איזה סרטים חייבים להיות בסקר שנות התשעים?

שומעים משהו?

היי, אני צריך שתראו משהו.

אם השאלה שלכם היא "אממ.. אוקיי, יהונתן, אבל מה אנחנו רואים?", אז התשובה היא שבהמשך החודש, אנחנו בעין הדג נצא לפרץ נוסטלגי בשנות התשעים עם ביקורות וכתבות בהתאם. ואיזה מין מסע זה יהיה בשנות התשעים בלי סקר? אז עושים סקר.

אז מה שאתם רואים למעלה הוא עדיין לא סקר (אז אין למה להתחיל לסמן אהבתי/לא אהבתי וכו'), אבל בקרוב הוא יהיה ובשביל שהסקר יהיה סקר מלא בכל טוב, אנחנו צריכים אתכם שתבואו ותגידו איזה סרטים חייבים חייבים חייבים להיות בסקר, כדי שנוכל לקרוע את התחת בשבועות הקרובים כדי להכניס כמה שיותר סרטים שאתם מרגישים שצריכים להיות בסקר ושיהיה מוכן בזמן עם שאר הפרויקט.

לכל מי שלא משופשף בנושא, תזכורת איך זה עובד:

  1. לא סרטים גרועים שאתם נורא רוצים לציין שהם הכי גרועים מכל העשור, לא סרטים בסדר אחלה מגניב – סרטים שאתם מחשיבים כחלק מהותי מ"סרטי העשור" והם לא פה.
  2. כמו תמיד: סרט אחד בכל תגובה, בבקשה. כך אפשר יהיה לספור את הפישלייקים והתגובות כתומכים בו.
  3. לפני שאתם אצים למקלדת, נסו להריץ חיפוש ולראות עם הסרט כבר ברשימה. זה בסדר אם יתפלק איזה אחד-שניים שכבר שם, אני פשוט אגיד שאין צורך כי הוא כבר שם, אבל בוא ננסה להימנע מזה כמה אפשר.
  4. בנוגע לשאלת מועד ההפצה, הוחלט שמכיוון ששנת 2000 בכל מקרה לא ממש נחגגה באתר באופן רשמי, אז סרטים שיצאו בארץ בשנת 2000 אבל בעולם ב-1999 יכולים להיחשב לסרטי שנות התשעים.

ושיהיה בהצלחה לכולנו