הכה את האוסקר 2021

עוד שבוע האוסקר. בואו להכות אותו.

בעוד שבוע, סוף סוף ייערך טקס האוסקר ה-93. בלי מנחה (שוב פעם), בכמה אולמות נפרדים, אבל אשכרה יקרה. כמדי שנה, על מנת להפוך את כל העסק הזה ליותר מעניין אנחנו מציגים פה את "הכה את האוסקר", בו אתם מוזמנים לנסות ולנחש מי יזכה באוסקר ולקבל נקודות על כל הימור שבו צדקתם. מכיוון שלא כל הימור שווה, לא כל הימור מניב את אותו מספר נקודות: בעוד שקל לחזות את הזכיות הצפויות, קשה להצביע מראש על ההפתעות – אז אם אתם מהמרים שדניאל קאלויה יזכה, זה ייתן לכם את המספר הקטן ביותר של נקודות, ואם לעומת זאת אתם חושבים שפול רייסי יזכה, וזה אכן קורה – תתוגמלו בהתאם.

בטופס יש 12 קטגוריות: סרט, בימוי, משחק (על כל 4 הקטגוריות), תסריט (על כל ה-2), אפקטים, סרט מצויר, סרט בינלאומי וקטגורית הסרט הקצר – שם אתם מתבקשים רק לבחור האם לדעתכם "עין לבנה" יזכה, או לא – בלי להמר דווקא על איזה סרט ספציפי יזכה. שאלת שובר שוויון היא מה אחוז האנשים ילכו עם הפטריוטיות ויהמרו שיזכה, וכמה יניחו שהפרס יילך לאחד מהסרטים אחרים.

אפשר לשלוח טפסים ממש עד לפתיחת הטקס – הלילה שבין ה-25 ו-26 באפריל, 2 בלילה. (הטקס עצמו מתחיל ב-3) אתם יכולים לשלוח כמה טפסים שאתם רוצים, אבל מה שנחשב כניחוש העדכני שלכם הוא רק הטופס האחרון ששלחתם. הזוכים יוכלו לזכות בביקורת לסרט כלשהו לבחירתם.