שני סרטי ההמשך של אווטאר הם עכשיו שלושה

ג'יימס קמרון החליט שטרילוגיה זה לא מספיק. "אווטאר 2" ייצא בדצמבר 2016

ג'יימס קמרון לא ידוע כאדם שעושה דברים בקטן. כשהוא לא כורה אסטרואידים או צולל לנקודה העמוקה ביותר באוקינוס או שובר שוב את שיא הסרט המכניס ביותר בכל הזמנים, הוא מתכנן סרטי המשך. כבר שנים אנחנו יודעים של"אווטאר" צפויים להיות שני סרטי המשך, שיצולמו יחד, כפרויקט אחד, והראשון שבהם ייצא, אולי, ב-2015. תאריך מדויק מעולם לא פורסם.

אז עכשיו, סוף סוף, קצת מידע רשמי. קודם כל – כפי שניתן היה לנחש – "אווטאר 2" לא ייצא ב-2015. הוא ייצא בדצמבר 2016. הסרט השלישי בסדרה יגיע בדצמבר 2017, והרביעי – ב-2018. כן, רביעי. שני סרטי ההמשך של "אווטאר" הפכו לשלושה, והתכנית היא עדיין לצלם אותם בזה אחר זה. הצילומים יתחילו בשנה הבאה.

התסריט של שלושת הסרטים האלה עדיין לא גמור, וקמרון לא מתכוון לכתוב אותו לבד הפעם. הוא הודיע גם על גיוס של סוללת כותבים: ג'וש פרידמן ("מלחמת העולמות", והסדרה "קורות שרה קונור"), שיין סלרנו ("ארמגדון", וכמה סרטים נוראיים) והצוות ריק ג'אפה ואמנדה סילבר ("כוכב הקופים: המרד"). כמה מהשמות האלה מעוררים יותר אופטימיות מאחרים.

צילום של שלושה סרטים אפיים יחד הוא דבר שכבר נעשה (היתה איזו סדרה על טבעות, אני לא יודע אם שמעתם על זה), אבל זה היה מבוסס על חומר מקור ידוע ומוכר. צילום של שלושה סרטים מקוריים, וגדולים, בזה אחר זה – זה דבר שאני לא חושב שקרה מעולם. אבל אם כבר הזכרנו את "שר הטבעות", בפעם הקודמת שבה מה שהיה אמור להיות שני סרטים פוצל לשלושה, זה היה "ההוביט" – והפיצול הנוסף הזה היה מיותר, והפך חלק גדול מהסרט הראשון למריחה אחת ארוכה. יש לקוות שלקמרון יש סיפור שלוקח שלושה סרטים לספר, ולא רק אגו ששני סרטים לא מספיקים עבורו.

[ Comingsoon ]