מכסחי הנוקמים 2: התוצאות

אמנם יש הרבה אנשים במקום השני, אבל זוכה יש רק אחד.

ספויילרים עצומים ל"סוף המשחק" וכל היקום של מארוול ויאללה אם אנחנו כבר פה אז גם ל"מובי דיק", יאללה למה לא

ממזרים הנוקמים האלה.

אחרי שסרט שעבר הם שכנעו את כולם שאף אחד לא ימות, ואז רצחו חצי יקום, הפעם הם עשו את ההיפך: בעוד שהרוב המוחלט של המהמרים הימרו שימותו לפחות איזה 5 דמויות לרפואה, הפעם אלי המוות היו רחמנים בהרבה בספירת הגופות שלהם. מה שאומר ששוב, הנוקמים הפתיעו את כולנו ורק 59% הצליחו להשיג ציון שהוא 0 ומעלה (בלי חישוב נקודות הבונוס), ורק 30 אנשים הצליחו לקבל יותר מ-15 נקודות. אבל לפני שנדבר נקודות, בוא נדבר גופות. אז, יאללה, נו, מי מת:

דמויות שמתו: איירון מן, האלמנה השחורה, תאנוס.
דמויות שמתו אבל לא שמנו ברשימה: תאנוס 2, נבולה 2, כל הצבא של תאנוס.
דמויות שמצבן לא ידוע, ולכן הן חיות, אל תעבדו עלינו: גאמורה 2.

זה הכל? 3? אם פעם שעברה מספר הנקודות המקסימלי ששחקן כלשהו היה יכול להשיג הוא 150, הפעם המספר הזה צנח ל-30 (50 עם דמויות שלא שמנו ברשימה), ולכן לירות בכל הכיוונים ולקוות שמספיק דמויות ימותו לא הייתה הטקטיקה הנכונה בכלל בפעם הזאת. הפעם היה צריך אשכרה לחשוב טוב טוב מי הולך למות, לבחור בו, ולא לקחת איתך עוד איזה שמונה דמויות שיאזנו את המצב לרעתך. אז מי היו הדמויות שכולם הימרו שימותו? ומי היו הדמויות שנחשבו "בטוחות"?

חמשת הדמויות שכולם הימרו שימותו היו, על פי סדר: תאנוס (ולא, זה שהוא מת פעמיים לא נותן ניקוד כפול), סטיב רוג'רס (זקן, אבל חי), איירון מן (DEAD), ואז בפער ניכר מאחורי השלישיה הנ"ל: נבולה (חיה, מה לעשות) והוקאיי (כמעט, חברים, כמעט).
חמשת הדמויות שקיבלו הכי פחות קולות, על פי סדר: קפטן מארוול (רק התסרוקת שלה), אנטמן (והוא אפילו לא היה צריך להיכנס לחור תחת של אף אחד!), ולקירי (לא סתם חיה – מלכה!), האלמנה השחורה (אה.. אממ.. לגבי זה) ורוקט (כלב טוב וחי).

אם השאלה הראשית הייתה די קלה מבחינת חלוקת נקודות, השאלות המשניות היו יותר קשות. כלומר, אחת מהן. לשאלה האם הסרט עובד מבחן בכדל, התשובה הקלה מאוד היא "כן" (וזה אפילו לפני סצנת ה"גירל פאוור") והרוב המוחלט (82 אחוזים) ידע שיהיה כך, וגם לשאלה האם יש אזכורים לממים בסרט התשובה היא "כן" (הענק הירוק עושה dab, פורטנייט), למרות שכאן קצת פחות הימרו שיהיה כך (64%). אבל… מה קרה לאנשים שמתו?

