה המרכזית שאם תחליף את פארקר תקים על הסרט הרבה שונאים. היו עצבים על פאקין המנדרין שהוחלף, אז על פארקר? תמצא מאות אלפי אנשים שנוטשים בזעם לא רק את ספיידי אלא את כל היקום הקולנועי. תמצא ביקורות זועמות ודירוגי 0 מתוך 10 בכל אתרי הקולנוע, לא רק על סרטי ספיידי אלא על כל סרטי מארבל. זה יגרום לבקלאש כזה שהיקום הקולנועי ידרדר מטה. אם פארקר יככב השונאים שלו מקסימום יפגעו בסרטי ספיידי ולא מספיק. אם יוחלף כל היקום הקולנועי יקבל מלחמה מבית.

     ומארבל יודעת. כי הם ניסו להחליף את פארקר כמה פעמים. וזו תמיד היתה התוצאה.

     אז היפסטרים שלי, אתם תקועים עם פיטר.

     • אתה הרבה, אבל הרבה, אבל הרבה יותר מדי מעריך

      eclipse

      את כוחות של פאנבויז.

      הקהל הרחב מכיר את פיטר פרקר, ובגלל זה מארבל וסוני ממשיכים איתו. אבל הם לא היו מתמלאים בשום זעם קדוש אם היו מחליפים אותו בדמות אחרת, בטח לא על סרטי מארבל אחרים – הם מקסימום היו יותר מבולבלים ממה שהם עכשיו, אם זה אפשרי.
      המחשבה שאם מישהו יחליף את פיטר פרקר היקום הקולנועי של מארבל יסבול מזה בגלל שהקהל יזעם זעם עקרוני היא מגוחכת והזויה. המקסימום שיכול לקרות זה שהסרט הספציפי של ספיידרמן ירוויח פחות, וגם זה כי הקהל פחות מכיר את הדמות.

      לעומת זאת, הבעיה שבלהישאר תקוע עם פיטר פרקר זה שמעבר לזה שזה מבלבל, זה ממש אבל ממש נמאס. אם יהיה עוד סיפור אוריג'ין אחד של פיטר פרקר אנשים יעמדו בתור להרוג את דוד בן בעצמם, וזו בעיה שהאולפנים מודעים אליה. כמו כן אמייזינג ספיידרמן אולי לא נכשל, אבל לדעתי קשה להגיד שהוא הצליי – הוא היה ממש רחוק מלהיות מה שהאולפנים קיוו שהוא יהיה, ויעיד זה שאין איימיזינג ספיידרמן 3 אלא במקום זה סוני נכנעה והתחילה לשתף פעולה עם מארבל.

      כמו כן, מיילס מוראלס, ה"תחליף" של ספיידרמן בקומיקס, לא רק אחד הדברים היחידים שהצליחו ליקום אולטימייט, אלא שהוא עומד להיספג ליקום הרגיל. למעשה מי שלא ממש עבד למארבל זה פיטר פרקר של יקום אולטימייט, אם כבר מדברים.

      ואני לא לגמרי סגורה שאתה יודע מה משמעות המילה היפסטרים. אבל זה פחות קריטי.

      8
      קיו, Morin, Jess R, mip, אדון האופל, YuvalMoalem, אחיה, Roy ?
      • יש המון ליקויים בתגובה שלך

       קיטיארה אות' מאטאר

       בשביל הקהל הרחב פיטר פרקר הוא ספיידרמן. וזה הסופר גיבור המצליח ביותר שקיים. תסתכלי על מספרים. המספרים שספיידרמן עושה גודלים משל הנוקמים, באטמן וסופרמן ביחד. אני מדבר כמובן על מכירות נלוות, לא על סרטים או קומיקסים שמרויחים כלום בהשוואה. מוראלס פשוט לא קיים בעיני רוב הציבור. וספיידי שחור אדום (חליפה) זה משהו שרק ירחיק.

       לא זעם קדוש? ובכן "סופרמן לא הורג" ו"באטמן לא הורג" מצלצלים לך מוכר? שני אלו הפילו עכשיו סרטים שהיו יכולים בפוטנציאל לרסק את הנוקמים ואם היית שואלת לפני 5 שנים, כולם הו אומרים לך שאין סיכוי שהנוקמים יהיה קרוב אליהם.יצוג מדויק של הגיבור משנה לכולם. לא רק אפקטים. זו הסיבה באמת שהסרטים עם גארפילד נכשלו, היו להם אפקטים טובים אבל מי שמאחורי המסכה לא היה פיטר פארקר אלא פוץ מתנשא. זו הסיבה שהסרטים של סניידר בDC נכשלו. וזו הסיבה שספיידרמן עם מוראלס היה נכשל וגורר איתו למטה כל סרט שקשור אליו כולל CIVIL WAR.

       הציטוט האחרון שלך בנוגע לקומיקס שגוי לחלוטין. פיטר פארקר לא רק הצליח ביקום האולטימייט, פיטר פארקר ברא את יקום האולטימייט. יקום האולטימייט נוצר בעקבות גרסה מחודשת שעשו לספיידרמן כדי לצפוס את המעריצים החדשים של הקומיקס בעקבות הסרטים של ראימי. זה היה להיט ענק שהתחרה גם בגרסה הרגילה של ספיידרמן שהיתה עסוקה בכל מיני אירועי בעייתיים (כמו, למרבה האירוניה, סיביל וור). הגרסה הרגילה היתה שבורה אחרי הרבה שנים של קומיקסים גרועים ובעייתיים ואילו הגרסה הקלאסית יותר היתה ביקום האולטימייט. התוצאה היתה שאולטימייט פיטר הצליח יותר. במיוחד בביקורות, לעיתים קרובות גם במכירות.
       יקום האולטימייט התרחב ויצר כל מיני דברים נפלאים כמו האולטימייטס או גרסה נהדרת של האקס מן, אבל באיזה שלב, התקבלה החלטה להפוך את היקום הזה לאזור של ניסויים וקומיקסי בלוקבאסטר. התוצאה היתה הרסנית עבור היקום הזה כאשר השיא הגיע בקומיקס ארוע שנקרא "אולטימטום". חפשי את זה, מדובר בקומיקס הגרוע ביותר בכל הזמנים כי הצליח להרוג עולם.
       בינתיים ביקום הרגיל (616) מארבל מקבלים החלטה שנויה במחלוקת שהכעיסה בזמנו הרבה מעריצים. הם לומדים מאולטימייט פיטר פארקר והופכים את הפיטר פארקר הרגיל לצעיר יותר, רווק יותר, מעשית מחזירים אותו שנים אחורה. רבים שנאו את המהלך. מעשית הקומיקסים שיצאו לאחר מכן פשוט היו טובים בהרבה. עד כדי כך שעד היום ספיידרמן הרגיל חזר להוביל טבלאות מכירות. בראש כל טבלת מכירות היום תמצאי את באטמן, ספיידרמן, הנוקמים וליגת הצדק. זה לא היה כך לפני הצעד הזה. והקומיקסים באמת איכותיים בהרבה. זה נעשה, מעשית על ידי שינוי הגרסה של פיטר פארקר למשהו קרוב לגרסת האולטימייט שלו.

