הכה את האוסקר 2012

תחרות ניחושי האוסקר המסורתית של עין הדג מכה ב-84ית!

טקס האוסקר ה-84 ייערך בלילה שבין ה-26 וה-27 בפברואר, ויהיה משעמם.

אלא אם כן יהיה לכם עניין אישי בו. הדרך הפשוטה והמוכחת להפוך את האוסקר לחוויה מותחת ומרתקת היא להשתתף ב"הכה את האוסקר", תחרות ניחושי האוסקר של עין הדג.

בגדול – זה נורא פשוט: רק תגידו מי יזכה בכל אחת מ-11 הקטגוריות המצוינות למטה. אבל שימו לב, לא כל ההימורים נולדו שווים. המספר המצוין ליד כל מועמד הוא מספר הנקודות שתקבלו אם תהמרו עליו וההימור יתברר כנכון. ניחוש נכון של מועמד מוביל וצפוי לזכיה ייתן לכם פחות נקודות מקליעה להפתעת הערב.

שלושת המנחשים שיזכו למספר הנקודות הגבוה ביותר יקבלו כבוד, הערכה, הוקרה וחולצת "עין הדג". במקרה של שיוויון במספר הנקודות בין מספר מנחשים, הזוכים יהיו מי שידייקו ביותר בשאלת שובר השוויון.

אם אין לכם שמץ של מושג מי נגד מי, בימים הקרובים תעלה לאתר כתבת "אוסקר: המדריך למהמר" ובה ייעוץ ללא אחריות לניחושים.

כדי להשתתף בתחרות, עליכם להיות מחוברים לאתר כמשתמש רשום. הניחושים שלכם יישמרו, ובכל פעם שתחזרו לעמוד זה תוכלו לראות (או לשנות) את הניחושים בכל אחת מהקטגוריות. ניתן לשנות את הניחושים כמה פעמים שתרצו עד למועד סגירת הטופס – ה-27.2 ב-3:00 בלילה.

[fi_oscar_form oscar="84" close_on="2012-02-27 03:00:00"]סמנו את הניחושים שלכם בכל אחת מהקטגוריות. המספר המופיע לצד כל אפשרות הוא מספר הנקודות שתקבלו אם היא תתברר כנכונה.[/fi_oscar_form]