נתנו 4 תשובות אפשריות: ישארו מתים; אלה שהתפוררו יחזרו ואלה שמתו בדרכים אחרות ישארו מתים; כולם יחזרו מהמתים; הגרסאות המקוריות ישארו מתות, אך ימצאו גרסאות שלהם מיקומים מקבילים/צירי זמן אחרים. 2 מהן לא נכונות – לא כולם נשארו מתים (אופטימיים שכמותכם, כל ה-4 שהימרו על כך), ולא כולם חזרו מהמתים (53 הימרו על כך). נשארנו עם "המתפוררים חוזרים, והמתים מתים" ו"נמצאות גרסאות מיקומים מקבילים". והקטע הוא, ששתי התשובות צודקות – המתפוררים חוזרים, ולגבי המתים האחרים – חלקם (גאמורה ולוקי) מקבלים גרסאות חדשות מצירי זמן מקבילים. על כן הוחלט להשכין שלום ולתת נקודות לשתי התשובות הללו, מה שאומר ש-76% אנשים צדקו.

אבל, נו, מי ניצח?

טוב, ניצח, כמו שאמרתי, מי שהימר קצת, חכם ונכון – והרבה הימרו על שני מתים בודדים בלבד – איירון מן ותאנוס. ההרבה האלה הם שישה – אור וDaniel haramati שטעו באחת משאלות הבונוס ולכן מקבלים את המקום השלישי עם 26 נקודות (שהוא בעצם המקום השישי), ואחד שאין לו כינוי, GoldenAxe, icehand3, ו-bosco שצדקו בכל שאלות הבונוס וזכו ב-29 נקודות. 

אבל מעליהם, במקום הראשון, היה אחד שהימר על כל שלושת המתים הנכונים, פלוס אחד שלא מת – מה ששם אותו, עם שתי שאלות בונוס נכונות – במקום הראשון עם 31 נקודות. אז ברכות לזוכה האח קרמזוב. כרטיסים לאחת מהקרנות העין הדג הקרובות, או לחלופין בקשה לביקורת – בדרך אלייך.

עוד הערות והארות:

  • המשתמש שהצליח לנחש רק דמויות שבסוף לא מתו במספר הרב ביותר ללא דמות אחת שכן מתה הוא (היא?) הילהלהלה, שהימר על מותן של תשע דמויות שאף אחד מהן לא מתה בשום צורה דרך, ובכך זכתה לשיא השלילי המרשים של מינוס 45 נקודות.
  •  רק שני אנשים שיפרו את הטופס שלהם. לאחד זה לא היה משנה את הניקוד. לשני זה היה מהווה דווקא שיפור משמעותי.
  • דמויות שאנשים הוסיפו לרשימה: סטן לי (TOO SOON), באקי (רק הלב שלו נשבר), אדום הגולגולת (נופ), גרוט (ואני מצטט: "איכשהו, בפעם השלישית"), פרנק גרילו (לא, מצטער), שורי (התחילה את הסרט מתה, אבל בכל זאת לא נחשב), הדיפנדרס (ואני מצטט: "כי קווין פייגי מתעב אותם"), ניק פיורי (ואני מצטט: "יחזור לחיים, ואז ימות". מה יש לכם, אנשים, תפסיקו להחזיר אנשים רק כדי להרוג אותם), random tanos henchman (כשאתה צודק, אתה צודק, אבל איך אומר גימלי? עדיין נחשב רק אחד) וגם, זה: "לוקי יישאר מת, אבל אנחנו נראה אותו מתקשר עם תור מתוך ולהאלה או משהו כזה. גמורה תחזור לחיים. המוות של סטיב רוג'רס יהיה עצוב כמעט כמו המוות של מופסה וטוני סטארק יבכה על הגופה שלו או על הארון שלו. טוני יתפייס עם באקי והאחרון יירש את תפקידו של קפטן אמריקה. סטן לי יקבל הופעת אורח משמעותית יותר מכל הופעת אורח קודמת שלו. (וואו גלשתי לגמרי מהנושא. לא יודע אם אקבל נקודות על זה.)". ובכן, אם היית צודק, היית זוכה בנקודות. לצערנו אתה לא.
  • מובי דיק משמיד את הספינה ולוקח את אחאב וכל הצוות איתו למטה, ורק ישמעאל המעיק הזה שורד.

למי שרוצה לצפות בתוצאות בעצמו, אם מוזמנים להיכנס כאן. ריבוע שמסומן בירוק אומר שכל הדמויות בו מתות, וריבוע שמסומן באדום אומר שכל הדמויות שבו נשארו חיות.