       וזה מה שהפך את אולטימייט פיטר פארקר למיותר. העובדה שיש כמוהו כבר ביקום של 616 ובנוסף יקום האולטימייט הפך לפיסת צואה מיובשת, טרגדיה של ניסוי בקומיקס. ועדיין, הקומיקס היחידי שבאמת המשיך למכור מספרים סבירים היה אולטימייט ספיידרמן.

       בשנים החשוכות לאחר מכן עבור מעריצי האולטימייט, ניסו מארבל להחיות את השם עם כל מיני טריקים כמו למשל להרוג את פיטר פארקר ולייצר דמות נכונה אתנית במקום. הדמות היתה להיט קטן. היא התקבלה באהבה אבל לא יותר מאשר פיטר פארקר. המספרים שמכרה היו נמוכים יותר. היא צברה מעמד של קאלט זוטא, אבל לא יותר מכך.

       באירוע האחרון מארבל החליטו להרוג את יקום האולטימייט סופית. המתת חסד אחרי שנים של גסיסה עצובה. כדי לא לשפוך את התינוק עם המים, הם העבירו את מיילס ליקום הרגיל. עכשיו הוא מתחרה עם פיטר פארקר ראש בראש באותו יקום. נחשי מה מנצח? זה אפילו לא תחרות. הקומיקס הראשון של מוראלס לא הצליח לעבור את ה-100 אלף עותקים. תשוי את זה לקומיקס המקביל של פיטר פארקר שמכר כמעט 250 אלף עותקים. את יודעת מה? בואי נעשה משהו אחר, נשווה את זה לקומיקס של דמות עכבישית לא אייקונית אחרת. לא נדבר על תחרות ישירה עם הסטאר. מה דעתך על ספיידר גוון? הגרסה של גוון סטייסי כספיידרמן? ובכן, היא השיגה במכירות של החוברת הראשונה שלה כמעט 200 אלף עותקים. זה פי 2 ממה שמיילס עשה.

       (וזה אחרי שגם פיטר וגם גוון כבר עברו מספור מחדש לפני שנתיים בערך. אז פיטר השיג מעל 500 אלף עותקים כי חזר לחיים. גוון השיגה מעל 250 אלף)

       כיום ספיידר גוון היא הדמות הנשית שמוכרת הכי הרבה קומיקס במארבל. מיילס, היה ונשאר גימיק עם מעמד קאלט.

       שבאמת חזק במיוחד אצל היפסטרים. אבל זה כבר דיון אחר.

       שורה תחתונה, מיילס מוראלס אינו כשלון, אבל גם לא נחשב להצלחה גם אחרי כל השנים הללו. ומשום כך, אין שום סיבה אמיתית שמארבל תיתן לו הזדמנות להחליף את הדמות מספר 1 שלהם. דמות שאותה לפי כל הסקרים והבדיקות, אוהבים אנשים שאינם לבנים גם כך. הרבה יותר מאשר באטמן או סופרמן או קפטן אמריקה.

       רוצים יצוג למיעוטים? תחליפו את סטיב רוגרס בסאם ווילסון. מענין למה את זה אנשים לבנים לא דורשים.

       1
       mip ?
   • הלוואי שזה לא יהיה פיטר פרקר

    סטיץ'

    זה לא שיש לי משהו אישי נגדו, אבל כמה פעמים כבר אפשר לראות את הדוד בן מת.
    מספיק סבל יש לנו מהחזרות על המוות של ההורים של ברוס ווין (אחרי שהם מתו ב"באטמן" של ברטון, וב"באטמן מתחיל" של נולאן, עכשיו הם עומדים למות שוב בסרט החדש של סופרמן. וזה לא כולל את הסידרה "גות'אם" שגם שם הם מתו).
    אנחנו לא צריכים גם מחזורית כזאת במארוול.

    1
    Jess R ?
    • פרקר או לא, אני בספק אם ייעשו שוב סיפור אוריג'ין

     דין

     (ל"ת)

     1
     דיאנה ?
     • לא צריך להראות לנו את סיפור האוריג'ין כדי למלאות את הסרט בפלאשבקים על ההתמודדות שלו מות הדוד.

      סטיץ'

      הכי פשוט זה לקחת משהו אחר לתפקיד של ספיידרמן

      • אז אתה אומר

       דין

       שאם ספיידרמן החדש יהיה עדיין פיטר פרקר, זה אומר בהכרח שהסרט יתעסק במוות של דוד בן?
       לא נראה לי, אין שום דבר שמחייב את זה. אני לא מבין מה הבעיה לעשות סרט עם פרקר שפשוט לא מתייחס לדוד בן ביותר ממשפט או שניים.

       • פשוט לא נראה לי שהם בפיתוי.

        סטיץ'

        כנ"ל גם בDC. הם לא מוכנים להניח להורים של ברוס ווין לנוח על משכבם בשלום, אז בכל ריבוט חדש הם שוב יזכירו אותם.

        • *יעמדו בפיתוי

         א

         (ל"ת)

    • הבאסה עם יקום קולנועי של DC שמתחרה במארוול הוא שלעולם לא נראה סרט לבאטמן ביונד

     ואת טרי מק'גינס כבאטמן.

     1
     inbalg ?
  • מה אם מארוול לא יכריזו על השחקן?

   Fixer

   תחשבו רגע, איזה אדיר זה יכול להיות אם מארוול לא תחשוף את זהות השחקן של ספיידרמן עד לסרט עצמו, ואנחנו נגלה אותו רק כחלק מהעלילה של civil war בסרטים הבאים?

   *כמובן שבפועל נדע עוד הרבה לפני כן מי השחקן של ספיידרמן, אבל תרשו לי לפנטז.

