יום הקולנוע 2017 מתרחש בכל זאת

ביום חמישי הקרוב, כל הסרטים ב10 ש"ח (או קצת יותר, אם אתם הולכים לIMAX או תלת מימד)

בשנים האחרונות הורגלנו שיש שני ימי קולנוע – אחד ישראלי בסוף ספטמבר, ואחד כללי בסוף אוקטובר. כאשר עבר אוקטובר ולא נשמע דבר על יום קולנוע התחלנו לחשוש שמא האחד הכללי לא יתקיים אבל עלו הבטחות שיהיה יום קולנוע בנובמבר. ואכן, הנה – ביום חמישי הקרוב, 30.111 יהיה יום קולנוע ב10 שקלים שבו תוכלו לראות כל סרט בקולנוע (ולא רק סרטים ישראליים) ב10 שקלים, אלא אם אתם הולכים למשהו יותר יוקרתי כמו IMAX, תלת מימד,VIP או 4DX.

נכון לכתיבת שורות אלה אין לנו מושג אילו סרטים יוקרנו ואילו לא – לוחות הזמנים עולים בדרך כלל רק ביום שלישי לקראת הצהריים, כך שבערך מהרגע הזה יהיה ניתן לקנות כרטיסים מראש או לתכנן את יום חמישי שלכם בהתאם . אנחנו כן יודעים איזה סרטים אמורים לצאת באותו יום אז סביר שיוקרנו לפחות באולם אחד או שניים: "קוקו", "כשגיבורים חוזרים", "גבר גבר 2" "להתראות כריסטופר רובין" ו"המוזיאון".

(עריכה: מסתבר שכבר עלו ואפשר להתכונן אליהם כבר עכשיו.

פרט לסרטים המוזכרים מעלה שיוצאים בהקרנת בכורה, בין הסרטים הבולטים שניתן ללכת אליהם בחמישי הזה  ומוקרנים בצורה סדירה ברוב אזורי הארץ יש את "ליגת הצדק", "תור: ראגנארוק", "רצח באוריינט אקספרס", "מכתוב", "פיגומים","קרב המינים", "פלא", "סה לה וי!", "לילות מנהטן", "האיש שהפיל את הבית הלבן" ו"אמהות רעות 2". שימו לב ש"מכתוב" ו"פיגומים" משתתפים, בעצם, ביום הקולנוע השני שלהם – אחרי ששניהם הוקרנו גם ביום הקולנוע הישראלי לפני חודשיים)

 

כמו תמיד, מוזמנים להמליץ, להזהיר ולשתף חוויות לפני, אחרי ובמהלך יום הקולנוע.