טריילרים מקאן ומכאן

צ'יטים של טריילרים, חיי המין של חבובות, סרטים של פון טרייר ועוד טריילר אחד בדיוק.

רפסודיה בוהמית

לשים מוזיקה של קווין בטריילר זה רמאות. פרדי מרקורי ולהקתו הקליטו כמה מהשירים המלהיבים והמגניבים ביותר בעולם, כאלה שגם אם תשים אותם על רקע תמונות נוף וצבע מתייבש זה יהיה פשוט אדיר. אז לפני שאתם הולכים להתלהב מאוד מהטריילר הממש מגניב הזה – בואו נזכור שפעם אחרונה ששמו מוזיקה של קווין בטריילר יצא מזה בסוף "יחידת המתאבדים".

שחור על לבן

לרוב טריילרים מגיעים הרבה לפני שאנחנו יודעים משהו על איכות הסרט. אבל בזכות פסטיבל קאן התברכנו בכמה טריילרים לסרטים שאנחנו יודעים לפחות קונצנזוס ראשוני כלפיהם. אז במקרה של "שחור על לבן" אפשר לקוות  שהזכייה בפרס בקאן  אטנרצ שהפעם מדובר בטריילר שלא רק שהוא נראה טוב – הוא גם מפרסם סרט שהוא (ככל הנראה) הולך לעמוד בציפיות. לפי הבנתי הוא גם הולך לצאת בארץ במקביל להפצה שלו בארה"ב באוגוסט, אז כל מה שנותר זה רק לספור את השעות ולתהות על השם הקצת משעמם שניתן לסרט.

הבית שג'ק בנה

בשלב הזה זה נהיה כמעט פבלובי. יש סרט חדש, "קיצוני" ו"חתרני" של הבמאי לארס פון טרייר שבודק כמה עמוק הוא יכול לדחוף את המיזנטרופיה שלו, והקהל מתבקש לצקצק ולהריע בהתאם לשיוך שלהם במחנה "פון טרייר כן/לא". אז אם לא הספיק לכם הסרט הבערך-פורנו שלו "נימפומנית", בואו לעוד מנה של פון טרייריזם עם הסרט החדש שלו על רוצחים סדרתיים, "הבית שג'ק בנה". מהטריילר, נראה שמאט דילון נותן את הופעת חייו. חבל רק שזה בסרט כזה.


רציחות שמחות

אוף.

"רציחות שמחות" (תרגום מאוד לא רשמי ל"The Happytime Murders") היה אמור להיות ההפתעה הגדולה של 2018. סרט שלא ממש על הראדר של אף אחד, אבל כאשר הטריילר הראשון שלו יוצא, כולם מתחילים להתלהב. הרי איך אפשר לטעות עם פרמיס שנשמע כמו "מי הפליל את רוג'ר ראביט" אבל עם חבובות? ובכן, ככה.

זהירות: הרבה בדיחות ממש גסות.

ובכך הסרט צנח מאחד הסרטים שאני הכי מצפה להם לסרט שנראה כמו תחתית הקריירה של כל המעורבים בדבר. במקום מעשיית פילם-נואר סאטירית עם קריצה, קיבלנו בדיחות מין עבשות אבל הפעם עם חבובות. אתם מבינים, זה מצחיק שהוא אומר דברים גסים כי הוא חבובה וחבובה אמורה להיות חמודה כזאת לכל המשפחה ולא לעסוק בזנות. חה חה.

בכל מקרה, תמיד יש את התקווה הקטנה שהטריילר משקר לנו ובעצם כן מדובר בסרט חכם – ואם זה המצב, היוצרים של הטריילר הזה עשו עבודה נוראית.