   5
   יהונתן צוריה, OKDeSign (אור), דיאנה, Jess R, שפן הלוח ?
 4. יש לי חלום.

  Piper

  ובחלומי, פיל לורד וכריס מילר כותבים את הריבוט של ספיידרמן. אני מודה, אני לא יודעת אם יש להם רקע בקומיקס, אבל על קומיקס אפשר ללמוד. את מה שיש להם – כישרון לכתיבה קומית מדוייקת וכיפית – אי אפשר להשיג בשום מקום. וזה בדיוק האופי שצריך להיות לסרט של ספיידרמן, במיוחד כזה שמתכתב עם היקום הקולנועי של מארוול שהוא מאד קליל לפעמים. הלוואי שאותה רוח קודש שגרמה לסוני לחתום על החוזה הזה עם דיסני תגרום להם לשלם ללורד ומילר איזה סכום שהם לוקחים כדי לכתוב סרט בימינו, ותאפשר להם לתעל את ההומור המגניב ספיידי הקומיקסי והטלוויזיוני אל מסך הכסף. אני לא מכירה את הפוליטיקות הפנימיות של הוליווד. אני לא יודעת מה הסיכויים שדבר כזה יקרה. אבל הי, לבחורה מותר לחלום, לא?

  6
  OKDeSign (אור), nadidi, קסם, העט המרקד, דיאנה, Grey Thingy ?
  • אני דווקא לא חושב שהם בחירה מושלמת

   רנדל

   מכיוון שפיל ולורד הם במאים מצויינים בתחום מאד צר וספיציפי שהוא קומדיות גאגים ומימים פרודיות ובקיצור הם הגרסה הקולנועית של 9gag. אבל אני ממש לא בטוח שהם טובים כשהם לא מביימים סרט שהוא 100% צחוקים. במחשבה שנייה, כבר היה לנו סרט מארוול שהוא כמעט 100% צחוקים ובסרט לגו הצמד הוכיח שהוא יודע לביים אקשן נהדר (גם בג'אמפ סטריט למען האמת). אולי בעצם יש סיכוי שזה יעבוד אבל זה יהיה חתיכת הימור מצד מארוול.

   • אתה מאשים אותם בפלגיאט? נראה לי שהם יכולים לתבוע אותך על זה.

    Piper

    (ל"ת)

  • i follow you(r) piper !

   נורבוסט

   (ל"ת)

  • זה דבר שהוא בהחלט אפשרי,

   קסם

   משתי סיבות:
   א. הם בקשר טוב מאוד עם סוני, שנראה שרואים בהם כנכס שאסור לוותר עליו, במיוחד בזמנים אלו, ואולי אפילו יתנו להם ליד את הסרט הכי חשוב שלהם.
   ב. אין להם סרט קרוב בבימויים לזמן הקרוב.

  • מצטער

   אבל נראה שדרו גודארד יכתוב ויביים את הסרט. אני לגמרי סבבה עם זה.

   • מה שמעניין אותי בכל הסיפור הזה,

    קסם

    זה שאחרי שהוא עזב את העבודה של להיות השואו-ראנר של הסדרה "דרדוויל" בשביל לכתוב ולביים את "סיניסטר סיקס", הוא קיבל בסוף סרט ספיידרמן משלו, רק כי התוכניות של סוני השתנו.

  • לפעמים חלומות מתגשמים... סוג של.

   Piper

   https://twitter.com/colliderfrosty/status/591057722470060032

   הם לא יעשו את הסרט הזה, אבל הם יעשו סרט של ספיידרמן.

   1
   דורון פישלר ?
   • זה רעיון מעניין, ואני בהחלט אשמח לראות אותו.

    קסם

    (ל"ת)

 5. אולי אלו תקוות גדולות

  בירדי

  אבל היי, אדגר רייט לא נמצא בעמדת הבימוי של אנט-מן יותר משנה וסרט מארוול של אדגר רייט יהיה אחד הדברים הטובים ביותר שיקרו ליקום הקולנועי.

  • אומנם לסרט מארוול בבימויו של אדגר רייט ישנו הפונטנציאל

   רנדל

   להיות אחד הדברים הכי טובים שיקרו ליקום הקולנועי של מארוול, אבל אם הוא ייבחר בכל דבר אחר שהוא לא מארוול אז הוא ייעשה יותר טוב לקולנוע. עדיף שרייט ייבחר בפרוייקט שבו הוא יוכל להפגין את מיטב כישרונו מאשר פרוייקט שיעניק לו מרחב מצומצם לתמרון ויהפוך אותו לבורג במכונה משומנת ועצומת מימדים.

   1
   הגורבצובה ?
   • לדעתי מארוול הוכיחו שהם למדו לקחים,

    DBS

    והם מוכנים לתת כוח ושליטה מוחלטת למי שמוכיח את עצמו.

    אדגר רייט מוכשר פי אלף מכל בנאדם שעושה כרגע סרטים בשביל מארוול-אם הוא יחבור אליהם הוא יכול לעשות סרטים בגודל ותקציב שיתנו לו אפשרויות כמוהן הוא לא יקבל יותר אף פעם. זו הזדמנות של פעם בחיים, גם שלנו כצופים.

    עם כל הכבוד-זה לא הסרט האחרון שלו בחיים. סרטי אינדי אישיים הוא יכול לעשות אחר כך.

    1
    אדון האופל ?
    • בדיוק

     בירדי

     ושומרי הגלקסיה היה פקטור מרכזי בקטע הזה. העזיבה של אדגר רייט מאנט-מן הייתה לפני היציאה של שומרי הגלקסיה לאקרנים ולפני הפיכתו למגה-סופר-להיט של 2014 ושל היקום הקולנועי בפרט.
     והסגנון של אדגר רייט, לפי דעתי, מתאים כמו ככפה ליד לספיידרמן. כלומר, היא דמות קלילה יחסית בהשוואה לשאר הגיבורים שאמורים להופיע ביקום במהלך השנים הבאות. יותר מזה, רייט הוכיח שהוא יכול לביים גם קטעים שהם קצת יותר "דרמטיים" ו"רציניים".

     • הדיון הזה טוב ויפה אבל

      הריבוט של ספיידרמן עדיין מיוצר אצל סוני ולא אצל מארבל. יש להם אולי עמדה לתת כמה עצות או כיוונים כלליים, אבל לא נראה לי שהם יכולים לבחור בשביל סוני איזה במאים יביימו את הסרט שלהם.

      1
      אנדי דופריין ?
 6. למארוול ולסוני יש רשימה מצומצמת של שחקנים.

  קסם

  ב-TheWrap מדווחים שהרשימה כוללת את השמות נאט וולף, אסא באטרפילד ועוד כמה לא מוכרים כמו טום הולנד ("הבלתי אפשרי", "ככה אני חיה עכשיו"), טימותי צאלמט ("בין כוכבים", "הומלנד") וליאם ג'יימס ("העולם על פי דנקן").

  http://www.thewrap.com/spider-man-shortlist-includes-paper-towns-star-nat-wolff-hugos-asa-butterfield-exclusive/

  • סטיץ'

   הם כבר הכריזו שהספיידרמן שלהם יהיה בן 15/16, אז ברור שהם מוגבלים לשחקנים דיי צעירים.
   חבל, אני חושב שגרנט גאסטין היה יכול להיות מוצלח מאוד בתור ספיידרמן.

   • הוא יכול להראות בן 15-16

    OMG

    פשוט אין סיכוי שהוא שהוא יהיה ספיידרמן
    הוא כבר משחק את הפלאש של DC והוא גם יהיה ספיידרמן?
    אני אפילו לא צריך להסביר למה
    אבל חבל שזה לא יקרה חחחח הייתי מת לזה

  • זה לא באמת השורט ליסט

   Daniel

   סתם רשימה רנדומלית של חמש שמות שהכותב שמע מכל מיני אנשים והוא הרכיב אותה אחרי שמישהו אמר שסוני ומארוול צמצמו את החיפושים שלהם לחמישה אנשים (והוא אמר שכמה מהם בגילאי העשרים המוקדמים ויש רק אחד כזה ברשימה בכתבה שהבאת), אבל לא מדובר באנשים האלה.

   הכתבה הזו היא מה שנקרא Click bait, לא יותר.

 7. אסא באטרפילד

  http://www.latino-review.com/news/1pxytqq4q12n5fa3i4sfg2nli03mrc

  יאק, עד שהחזרתם את ההתלהבות והציפייה מספיידרמן? עכשיו גרמתם לי לאבד אותה. תודה רבה מארוול, אני חושב שאחרי זה ו"עידן אולטרון" אני כבר הרבה פחות נלהב ממכם.

  2
  סטיץ', מתן בכר ?
  • הוא לא כזה גרוע

   יש הרבה דברים לא יפים לומר על "המשחק של אנדר", אבל אסא באטרפילד היה בסדר גמור. והוא באמת צעיר, כך שלא נצטרך כבר בסרט ההמשך הראשון לתהות למה הגבר בן ה-35 הזה עדיין נמצא בתיכון. הבעיה: התפקידים שלו עד עכשיו היו דרמטיים. ספיידרמן צריך גם חוש הומור, ואם יש לבאטרפילד כשרון קומי, עוד לא ראינו אותו בשום מקום.

   בכל מקרה, מוקדם להתלהב או להתאכזב, זה עדיין רחוק מלהיות רשמי.

   2
   jokerface24, OKDeSign (אור) ?
   • "בסדר גמור" זו לא מחמאה כזו גדולה

    באטרפילד מעולם לא הרשים בשום דבר (אותי, לפחות).

  • סטיץ'

   ב"הוגו" הוא עוד היה סביר. אבל ממש לא סבלתי אותו בסרט "המשחק של אנדר".
   זה ממש יוריד לי ציפיות אם אני אדע שהוא עומד להיות הספיידרמן החדש.

   אני מקווה שבסוף יבחרו במשהו אחר שקצת יותר מתאים לתפקיד

   2
   Daniel, דיאנה ?
   • #רק_דונלד_גלובר

    Grey Thingy

    ואם לא, ניסיתי לחשוב מי בהוליווד רזה וצעיר וחצוף ועלה לי לראש דייב פרנקו. השאלה היא אם הוא מסוגל לשחק דמות שהיא לא דורשת-כאפה בכל רגע בו היא על המסך.

    ואם באסא באטרפילד עסקינו, הבעיה היחידה לטעמי בהופעה שלו באנדר, היא שהוא נכשל בלעשות את הקטע שבו הוא מתבגר מגיל 6 עד 14 במהלך הסרט.

  • זאת הפתעה ...

   עמית

   האמת היא שלא התרשמתי מאפחד מ5 השחקנים שהם הציעו (או שהציעו בשמם, או השמועה הזאת שרצה או מה שזה לא היה), אבל הוא דווקא הבסדר מבין הרשימה הזו! מארוול עוד לא איכזבו אותי (עם דגש על ה"עוד לא" …יש להם עוד 156 סרטים בדרך) – אם אני מזניח את ת'ור כמובן – אז אני נותן להם יד חופשית מבלי לבקר אותם עד שאני אראה את המוצר ! רק יש לי בקשה אחת – אל תהרסו לי את קפטן 3 !! בבקשה !

  • אז הילד הזה מתכוון להיות כל הדמויות האהובות עליי?

   Piper

   צפו להכרזה שאסא באטרפילד לוהק לכל התפקידים הראשיים בעיבוד הקולנועי לשלושה בסירה אחת. כן, גם הכלב.

   12
   דורון פישלר, קיו, Morin, Daniel, קסם, subatoi, עוף בשומשום, העט המרקד, Octarine, הגורבצובה, matank1994, idOri ?
   • וזה דבר טוב או רע בשבילך? :P

    (ל"ת)

    • כן.

     טווידלדי

     (ל"ת)

     3
     סופר סתם, mip, אנדי דופריין ?
  • יואוו איזה זקן אני!!

   קסם

   שחקנים צעירים ממני כבר משחקים גיבורי על!

   2
   subatoi, אדון האופל ?
   • זה לא אומר כלום,

    הפונז

    קלואי גרייס מורץ שיחקה את היט-גירל לראשונה בגיל 13.
    אז מה, תתעודד :-)

  • שיט, זה באמת אסא

   כלומר לפי הסקופרים כמו דווין פארצ'י מארוול נכנסו למשא ומתן אחרון עם אסא וזה פחות או יותר רשמי שהתפקיד שלו.

   Worst news ever!

   כל כך התרגשתי מהצירוף של ספיידי ליקום של מארוול ועכשיו אני לגמרי מדוכא. כל ההתלהבות שחזרה מהדמות ירדה לטמיון.

