תציעו רעיון לסרט שודים ישראלי ו(אולי) תזכו בכרטיסים ל'אלמנות'

התוכנית היא כזאת: פרדי יכתוב את התגובה, ג'ון-בון וגומי-גם יעשו לייקים, אני אסיח את דעתם של השומרים, ואז נברח עם השלל.

ב-15.11 ייצא לאקרנים סרטו החדש של סטיב מקווין ("12 שנים של עבדות", "בושה", "רעב") – סרט שוד על ארבע נשים שלאחר שבעליהן מתו בניסיון שוד שנכשל ונשארות עם חובות גדולים, לוקחות על עצמן לבצע שוד נוסף כדי לסדר את העניינים. הבמאי חבר לסופרת גיליאן פלין ("נעלמת") ולצוות שחקנים הכולל את ויולה דייויס ("גדרות", "המדריך לרוצח"), ליאם ניסן ("חטופה"), מישל רודריגז ("מהיר ועצבני"), דניאל קלויה ("תברח"), קולין פארל ("ברוז'") ורוברט דובאל ("הסנדק"). אז אם כמו הגיבורות גם אתם רוצים לקבל דברים בחינם – אל דאגה, גם הפעם יש לנו כרטיסים לחלק.

בעוד שהעשור האחרון בקולנוע הישראלי התברך בז'אנרים שונים, עדיין לא יצא לנו סרט שוד כמו שצריך. כן, יצאו כמה סרטי שוד בקולנוע ("מלח הארץ", "מתחת לאף" ו"שוד הטלפונים הגדול", כדוגמא) אבל חסר את הסרט הזה שממש ישאיר את החותם שלו כסרט השוד הישראלי האולטמטיבי.

אז אם אתם רוצים לזכות בכרטיסים ל"אלמנות" בואו ותציעו בדיוק את זה: סרט השוד הישראלי המושלם. מי השודדים? את מה הם שודדים? את מי? מאיפה? מה התוכנית? מי הבוגד? מה משתבש?

30 התגובות עם הכי הרבה לייקים יזכו את כותביהם בכרטיסים זוגיים פתוחים לסרט – כרטיסים שתקפים בימים א-ה, רשת רב חן ויס פלנט החל מה-15.11 למשך 4 שבועות.