סטיב קארל, סטיב קארל ועוד טרייילר

פוסט טראומה, התמכרויות והרבה מאוד רובים מחכים במקבץ הטריילרים הנוכחי.

ילד יפה

הטריילר של "Beautiful Boy" נותן את התחושה שהסרט אותו הוא מקדם שם עין על שתי מטרות: הראשונה היא לגרום לי לבכות כמו ילד קטן, והשנייה היא להביא לטימותי שלמיי (ששבר לי את הלב ב"קרא לי בשמך" רק לפני פחות מחצי שנה) ולסטיב קארל (שאוהב להוכיח אחת לכמה שנים שהוא גם שחקן דרמטי מעולה) את האוסקר. שתי מטרות נאצלות, וכשמאחורי המצלמה עומד פליקס ואן גרונינגן, שביים את "המעגל השבור" הבלגי (אחד הסרטים הכי עצובים של השנים האחרונות) נראה שהוא יקלע לפחות לאחת מהן.

ברוכים הבאים למארוון

ומסטיב קארל בשר ודם אנחנו עוברים לסטיב קארל בצורת בובה. בערך. רוברט זמקיס ("פורסט גאמפ", "בחזרה לעתיד" ועוד לא מעט סרטי-על משלושים השנים האחרונות) מביים את סיפורו האמיתי של מארק הוגאנקאמפ, אומן שמתשתמש בצעצועים מעשה ידיו כדי להתמודד עם הטראומה של תקיפה אכזרית שעבר על ידי חבורה של נאו-נאצים. במאי סטנדרטי היה גורם לזה להיראות כמו כל ביוגרפיה מרגשת שמחוממת במיקרו, אבל זמקיס – שהיה אחד החלוצים באנימציית לכידת התנועה, עם סרטים כמו "רכבת לקוטב" ו"ביוולף" – ככל הנראה בחר להפוך את הסיפור לגרסה המבוגרת של "צעצוע של סיפור". אבל יש לקוות שעם פחות משרפות.

מדינת ההתנקשות

ולבסוף – משהו שונה לגמרי. "Assassination Nation"', עליו כבר דובר כאן בסקירת סרטי פסטיבל סאנדנס 2018, היה אחד הסרטים המדוברים ביותר בפסטיבל. הטריילר החדש שלו נפתח במשפט "הסיפור הזה הוא על איך העיירה שלי, סיילם, איבדה את דעתה" – ויש לציין שסיילם, מסצ'וסטס לא ידועה בתור העיירה השפויה ביותר בתולדות ארצות הברית מלכתחילה (העיר ידועה בעיקר בעקבות הפעם ההיא במאה ה-17 שבה עשרות גברים ונשים הוצאו להורג באשמת כישוף).

הטריילר לא מבהיר על הצד הטוב ביותר מה בדיוק קורה בסרט עצמו, אבל נראה שהוא מספר בעיקר על השילוב ההרסני של בני נוער, מדיה חברתית, סקס ואלימות. ובנוסף – מדובר בטריילר הטוב ביותר מהאסופה הנוכחית. עכשיו נותר רק לקוות שסרט כזה אשכרה יופץ פה במסגרת כלשהי.