הכה את האוסקר 2013

אם כל כך ברור מי יזכה באוסקר, למה שלא תספרו לנו מראש? תוכלו לזכות בכרטיסים ליס פלאנט

יש אנשים שאומרים שטקס האוסקר הוא מצגת משעממת וחסרת עניין, שאין שום סיבה לקום ב-3 בבוקר בשבילה. אלה הם בבירור האנשים שלא משתתפים בתחרויות ניחושים. הניסיון מוכיח: ברגע שיש לכם מה להרוויח – הטקס הופך למרתק ומותח הרבה יותר. גם השנה אתם יכולים להשתתף ב"הכה את האוסקר" ולהתמודד על תואר אלוף ניחושי האוסקר של עין הדג.

בגדול – זה נורא פשוט: רק תגידו מי יזכה בכל אחת מ-12 הקטגוריות המצוינות למטה. אבל שימו לב, לא כל ההימורים נולדו שווים. המספר המצוין ליד כל מועמד הוא מספר הנקודות שתקבלו אם תהמרו עליו וההימור יתברר כנכון. ניחוש נכון של מועמד מוביל וצפוי לזכיה ייתן לכם פחות נקודות מקליעה להפתעת הערב.

אנחנו פה בשביל הספורט, אבל מלבד כבוד והערכה, חמשת המנחשים שיזכו למספר הנקודות הגבוה ביותר יקבלו גם זוג כרטיסים פתוח לסרט לבחירתם ברשת יס פלאנט. הזוכה במקום הראשון יקבל גם חולצת עין הדג. במקרה של שיוויון במספר הנקודות בין מספר מנחשים, הזוכים יהיו מי שידייקו ביותר בשאלת שובר השוויון.

ואם אין לכם מושג מאיפה להתחיל לנחש, בימים הקרובים יעלו לאתר כמה כתבות שעשויות לסייע לכם בניחושים.

כדי להשתתף בתחרות, עליכם להיות מחוברים לאתר כמשתמש רשום. הניחושים שלכם יישמרו, ובכל פעם שתחזרו לעמוד זה תוכלו לראות (או לשנות) את הניחושים בכל אחת מהקטגוריות. ניתן לשנות את הניחושים כמה פעמים שתרצו עד למועד סגירת הטופס – תחילת הטקס, ב-24.2 בשעה 3:00 בלילה.

[fi_oscar_form oscar="85" close_on="2013-02-25 03:00:00"]סמנו את הניחושים שלכם בכל אחת מהקטגוריות. המספר המופיע לצד כל אפשרות הוא מספר הנקודות שתקבלו אם היא תתברר כנכונה.[/fi_oscar_form]