עוד פוסט על פוסטרים

גברים בשחור 3, בקתה ביער, Chronicle ועוד כמה מהפוסטרים המעניינים של הזמן האחרון

רוב מוחלט של הפוסטרים לסרטים נראים פחות או יותר אותו הדבר, כפי שכבר הודגם כאן. וזה גורם לאלה שנראים שונה לבלוט עוד יותר.

צריך הרבה יותר מזה כדי לגרום לי להתעניין ממש ב"גברים בשחור 3", אבל פוסטר מקורי לא מזיק. אוקיי, לא מקורי לגמרי: את אותו הקונספט אתם יכולים לראת על שטרות הכסף בארנק שלכם, בהנחה שאתם נמצאים בארץ. יש גם גירסה לטומי לי ג'ונס.

כש""בקתה ביער", הסרט של דרו גודארד וג'וס ווידון, היה אמור לצאת ב-2010, הוא קיבל כמה טיזר-פוסטרים נחמדים אבל סטנדרטיים, עם טאגליינים שצוחקים על מוסכמות אימה ("אם משהו רודף אחריכם… תתפצלו"). זה גרם לסרט להישמע כמו פארודיה בסגנון "צעקה" על סרטי אימה. מאז הסרט הספיק להיעלם לתהומות הנשייה ולחזור. הוא ייצא, סוף סוף, באפריל 2012, ובינתיים הוא קיבל טיזר-פוסטר חדש, שגורם לו להיראות כמו, אה, המממ, WTF?

זה הפוסטר לסרט בבימויה של אנג'לינה ג'ולי, "בארץ הדם והדבש", שוב, זה אמנם לא לגמרי מקורי – "דם אמיתי" עשו את זה טוב יותר – ובכל זאת זה אפקטיבי.

ל"Chronicle", סרט מניאקי-העל עם הטריילר המצוין והלא שגרתי, יש פוסטר לא שגרתי באותה המידה.

וישנו גם הפוסטר הזה, ל-Human Centipede 2, סרט שאני מעדיף להתעלם מקיומו (אם אין לכם מושג מה זה, תעשו לעצמכם טובה ואל תגגלו את זה), אבל חייב להודות – זה אחד מפוסטרי האימה הכי טובים שראיתי. הוא מרהיב ומבחיל בו-זמנית, וכולל תיאור מילולי מאוד ממצה של הסרט.