אודישן

המקום לפרסם בו את הסרטים הקצרים שלכם. וכסיפתח: הקומדיה הרומנטית "הספריה" והמותחן "שאלה של חבר"

בואו ננסה משהו.

אז אנשים באים אלי ואומרים לי, "היי, יש לך אתר על סרטים, נכון? אני עשיתי סרט. אולי אתה יכול להציג אותו באתר?", ואני הייתי אומר "סבבה", רק שיש בעיה – יש בארץ, אם אני לא טועה, בערך 8.5 מיליון סטודנטים לקולנוע, וכולם עושים סרטים מדי פעם. הרבה מהם ראויים לצפיה, אבל אם אקדיש פוסט לכל סרט, לא יהיה זמן ומקום להקדיש פוסטים לדברים אחרים מדי פעם.

אז בואו נעשה את זה ככה: הפוסט הזה הוא המקום לפרסם את הסרטים שלכם. אם אתם סטודנטים ויש לכם סרט גמר מושקע שאתם רוצים לחלוק אותו עם העולם, או אם סתם צילמתם קליפ מגניב לרמי פורטיס במרפסת, פרסמו לינקים (או, יותר טוב: אימבודים מצטער, אי אפשר לפרסם אימבודים. פרסמו לינקים, הם ישודרגו לאימבודים בשלב מאוחר יותר) בתגובות כאן. יתר הקוראים מוזמנים להגיב, לבקר ולמחוא כפים כשמגיע. אם נראה שיש ביקוש, זו תהפוך לפינה קבועה, שתתפרסם פעם בחודש, נאמר.

יוצרים: מכיוון שכאן זה אתר ביקורת קולנוע, קחו בחשבון שיהיו ביקורות. אתם כנראה הולכים לקבל הערות ומחשבות גם על הצדדים שאנשים פחות אהבו בסרטים שלכם – וזאת כל הפואנטה. תהנו מהתגובות המחמיאות, ותלמדו מאלו שלא.

גולשים: תהיו נחמדים. אפשר להביע איזו דעה שאתם רוצים, אבל תזכרו שאתם לא מדברים על סרט של איזה מייקל ביי שלא באמת אכפת לו מה אתם חושבים עליו, ואם היה אכפת לו, הוא היה הולך ובוכה כל הלילה אל תוך ערימת שטרות של אלף דולר. יוצרי הסרטים האלה הם אנשים בדיוק כמוכם שנמצאים לא רחוק מכם, והם גם קוראים את מה שאתם כותבים.

אני אפתח עם שני סרטים טובים (מילה שלי) של סטודנטים, אחד מאוניברסיטת תל אביב ואחד מבי"ס מעלה בירושלים. ואחר כך, קדימה, תוסיפו גם את הסרטים שלכם.

הספריה

קומדיה רומנטית באורך של 14 דקות, שכתב וביים טל גולדברג מאוניברסיטת תל אביב. בכיכובם של דינה סנדרסון ואורי יניב. בתפקיד אורח – אלכס אנסקי. חמוד לאללה, וכולל טריקים מפתיעים של עריכה.

שאלה של חבר

סרט שכבר פורסם פה בתגובות לאחד ה"קצרצרים", אבל מגיע לו שלא יילך לאיבוד. מותחן דתי (של 17 דקות) שעוסק בשאלה הרת הגורל: האם קניין חזקה מתקיים למפרע. ביים דוד טאובר, משתתפים רפי יניגר ומאיר לוגאשי.

חלק ראשון:

חלק שני: