טומב ריידר (2018)
Tomb Raider

הרפתקאותיה של לארה קרופט, שודדת קברים.

תאריך הפצה בארה"ב: 16/03/2018
תאריך הפצה בישראל: 15/03/2018

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. טריילר ופוסטר חדש

  הטריילר הוא בהחלט טריילר (https://www.youtube.com/watch?v=2w5VZmos5I4), ולא נראה שהוא נותן הסבר לשאלה "מה קרה לעזאזל בצוואר של לארה קרופט, למה הוא נראה ככה בפוסטר הזה" – https://www.avclub.com/theres-something-cronenbergian-about-this-new-tomb-raid-1818515178 .

  אגב, מחשבה אקראית למדי: גם הסרט הקודם וגם הסרט נוכחי, מככבים זוכת אוסקר על תפקיד שחקנית משנה שזכתה 2-3 לפני שהסרט יצא. צירוף מקרים??? כנראה שכן.

 2. מוצר מעורב אבל סך הכל מהנה.

  Beetlejuice

  בתור מעריץ של שני המשחקים החדשים בסדרת הריבוט ללארה קרופט – אני יכול לומר שזה סרט נחמד. ניכרת מחשבה בשילוב עלילות שני המשחקים ובשחזורים של סצינות זכורות מהמשחק הראשון.
  החצי הראשון של הסרט (ואפילו שני השליש הראשונים) ממש כייפי ומציג את הגרסא החדשה של לארה קרופט ומבסס אותה בצורה מוצלחת. אליסיה ויקנדר מלאה בקסם אישי והופכת את הדמות הזאת לטובה מאי פעם. סצינות התרסקות הספינה והמטוס הן סצינות אקשן אינטנסיביות ומטורפות לגמרי.
  לצערי, ככל שהסרט מתקדם ומתחיל להיכנס למערכה השלישית שלו – הוא צולל לתוך קלישאות, שוכח מלפתח כל דמות שהיא לא לארה ובכלל, כשלארה משלימה את הפיכתה לטומב ריידר זאת הנקודה בה הסרט מפספס לחלוטין את כל תחושת הכיף או תפיסת האקשן המצוינת שהיתה לסרט עד כה. זה כמעט כאילו אחרי שני שליש סרט החליפו במאי, תסריטאי וצלם.
  ובסך הכל, כנראה שבאמת יש כאן סרט ראשון שמבוסס על משחק מחשב והוא לא גרוע – אלא פשוט נחמד עם כמה רגעים מצוינים פה ושם ודמות ראשית חזקה. אני מניח שזה גם משהו.

  1
  The Tea Man ?
 3. מהסרטים המשועממים ביותר שראיתי

  גובלין ביבים

  הרגיש לי כמו סרט של 3 שעות. אין אקשן. אין דמויות מרתקות. הסרט מאוד נוסחתי ולא מרגש או מלהיב בשום שלב. תלכו רק אם אתם רוצים לישון בקולנוע.

  היו סרטי משחקי וידאו גרועים ממנו. אבל לא היו משעממים ממנו

 

כתיבת תגובה

(חובה)