טריינספוטינג 2
T2: Trainspotting

עשרים שנה מאוחר יותר, רנטון חוזר לאדינבורו ופוגש את חבריו (?) הישנים.

סרט מס' 2 בסדרת טריינספוטינג
תאריך הפצה בארה"ב: 10/03/2017
תאריך הפצה בישראל: 23/02/2017

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. סרט מעולה

  היו לי לא מעט חששות לפני הצפייה אבל הן התבדו ברגע שהסרט התחיל. בניגוד לדי הרבה המשכונים מאוחרים, 'טריינספוטינג 2' מצדיק את קיומו בכך שהוא מציג סיפור חדש עם הדמויות האהובות ונותן להן להתפתח ולהתמודד עם מה שקרה בסרט הקודם במקום פשוט לעשות רימייק של הסרט הקודם עם המון קריצות למעריצים.

  יש גם את כול היתרונות של הסרט הקודם: הפסקול משגע, הויזואליה והעריכה ממש מגניבים, השחקנים טובים, הבימוי מלהיב והכול ממש כיף. אם כי בכול זאת, לא נראה ש'טריינספוטינג 2' יהיה הסמל של שנות ה-2010 כמו שהסרט הראשון ייצג את הניינטיז.

  אבל בינינו, למי אכפת. אם אתם מעריצים של הסרט הראשון, 'טריינספוטינג 2' הוא בגדר צפיית חובה עבורכם. גם בלי קשר, מדובר בסרט מעולה שמאוד נהנתי ממנו ובהמשכון מאוחר שלשם שינוי מצדיק את קיומו ומכבד את המורשת של הסרט הראשון (!).

  4
  Iter Impius, assafTV, Wonderwall, MasterPiece ?
  • שמח שנהנת, אבל אני לא חושב שמדובר בצפיית חובה

   ״טריינספוטינג 2״ הוא צפייה נחמדה מאוד, נוסטלגית ומרגשת, למי שאוהב את הסרט הסרט הראשון, אבל רחוק מלהיות צפיית חובה. ״טריינספוטינג״ המקורי היה שנון, חד ומתקתק בקצב מדהים. הסרט החדש הולך לאיבוד בתוך סנטימנטליות דביקה. והדמות הנשית הראשית כאן היא קלישאה בלתי נסבלת. והכי עצוב זה שהבדיחה המוצלחת ביותר בסרט מופיעה כבר בעשר הדקות הראשונות (שעון הקיץ).

  • שמח שנהנת, אבל אני לא חושב שמדובר בצפיית חובה

   ״טריינספוטינג 2״ הוא צפייה נחמדה מאוד, נוסטלגית, למי שאוהב את הסרט הסרט הראשון, אבל רחוק מלהיות צפיית חובה. ״טריינספוטינג״ המקורי היה שנון, חד ומתקתק בקצב מדהים. הסרט החדש הולך לאיבוד בתוך סנטימנטליות דביקה. והדמות הנשית הראשית כאן היא קלישאה בלתי נסבלת. והכי עצוב זה שהבדיחה המוצלחת ביותר בסרט מופיעה כבר בעשר הדקות הראשונות (שעון הקיץ).

 2. לא רע אבל לא מצדיק את קיומו

  לא גדלתי על טריינספוטינג המקורי. הייתי צעיר מידי, למעשה ראיתי אותו לראשונ רק לפני חודש בערך.

  אבל עדיין היה בו קסם שתפס אותי, משהו בשילוב בין המוזיקה לאווירה הכללית לחיתוך הדיבור הסקוטי.
  הדברים האלה לא היו קיימים בסרט ההמשך. זה לא שהוא היה סרט רע – אבל הוא פשוט לא הצליח להוסיף על המקור, לא בצורה כזאת שתצדיק המשך לסיפור המקורי.

  ביקורת קצת יותר ארוכה:
  https://gal015.wordpress.com/2017/02/23/t2-trainspotting/

 

כתיבת תגובה

(חובה)