   אסא הוא אחד השחקנים השנואים עליי, אני חושב שהוא שחקן מעצבן לגמרי והוא היה נורא כאנדר ב"המשחק של אנדר" ובשאר הדברים שראיתי אותו בהם, אני גם חושב שיש לו מראה קריפי מדי, ממש לא מה שבא לי מפיטר פרקר.

   בקיצור, חדשות איומות.

   2
   סטיץ', האיש והאגדה ?
   • מעניין איך הוא בתור דמות קומית

    עמית

    זאת אומרת, בתור ספיידרמן או פיטר פארקר דווקא יכול להיות שהוא יהיה לא רע בכלל, הוא שחקן בסדר סה"כ ויכול להיות שעם סביבה קצת יותר ברמה מאשר "המשחק של אנדר" עוד יצא ממנו משהו רציני. אבל הוא תמיד שיחק דמות כבדה ומעצבנת – מעניין איך הוא יהיה בתור ספיידרמן "חבר השכונה"

    • החיסרון המרכזי שלו באנדר זה שהוא נכשל בלהכפיל את הגיל שלו במהלך הסרט

     Grey Thingy

     (ל"ת)

     • לא ממש, החיסרון המרכזי שלו באנדר היה שהוא היה חסר הבעה רוב הסרט

      ומאוד מעצבן באופן כללי.

      2
      סטיץ', דיאנה ?
  • אפשר להירגע. אסא פטרפילד כנראה לא יגלם את ספיידרמן.

   סטיץ'

   לפי אתר דדליין ישנם 4 שחקנים שמתמודדים לתפקיד- טום הולנד, צ'ארלי רו, מאט לינץ, וצ'ארלי פלומר.
   אף אחד מהם לא זכור באופן משמעותי, אבל לפחות גם לא באופן כ"כ שלילי (ראה לדוגמה – אסא בטרפילד).
   כנראה שהשבוע יוכרז השחקן שיזכה להיות איש העכביש השלישית בתולדות הקולנוע.

   מקור: http://deadline.com/2015/06/spider-man-casting-short-list-chipping-from-the-green-1201442425/

 8. ספיידרמן: קומדיה?

  בהנחה שהדיווח הזה נכון ולא שמועות ללא כיסוי, כנראה שבמחשבה שהספיידרמן החדש צריך להיות שונה, ועם ההחלטה להישאר עם פיטר פרקר ועוד להישאר בתיכון הכיוון היחידי שהם יכולים לקחת כדי להבדיל אותו מהאחרים הוא לקחת אותו לכיוון קומי. ולכן הבמאים החדשים שנשקלים לתפקיד הם כולם במאי קומדיה מהבמאי של נפוליאון דינמיט, עד לבמאי של 50/50 ומת עליה דרך הבמאי של סט. וינסנט, ועד לבמאי של פיץ' פרפקט.

  זה בהחלט כיוון מעניין, אבל אני לא בטוח לחלוטין איך זה יעבוד. ואיכשהו העובדה שאני לא בטוח יודע איך הולך להיראות הסרט ספיידרמן הבא מעודדת.

  • לא יודע על מה אתה מדבר,

   קסם

   כל הספיידרמנים שראיתי היו קומיים.

   חוץ מזה, עד ספיידרמן הזה נקבל את אנט-מן ואת דדפול, ששניהם מצופים להיות די קומיים.

   • יש הבדל בין "קומיים" ל"קומדיה".

    אבל הספיידרמנים הישנים הם טיעון טוב ל"לא משנה מה הבמאי מביא איתו, בסופו של דבר זה פשוט הולך להיות סרט ספידירמן"

  • מארק ווב?

   dante

   הוא לא היה במאי שהתמקצע בסרטי פילם נואר מדכדכים בשחור לבן. והתוצאה הייתה לא מזהירה.
   סה"כ זה באמת לא משנה איזה במאי הם יקחו, כל במאי שיעבוד על הסרט יהיה בובת צללים של וורנר.
   לא יסמכו על במאי שעשה סרט שניים לביים פרויקט כזה אלא אם כן זה a list כמו נולאן.

   • לא הבנתי את התגובה שלך

    למה שמת "מארק ווב?" ואיך הוא קשור לתגובה שלי למה טענת שהוא "לא היה במאי שהתמקצע בסרטי פילם נואר מדכדכים בשחור לבן" כאשר הוא ביים את 500 ימים של סמאר ואז קפץ לספיידמן. ובנוסף לא הבנתי איך במאי שיעובד אצל סוני בשיתוף פעולה עם מארבל יהיה בובת צללים של וורנר.

    אפשר עוד פעם?

    • כי קוראים לו ווב אז יהיה מגניב אם יעשה סרט על איש העכביש

     Grey Thingy

     (ל"ת)

 9. יש חדשות! יש נצורות! יש פלאי פלאות!

  שי

  את ספיידר-מענטש יגלם הבחור טום הולנד, ואת הסרט יביים ג'ון ווטס (וזה משעשע כי טום הולנד גילם את הבן של נעמי ווטס ב"הבלתי אפשרי").
  מקור
  #אנשים_שאני_לא_יודע_מי_אלה,_גם_אחרי_חיפוש_בגוגל

  2
  סטיץ', עמית ?
  • כן, גם אני רציתי להגיד.

   רציתי את דילן אובריאן, לדעתי הוא היה מושלם לתפקיד (וטום הולנד למרות שהוא בחירה לא רעה עדיין לא משתווה אליו) אבל נו טוב.

   אה, ועוד ספיידרמן בריטי!

   • טום הולנד הוא בריטי?

    חשבתי שהוא הולנדי !:-P!

    (סליחה, הייתי חייב)

    1
    Jess R ?
    • הוא צרפתי.

     הפונז

     (ל"ת)

     2
     Octarine, סופר סתם ?
 10. Cop car

  עמית

  של הבמאי שעתיד לביים את ספיידרמן הוא סרט שהמבקרים דווקא מאוד אהבו (78% אחוז העגבניות – שלשם השוואה, זה הציון של אנטמן) אבל הקהל, לא כל כך – 6.4 בIMDB ו54 העגבניות מטעם הקהל… מוזר, מעניין אותי לראות את הסרט הזה.

  • אני אהבתי.

   בהחלט סרט מוזר, אבל גם כיף נורא, מותח, מאוד אמיתי ועם הופעה נהדרת של קווין בייקון.

