הכה את האוסקר 2020: התוצאות

אז אחרי ששמחנו, צהלנו, ורקדנו - מי היכה את האוסקר באופן הנכון ביותר?

גם השנה, כמו שנה שעברה, אף אחד לא ניחש את כל הזוכים באוסקר, מה שמובן, כי הוא היה חתיכת הפתעה. מקסימום הנקודות שהיה אפשר להגיע אליו היה 36 אבל אף אחד לא הגיע לזה.

במקום השלישי, עומד לו לבדו groonix, שדווקא הצליח לנחש את קטגוריות הסרט והבמאי שבה רוב האנשים נכשלו, אבל נכשל בקטגורית התסריט המעובד וקטגורית הסרט הזר. הוא הגיע ל-30 נקודות.

במקום השני יש תיקו מחומש של 31 נקודות ל: אורי אלוני, ההוא, עוז, Galoofy ואיבי בלאק. גאלופי ואורי אלוני פספסו את קטגורית הסרט, שלושת האחרים פספסו את קטגורית הבמאי, וכולם היו במרחק 2 נקודות מלהיות במקום הראשון.

אבל במקום הראשון עצמו היו אנשים שדווקא ניחשו הן את הבמאי והן את הסרט אבל פספסו את קטגוריית סרט האנימציה – והם kuziel ו-pingpoong. בשאלת שובר השיוויון לא היה הבדל משמעותי ביניהם – קויזאל הניח ש-23 יהמרו על "לא 1917" בקטגורית הצליום ופינגפונג הניח ש-19 אחוז – והוא יותר צדק, מכיוון שהאחוז היה כ-5 אחוזים בלבד. אז כל הכבוד לפינגפונג, אתה הזוכה של הכה את האוסקר 2020 – ואתה זוכה לזוג כרטיסים לאירוע של עין הדג לבחירתך.

בנוגע לדברים אחרים ראויים לציון: ברכות לחתול ולכש שהצליחו לפספס את כל הקטגוריות ולהגיע לציון הנדיר של אפס מאופס. שלמקו GRAS כמעט הצטרף אליהם, אבל בכל זאת הימר על "1917" בצילום וכך הגיע לסכום המכובד של 2 נקודות. ,

כמו בטופס האוסקר שלנו, גם כאן אף אחד לא הימר שג'ונתן פרייס יקח את האוסקר. למרות שבקטגורית הצילום היה רק "1917" ו"לא 1917", עדיין הבחירה ב-1917 לא היה ההימור הכי פופולרי באתר – זה דווקא היה "פרזיטים" בסרט הבינלאומי הטוב ביותר. וזהו, בזה תם כל ענייני האוסקר באתר עד לנובמבר. יאללה לסיכום העשור.