'סוף המשחק' הביס את 'אווטאר' והפך לסרט מספר אחד בקופות

ואיך היה הבוקר שלכם?

הרגע שאני ייחלתי לו הגיע. "הנוקמים: סוף המשחק" סוף סוף עקף את "אווטאר" והפך לסרט הכי מצליח בכל הזמנים. הסרט, כך על פי מארוול,  הרוויח 2,789.2 מיליון דולר, וזה כל מה שהיה צריך (למרות שהוא כנראה ירוויח עוד). כן, זה דרש שחרור מחדש של הסרט, וכן, כנראה שהפצה מחודשת של "אווטאר" תשנה את העניינים אבל מקום ראשון זה מקום ראשון. פייגי הכריז על כך (ביחד עם עוד כמה דברים, מחר קצרצרים) בפאנל בקומיק-קון.

מארוול בנו במומחיות סיפור שנמשך על פני 11 שנים עם דמויות שלמדנו לאהוב לאורך השנים אז זה רק מן הראוי שכל העבודה הקשה שלהם תתוגמל בשיא האולטימטיבי (ויהיה מעניין לראות אם שבירת השיא, בנוסף למועמדות של "הפנתר השחור" שנה שעברה, תשפיע על סיכויי האוסקר של הסרט). השיא התווסף לכל שאר השיאים ששבר כמו הפתיחה הכי גדולה לסרט אי פעם בארצות הברית ובעולם, הסרט שהגיע למיליארד הכי מהר אי פעם, הפתיחה הכי רחבה לסרט אי פעם ועוד – אבל הסרט הכי מכניס אי פעם זה משהו מיוחד.

בימינו סרטים מגיעים למיליארד על ימין ועל שמאל, אבל להגיע ל-2 מיליארד זה כבר משהו מיוחד. ולהגיע למקום הראשון ולקחת את השיא מג'ימס קמרון בכבודו ובעצמו ששלט בשיא הזה כבר 22 שנה, קודם עם "אווטאר" ולפני זה עם "טיטניק" זה משהו באמת מיוחד. מיוחד כמו שהסרט הזה הביא סיום מושלם לסאגה שלו, כי למדנו מסדרות וסרטים אחרים שסיום זה משהו לא פשוט בכלל.

מארוול הרוויחו את השיא הזה ואני לא יכולה לחשוב על סרט ועל קהל מעריצים שזה מגיע להם יותר.