   2
   שופל, סופר סתם ?
   • אני בטוח שאצפה בו גם

    עמית

    כי בדר"כ הציון של הקהל גבוהה מזה של המבקרים, ואם הוא פחות, אז לא בכזה הבדל. גם הבנתי ש2 מהשחקנים הראשים הם ממש ילדים, יש סיכוי שזה קשור לסיבה שמארוול בחרו בו דווקא לביים את בספיידרמן הצעיר שלהם?

    • אני וDaniel דיברנו על זה בעמוד על הליהוק

     אמרתי שיכול להיות, אבל אז הם כנראה לא ראו את הסרט: כי "מכונית משטרה" מתעסק בילדים, ולא בנערים (הגיל שבו ספיידרמן אמור להיות בריבוט המתממש הזה).

  • לא ראיתי את "Cop car" אבל לצערי הרב צפיתי בסרט

   רנדל

   האחר של הבמאי שנקרא "Clown" (חברים וזה) והוא אחד הסרטים הגרועים שראיתי בשנה-שנתיים האחרונות. קודם כל זה סרט אימה לא מפחיד אבל כן מצחיק לא בכוונה. מה שעצוב זה שהוא ממש מתאמץ להיות מפחיד אבל הוא עושה זאת באופן כל כך נדוש ועלוב שהרגעים האלה באמת מפוצצים מצחוק. ולמען האמת הוא כ"כ גרוע שכמעט ואין מה להגיד עליו. הוא משתמש בכל קלישאות האימה האפשריות ובנוסחת דיבוק השדים שנהפכה לטרנד, הוא מכיל קטעי gore זולים ולא מספקים (אם סרט אימה זול ומגעיל אז עד הסוף), להתנהגות של הדמויות ולבחירות שלהן אין שום קשר למציאות, באמת נראה לי שאין עוד מה להוסיף. אני לא יודע עד כמה הסרט הזה הוא אינדיקציה לריבוט של ספידרמן (שממילא אין לי הרבה עניין לצפות בו) אבל הוא בהחלט לא מעורר תקוות.

   • איזה מזל ש"ספיידרמן" לא יהיה סרט אימה.

    קסם

    (ל"ת)

    1
    עמית ?
    • אבל אם במאי עשה סרט אימה גנרי ומשעמם

     רנדל

     זה די לגיטמי לחשוב שהוא יעשה גם סרט גיבורי על סטנדרטי ומשעמם. אם ראיתי סרט גרוע של במאי מסוים שאני לא הכרתי אז לא משנה לי באיזה ז'אנר פעל ובאיזה ז'אנר הסרט העתידי שלו, הוא ביים סרט מחורבן וזה ישר גורם לחשדות.

     • אולי, אבל סרט ביכורים לא אומר הרבה יותר מדי,

      קסם

      במיוחד לא כשהדיבור הוא על זה שבסרט השני שלו הוא לגמרי מצא כיוון טוב.

      1
      סופר סתם ?
  • ראיתי אותו. הוא לחלוטין אחלה.

   האיש והאגדה

   קווין בייקון מעולה, ובולטת גם הכתיבה והבימוי של הילדים.
   אני עדיין נורא ספקני לגבי ספיידרמן אבל אני קצת יותר אופטימי.

   • גם מארוול

    עמית

    וגם צוות מוצלח, ונכון שמארוול לא נותנים המון מרחב תימרון, אבל בכזאת זאת קשה לי להאמין שהנוקמים למשל היה ניראה כמו שהוא ניראה בלי במאי כמו ווידון, או קפטן בלי האחים רוסו. ככה שבס"כ יכול לצאת תוצר טוב.

 11. דף ה- IMDb של הסרט מעדכן ליהוקים חדשים

  בירדי

  מריסה טומיי תגלם את דודה מיי וג'ון פרנסיס דיילי וג'ונתן גולדסטיין, שכתבו ביחד את "איך להיפטר מהבוס" וביימו לאחרונה את ההמשך של Vacation הולכים לכתוב את הסרט. אז… יאי…?

  • מעניין לראות איך דודה מיי עושה בנג'מין באטן מעיבוד לעיבוד.

   פנטלימון

   בגרסא הראשונה של סם ריימי אי שם ב-2002 רוזמרי האריס הייתה בת 75. עשור לאחר מכן אצל מארק ווב קיבלנו דודה מיי צעירה בעשור בתור סאלי פילד בת ה-66 (שבאופן כללי שיחקה דמות צעירה אפילו יותר, שיערה של האריס היה לבן לחלוטין והיא הייתה לגמרי על תקן סבתא יותר מדודה). והנה ב-2017 אנחנו עתידים לקבל את מריסה טומיי שתהיה אז בת 53 בלבד, עדיין נראית נהדר, וכנראה תהיה הרבה יותר מאשר יותר על תקן אמא מאשר דודה מקשישה אפילו יותר מאי פעם, או שסתם הוכחה חיה כיצד כל כמה שנים לנשים מבוגרות זה נעשה בלתי אפשרי יותר ויותר למצוא עבודה בסרטים הוליוודים.

   לריבוט הבא מן הראוי לשריין לתפקיד את ג'ניפר לורנס.

   17
   עוף בשומשום, Daniel, OKDeSign (אור), Jiji, עמית, לפרקונית, תמר, Morin, הגורבצובה, subatoi, Octarine, jokerface24, אנדי דופריין, omer, THOR, yair_ca24, אפרשזיף ?
 12. כשחושבים על זה, זה רק הגיוני, מהבחינה המילולית.

  שלמקו GRAS

  הרי פיטר פארקר אמור להיות בן נוער. זה אומר שההורים שלו, לו היו חיים, היו בשנות החמישים שלהם. כלומר דוד בן, שהוא אחיו של אבא של פיטר (citation needed), אמור להיות גם הוא בשנות החמישים שלו. זה הרבה יותר הגיוני שדודה מיי תהיה בת 53 מאשר בשנות השבעים שלה.

  במחשבה הזאת, דודה מיי יכולה להיות גם בת 30, אם התחתנה מאד צעירה עם דוד בן. ככה שג'ניפר לורנס זה בהחלט רלוונטי. אבל אם אתה רוצה מחשבה מפחידה – לריבוט הבא אתה יכול לשים את קירסטן דאנסט בתור דודה מיי.

