טריילר: האלמנה השחורה

מארוול חוזרים. המנה הראשונה: אלמנה שחורה.

עברו כמעט חמישה חודשים מאז שראינו משהו חדש ממארוול. פייז 3 נגמר לו עם "רחוק מהבית", ומאז – דממת אלחוט. אלא שעכשיו עלו בקשר, והודיעו: "טוב, נו, הנה הסרט הזה על האלמנה השחורה שביקשתם כבר איזה שמונה שנים".

וזה… בסדר. קצת מוזר ששוב הוליווד מתעסקת עם מבטאים רוסיים כבדים ולא משכנעים, העלילה (שמתרחשת, אגב, אחרי אירועי "מלחמת האזרחים") קצת מרגישה כמו משהו שראינו, ובסך הכל כל זה נראה… בסדר.

וטוב, חוץ מכל הנושא של "זה רק טריילר אחד מה אתה שופט", יכול להיות שזה דווקא די חיובי העניין הזה שלא מדובר בטריילר מפוצץ. מארוול בדיוק סיימו את היקום שלהם במסיבה גדולה ושיא שיהיה קשה לשחזר, ואולי באמת עדיף להתחיל ממשהו "קטן" יותר – בלי איומים גלקטיים, לא משהו שמפוצץ את המוח, רק איזה סרט ריגול-אקשן קטן שכזה.

מצד שני, אם היו חייבים לעשות סרט כזה, דווקא האלמנה השחורה הייתה זאת שצריכה לקבל את הסרט המינורי והקטן לעומת החברים שלה שכולם מקבלים סרטים מפוצצים וגורל העולם נח על כתפיהם?

מצד שלישי, זה כן נראה שונה מסרטי הנוסחה של מארוול, וזה כבר עדיף מסתם סרט שהולך על פי אותה הנוסחה הידועה.

לסיכום, זה בסדר. כסרטון בפני עצמו הוא לא מאוד מרשים, וקשה להגיד שהוא שכנע אותי לעלות על רכבת ההייפ מראש, אבל גם לא היה מדובר בטריילר קטסטרופלי שגרם לי לרצות לשכוח ממנו. זה בסדר. בוא נראה מה יהיה הלאה.