דפי סדרות והיכן למצוא אותם

עדכון קצר על מצב האתר בכל הנוגע ליחס שלו לטלוויזיה, ורשימת כל דפי הסדרות שפורסמו עד כה

בזמן האחרון, כפי שאפשר היה לשים לב, הדיון בטלוויזיה באתר התרחב. אני אומר "התרחב" כי מצד אחד יהיה ניתן למצוא באתר מדי פעם ביקורות, הגיגים או טריילרים שנוגעים לטלוויזיה, אבל מצד שני אנחנו בהחלט לא הופכים לאתר על טלוויזיה שמדווח באופן קבוע על סדרות כאלה ואחרות. נכון לעכשיו אין לנו חוקיות שמכריעה מה בפנים ומה בחוץ, ואנחנו בודקים את השטח בכל הנוגע לנושא הזה. לאנשים שהיו רוצים יותר בהירות בנושא, צר לי שזה המיטב שאני יכול להציע.

בכל מקרה, חלק נוסף מהצעד הזה הוא פתיחת "דפי סדרות". כרגע, כל הנושא הזה נמצא במעין גרסת ביטא שכזאת – במקום ליצור משהו מיוחד בפני עצמו, מדובר במשהו שמתלבש על פני דף הסרט המוכר והידוע. לכן אין עדיין מקום מוסדר ליוצרי הסדרה אבל יש מקום לתסריטאים והבמאים, למרות שהם חשובים הרבה פחות בכל הנוגע לסדרות.

דפי הסדרות עובדים, כרגע, לפי עונות – עונה ראשונה, עונה שנייה וכו'. מה שזה אומר זה שכרגע אנחנו פותחים דפי סדרות רק לסדרות חדשות יחסית או בעלות עונה אחת בלבד – לפתוח עכשיו דף עונה לכל אחת מ-20 העונות הקדומות של סאות' פארק נשמע לא כיף ואולי גם לא הגיוני. אפשרי שבסדרות שהסתיימו (נניח, "שובר שורות" או "הסופרנוס") נעשה דף אחד מרוכז לכל הסדרה. אפשרי שלא. כמו שאמרתי – הכל עדיין בגרסת ביטא שכזאת.

מכיוון שסדרות קצת קשה יותר למצוא מאשר סרטים, החלטנו ליצור פעם בכמה זמן דף שמאגד את כל דפי הסדרות שנוצרו עד כה. זה גם מקום לדבר על סדרות בכלליות או לבקש בצורה ספציפית דפי סדרות מיוחדים שנראה לכם שווה שיהיו ושפספסנו, או הצעות לשיפור בנוגע לדבר.

אז להלן דפי הסדרה שיצאו עד כה, כאשר נעדכן כאן את כל אלה שייצאו בזמן הקרוב (כנראה עד סוף אוקטובר), עד שנפתח דף חדש:

סיפורה של שפחה

קאובוי ביבופ

סדרה של צרות

מיינד האנטר

אימה אמריקאית: הכת

סאות' פארק

האקסית המטורפת

ריק ומורטי

דברים מוזרים

הסופרנוס

שובר שורות

אוז

הסמויה

מר רובוט

שרלוק

דקסטר