  3
  OKDeSign (אור), דורון פישלר, יחמור פרסי ?
  • מה שהכי הזוי בכל הסיפור

   עמית

   הוא לא דווקא הגיל של דודה מיי, אלא של ספיידרמן ! הוא הולך להיות תלמיד תיכון (כידוע) ותלמיד תיכון זה עד גיל 18, ולפי השמועות האחרונות הוא הולך להיות בCivil war פעיל בתור ספיידרמן כבר שנה ובסרט הסולו שלו כבר שנתיים – משמע, הוא נהפך להיות ספיידרמן לכל היותר כשהוא היה בן 16 ! קצת תמוהה לא? אני לא יודע באיזה גיל זה קרה בקומיקס, אבל ספיידרמן בן 16? שנלחמם באנשים על גלשנים מעופיים איש עם זרועות ובנאדם מחשמל? נשמע לי קצת הזוי, אבל נו טוב… בכל זאת קומיקס.

   • אז בוא נראה.

    שלמקו GRAS

    יש לך בנאדם שיכול לטפס על קירות, להרגיש בסכנה לפני שהיא מתרחשת, הוא חזק וגמיש במיוחד, ומה שמפריע לך זה שהוא התחיל בזה בגיל 16?

    1
    פרבי ?
    • האמת היא שספיידרמן, אאל"ט, הוא גיבור העל הצעיר ביותר, לא?

     כש

     ממה שאני זוכר כילד, כשקראתי את הקומיקסים השונים, הכי התחברתי לספיידרמן כי הוא הרגיש לי הכי קרוב לגילי.
     איפה תומר שיתקן אותי?

   • אתה יודע מה אנדר עשה

    הפונז

    בגיל 10?

    2
    broken, פרבי ?
    • בנה רפסודה במו ידיו?

     כש

     (ל"ת)

     13
     הגורבצובה, סופר סתם, תמר, יחמור פרסי, Octarine, שפן הלוח, Piper, matank1994, הפונז, לפרקונית, פרבי, Ni!, אפרשזיף ?
   • האמת היא שהוא התחיל בגיל 15 בקומיקס

    ולפי מה שאומרים הוא התחיל בגיל 14 ביקום של מארוול והוא בן 15 ב-סיביל וור.

 13. נבל חדש! ומקורי!

  אלון

  יש לי רעיון לסרט הבא של ספיידרמן.
  והפעם בתפקיד הנבל: משטרת ניו יורק.
  נראה לי שהגיוני ששוטרי העיר הנאווה יסמנו סוף סוף את העכבישון בלוח המטרות שלהם. הוא עושה את העבודה שלהם כל הזמן, לוכד פושעים ומשבית ארכי-נבלים, בעוד הם צריכים למחוא לו כפיים בחירוק שיניים. תאוות נקם היא מניע שגורם ללידת רשעים קומיקסאיים, לא כן?
  אז אם כן, לא ירחק היום שבו איזה שוטר עם ילד (חולה. רצוי אסטמה!) ואישה שהתגרשה ממנו כי הוא אף פעם לא בבית (אמנדה פיט?) ימעד לתוך… דוכן דונאטס וייצא ממנו עם כוחות על: הכוח להמתיק הכל עד זרא והתנפחות מוגזמת של חוש הקיטש. ויהי שמו – מממ…דונאטמן?
  (וג'ונה ג'יימסון יהיה נבל משני. ברצינות, זה תפור עליו. הוא גם שונא את ספיידי וגם קשור לפיטר פארקר. שזו בערך ההגדרה של כל נבל בעולם של ספיידי)
  הסיקוול הבא: "איש הבצק: נקמה מתוקה. באבו-אבוהא מתוקה."

  • צחוק צחוק

   קיטיארה אות' מאטאר

   אבל התפקיד שלו כנבל משני יתאים מאוד אם הנבל הראשי יהיה סקורפיון או פרופסור סמיית'. זה פוטנציאל סיפורי שלא נגעו בו בסרטים עד היום ולא ברור למה.

   • מי אלו סקורפיון ופרופסור סמיית'? פעם ראשונה שאני שומע עליהם.

    אלון

    זה גם יתאים לו. יש לו אפילו אליטרציה בשם, כמו לחצי מהנבלים וגיבורי העל.
    אגב, הכינוי שלך עורר בי נוסטלגיה נעימה לנעוריי…
    ד"ש ללורד סות !(-;!

    • הכי בקצרה

     קיטיארה אות' מאטאר

     שניהם נבלים ששוכר ג'יימסון כדי להוכיח שספיידרמן הוא איום ו להשמיד אותו בהמשך. שניהם מתחרפנים במהלך המשימה ומנסים לפגוע גם בגיימסון עצמו.
     העקרב לכוד בחליפה מיוחדת ירוקה עם כוחות של עקרב והוא פושע סטנדרטי.
     פרופסור בניית בונה רובוטים עכבישים שונים שמתמחים בציד של פיטר.

     לורד סות' מפחיד אותי :P

 14. והתגובה החרושה הבאה של האינטרנט

  תגיע כנראה בנוגע לסרט הזה. "אתה מת כגיבור, או חי מספיק זמן כדי לראות את עצמך הופך לנבל" : מייקל קיטון בשיחות לגלם את הנבל vulture -

  http://variety.com/2016/film/news/michael-keaton-spider-man-villain-homecoming-2-1201752759/

  2
  omer, המשקפיים של וודי ?
  • אז הוא מתחיל כעטלף

   ממשיך כציפור וגומר כנשר בסרט עם עכביש.

   6
   barnash, יחמור פרסי, המשקפיים של וודי, Ezio Auditure, idOri, אפרשזיף ?
 15. האם מישל גונזלס תהיה אהובתו של פיטר פרקר?

  קיטיארה אות' מאטאר

  יתכן שהיא תהיה אהובתו בסרט השיבה הביתה

  http://moviepilot.com/posts/3872474

  • ושאלה נוספת, מי זאת מישל גונזלס?

   (ל"ת)

   • אחותו של ספידי?

    (ל"ת)

   • אהובתו של פיטר לתקופה קצרה

    קיטיארה אות' מאטאר

    יותר קשוחה ועצמאית מגוון או ממרי. אחותו של שוטר שמעורב בעסקים מושחתים.

 16. בשורות טובות ורעות לקאסט של הסרט

  רוברט דאוני JR מצטרף כשחקן חיזוק, כשמנגד מייקל קיטון החליט לוותר על התפקיד שהוצע לו :

  http://deadline.com/2016/04/spider-man-michael-keaton-out-iron-man-robert-downey-jr-1201741663/

  • העומר

   טובות ורעות – RDJ וקיטון. בסדר שהצגת? לא משתמע כך. לי מ"מ זה אחלה, RDJ מבחינתי הוא אחד מעמודי התווך (לא פחות) של יקומארוול.

