טריילר: אמת או חובה (ועוד הצעות לסרטי אימה)

חובה עליכם לצפות בטריילר הזה ולא לתקוע את הראש בקיר לאחר מכן.

תראו, אחרי "אימוג'י – הסרט" קשה באמת להגיד על סרט כלשהו שהוא מגרד את תחתית החבית כשהוא מציג קונספט כלשהו. ובכל זאת, סרט אימה על "אמת או חובה" זה מרשים. לא הזיתם את המשפט הקודם: סרט אימה, על משחק אמת או חובה, aמלא בהפחדות הקפצה, גנבות מ"משהו עוקב אחריי", אנשים שמחייכים באופן קריפי וקונספט ממש ממש טיפשי. אבל ממש. תראו בעצמכם:

אם אתם תוהים למה יש בשם של הסרט את שם האולפן "בלומהאוס", זה בגלל שכבר יצא סרט אחד כזה שנה שעברה. כן, נראה שלא מספיק שיש סרט אחד על אמת או חובה – צריך שניים. סליחה, אמרתי שניים? התכוונתי שיש ארבעה  סרטים עם השם הזה, וכולם קשורים למשחק בצורה כזאת או אחרת. היה עוד אחד שנקרא למשך זמן מה "אמת או חובה", כפי שאפשר ללמוד מהפוסטר שלו, אבל הוא החליף את השם שלו ל"Truth or Die", בשביל להיות מקורי או לפחות יותר מקורי מכל השאר. מסתבר שגירדנו את תחתית החבית מזמן, רק שאף פעם לא שמנו לב.
נו טוב, "אמת או חובה" החדש בחברה טובה לפחות.  השנה אמור לצאת גם "תופסת", אבל הוא לפחות נשמע יותר מעניין ושייך לז'אנר הקומדיה.

בכל מקרה, אם אי אפשר להביס אותם אפשר לפחות להצטרף אליהם – אז אולפני בלומהאוס היקרים, אם אתם שומעים אותי, להלן ההצעות הבאות שלי לסרטי אימה מבוססים משחקי חברה, ואני מוכן למכור לכם את כולם תמורת סכום מכובד. לא חובה של כסף.

"ארץ-עיר-חי-צומח-מת"

מיקי והחברים שלו בכלל לא חשבו שזה מוזר שהם מצאו חבורת דפים ישנים עליהם של מישהו ששיחק "ארץ עיר", ולפני שהם הבינו מה קורה הם כבר מצאו את עצמם משחקים את המשחק בעצמם. אבל לאחר שדניאל מקבלת את הניקוד הכי נמוך בסיבוב הראשון, לפתע החיה שבחרה באות י' – יגואר, באה ואוכלת אותה. מיקי וחבריו מבינים שמשחק הארץ-עיר שהם משחקים מקולל, אך הם לא יכולים להפסיק לשחק, וכל סיבוב שהם משחקים חבר נוסף מוצא את מותו על ידי אחד מהמילים שרשם. האם הם יצליחו למצוא את מקור המשחק המקולל לפני שכולם ימותו? האם הם יצליחו למצוא לפני שהזמן נגמר מדינה בח'? חיה בו'? צמח בפ'? אישיות מפורסמת בז'???

"ים יבשה"

שמריהו וחברים שלה לא יכלו להאמין כשהם זכו בהגרלה לצאת לנופש קסום באי טרופי באדיבות מיליארדר מסתורי. הם גם לא חשדו שהוא חילק לכולם צמידים חדשים ואלקטרוניים. אבל אז הם גילו את התוכנית האמיתית שלו. מדובר במטורף שמתכנן את משחק ה"ים יבשה" הגדול בעולם, וכאשר הם לא עומדים בחוקים, הצמיד שלהם גורם להם למות. המשחק מתחיל מספיק פשוט, אך לאחר שהם מגלים שביבשה ישנם ילידים מסוכנים ובים ישנם כרישים טורפים והיפופוטמים – המשחק נהיה יותר מסובך ומסוכן…

"חבילה עוברת"

קסנדרה לא חשדה בדבר כשהיא קיבלה בדואר חבילה, ואפילו לא חשדה בפתק המוזר עם ההוראות שהיה על החבילה. היא הלכה לזרוק את הפתק לפח ולהתעלם ממנו, אבל אז קיבלה לפתע הודעה מסתורית בטלפון – "תבצעי את המשימה או תמותי". מה שהתחיל כמשלוח פשוט של בובת פאנקו מאמזון, מתגלה כמשחק חולני שמישהו משחק עם החיים של קסנדרה והחברים שלה, שבו עליהם להעביר את החבילה ביניהם ולבצע את המשימות שרשומות בפתקים… אחרת משהו רע יקרה להם. קסנדרה מנסה לגלות מי נמצא מאחורי המשחק המטורף, ואיך הוא קשור לעבר שלה ושל חבריה, בזמן שלאט לאט המשימות הופכות ליותר ויותר אכזריות.

"Never"

רון חשב שזה בסך הכל אתר תמים של גרסת אונליין למשחק "אני אף פעם לא", ובכלל לא שם לב כאשר מספר המשתמשים במשחק ירד כל פעם לאחר שהאתר שאל שאלה חדשה. רק לאחר שהוא מוצא את בנג'מין, החבר שלו שהכיר לו את המשחק, ללא רוח חיים בחדר שלו לאחר שהרים את האצבע האחרונה שלו במשחק – הוא מבין שמדובר במשהו אכזרי בהרבה. עם שישה אצבעות שנותרו לו, רון במירוץ נגד הזמן להציל את החיים שלו, והוא ימצא את עצמו עושה הרבה דברים עליהם הוא כבר לא יוכל להגיד "אני אף פעם לא עשיתי"…

"משחק הכסאות"

100 אנשים זרים מתעוררים בחדר זר וחשוך, ללא דלת יציאה ולא חלון. רק צליל מוזיקה קלוש שנשמע ברקע, והרבה מאוד כיסאות. 99, ליתר דיוק. לאחר שהם מנסים להבין מה קורה כאן, המוזיקה לפתע נפסקת, אחד מהם מת באקראיות וכיסא אחד נופל דרך הרצפה. בעל כורחם, הקבוצה נשאבת למשחק קטלני של "משחק הכסאות" ולאט לאט הם מגלים שהם יותר קשורים אחד לשני משהם חשבו…

אני מחכה ליד הטלפון, בלומהאוס.