   כל דבר שהוא מעורב בו הופך למגניב (בדמות וכשחקן) כמו ב"אני רק משלם על הכל ודואג שכולם ייראו מגניב, הוא הבוס"

  • החזיקו את סוסיכם

   קיטון, מסתבר, עדיין בתמונה לגלם את אדריאן טומס AKA "הנשר".

   http://screenrant.com/spider-man-homecoming-michael-keaton-villain-vulture/

   כנראה שמשאיות ענק מלאות בכסף החנו אצלו במפתיע בחניה….

   • באטמן נגד ספיידרמן!

    (ל"ת)

    2
    subatoi, תמר ?
 17. יששששש

  אורי

  דונלד גרובר הצטרף לסרט
  מקור: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/donald-glover-joins-spider-man-902514

  1
  inbalg ?
 18. הוכרז משחק הוידאו של סוני לספיידרמן

  קיטיארה אות מאטאר

  http://screenrant.com/spider-man-video-game-2017-trailer-insomniac-games/

  כנראה לא קשור במישרין לסרט אבל סביר להניח שיצאו באותה תקופה. החברה המפיקה את המשחק מעולה ויש סיכוי טוב למשחק ברמה גבוהה של מארבל.

 19. טריילר חדש

  עמית

  https://youtu.be/BGHGZjDguqw

  נראה ממש ממש אחלה ! אני מת על הקטע הזה של "טוני המנטור".

  • ואני יודע שאומרים את זה על כל טריילר

   עמית

   אבל הטריילר הזה לחלוטין מראה יותר מדי.

  • עוד טריילר שמגלה את כל עלילת הסרט

   חכם בלילה

   מומלץ להימנע לכל שונאי הספוילרים למיניהם.

  • אפשר לדלג על הטריילר הספציפי הזה

   לי בד"כ לא מפריע טריילרים שמגלים יותר מדי, אבל ראיתי מוקדם יותר לפני הפרסום כאן והצטערתי. קצת נסחפו עם כמות המידע ששחררו כאן. אנחנו לא שבוע לפני הסרט. זה עדיין לא הטריילר הקטסטרופאלי של שליחות קטלנית האחרון. הטריילר מגניב והכל, אבל חוץ מהפאנצ'ליין של המערכה השלישית, יש כאן בערך הכל.

   עדיף להתרחק.

   • כמוני כמוך

    עמית

    אין לי בעיה עם טריילרים ששכחו את המהות שלהם ומראים חלקים שהיה נחמד לראות רק בסרט עצמו, אבל פה יש לי כבר סרט שלהם – כולל דילמות וטווסטים ואפילו קצת יותר מדי טוני סטארק בשביל 3 דקות. מי יודע, אולי הסרט כן איכשהו מחזיק עוד קלף בשרוול, אבל אני בספק.

 20. בשורות רעות לספיידרמן..

  איתן

  אחרי שהודיעו שסרט Venom לא יהיה ביקום מארוול וידורג R, בכירים בסוני רמזו בצורה עבה במיוחד שלאחר סיום ההסכם שלהם עם מארוול (מלחמת האזרחים, הנוקמים ושני סרטי ספיידי), הם מוציאים אותו מיקום מארוול ומחזירים אותו לפרנצ׳ייז נפרד ועצוב תחת אולפני סוני. Reboot רביעי בפחות מעשור או טקטיקת משא ומתן אגרסיבית על מכירת הזכויות? עדיין לא ידוע..

  • איפה רמזו את זה?

   (ל"ת)

  • נשמע כמו קפיצה נמהרת למסקנות

   דין

   ה"בכירים בסוני" הם איימי פסקל – שכבר לא עובדת בסוני. מה שהיא אמרה זה ששיתוף הפעולה בין האולפנים הוא משהו נדיר, שיתכן ולא יקרה שוב לעולם לאחר סרט ההמשך לספיידרמן.
   אפשר להבין מזה שההסכם בין סוני למארוול מסתיים לאחר ההמשך, אבל זה לא בהכרח אומר שסוני מתכוונים לקחת שוב בעלות בלעדית על הדמות ולעשות ריבוט נוסף. הגיוני יותר שאם הסרטים יצליחו, הם יהיו מעוניינים לחתום על הסכם חדש להפקת סרטים נוספים.
   כמובן שהכל יכול לקרות, אז לדעתי אם בסופו של דבר שיתוף הפעולה בין האולפנים לא יימשך, האפשרות היחידה של סוני לעשות ספיידרמן נוסף בלי לחרפן את הקהל לגמרי זה אם הוא לא יהיה פיטר פארקר. עדיף מיילס מורלס, או אפילו ספיידר-גוון.

   1
   Morin ?
  • זאת פשוט החלטה מטומטמת.

   עמית

   הרי גם ככה הם מרוויחים את מלוא ההכנסות מהסרטים של ספיידרמן ומארוול רק זוכים להשתמש בו בסרטים שגם ככה היו אמורים לצאת איתו או בלעדיו – אז מה הם מרוויחים מזה? למעשה, סביר להניח שספיידרמן מחוץ לMCU יכניס פחות. זאת החלטה מטומטמת של סוני, זה – וגם כל היקום הקולנועי שהם *שוב* מנסים להקים.

  • עם איך שסוני נראים כרגע

   Galoofy

   זה לא יהיה הכי מפתיע בעולם אם הם ימכרו את מחלקת הסרטים שלהם בשנים הקרובות, אז מי בכלל יודע מה התוחלת של כל הספקולציות האלה.

  • אז לפי מה שאומרים כרגע

   מוטי

   "ונום" כן יהיה חלק מהיקום של מארוול, ולא רק הוא , אלא גם "קארנג' ".

 21. המשך

  איתן

  בהמשך לשמועות (הכנראה נמהרות ולא מבוססות), יש דף YouTube מומלץ בשם Midnight's edge שמנתח את הצד הכלכלי והתאגידי של אולפני קולנוע ולאחרונה עוסק באופן כמעט בלעדי בסוני.
  לא יודע כמה אמין הדף אבל הוא נשמע מיודע ונראה שיש לו הבנה של התהליכים מאחורי החלטות תמוהות של אולפנים

 

כתיבת תגובה

(חובה)