דוח קופות שבורות, 14.08.2022: קופות קופות קופות

כי לא כל סוף שבוע קופות נשברות.

מדי פעם קופות נשברות ומדי פעם הן סתם מעבירות זמן כדי לפנות מקום לעוד זמן. השבוע הזה היה לחלוטין מהסוג השני.

זה מתחיל עם החדשות הטובות/החדשות הרעות של "רכבת הקליע". החדשות הטובות? מקום ראשון! ירידה של 55% בלבד! החדשות הרעות: זה יוצא רק 13.4 מיליון דולר. בסך הכל בארה"ב זה 54 מיליון, וברחבי העולם עוד 60 מיליון כך שאפשר להתחיל לחשוב על איך הסרט מחזיר את התקציב שלו (90 מיליון דולר). בכל אופן, להיט על זה לא.

במקום השני זה, וזה קצת מרגש להגיד את זה: שוב פעם "אהבה בשחקים: מאווריק". כן, אחרי שכבר התחיל להדרדר כמו סרט קופות נורמלי, הנה הוא שוב פעם איתנו, במקום השני, עם עוד 7 מיליון דולר (ועלייה של 0.2%). השבוע אין מבחינתו שינוי בטבלת כל הזמנים. מסכן. .

גם "ליגת סופר-פטס" נהנה מחוסר התחרות ויורד רק ב36%, לסכום של 7 מיליון דולר (אבל כ-49 אלף דולר פחות מ"מאווריק"). הוא הרוויח בסך הכל 58 מיליון דולר בארה"ב עד כה, ו-109 ברחבי העולם. לא הלהיט שהם רצו שיהיה, אבל אולי הקיץ יאפשר לו להצמיח רגליים ולסיים בצורה מכובדת לכל הפחות.

כל שלושת המקומות הבאים יורדים בקצת יותר מ-30% ומרוויחים כ-5 מיליון דולר: "תור: אהבה ורעם" מוביל את החבורה עם 5.3 מיליון דולר, "אין מצב" אחריו גם עם 5.3 מיליון דולר אבל 11,861 דולר פחות, ו"המיניונים: עלייתו של גרו" עם 5. מבין השלושה, "המיניונים" מוביל עד כה בסכום הכולל בארה"ב עם 343 מיליון דולר, תור אחריו עם 325, "אין מצב" עם 107. מה שמזכיר לי: יוניברסל הם האולפן הראשון שמרוויח שלושה מיליארד דולר בשנה מהסרטים שלו מאז 2019. כבוד. מאחורי כל החבורה הזאת משתרך "שירת סרטני הנהר", עם 4 מיליון דולר (86 מיליון דולר ברחבי העולם עד כה).

במקום השמיני יש כניסה חדשה לסרט לא חדש בטבלה, אבל כן כזה שאשכרה יצא עכשיו להפצה רחבה: "גופות גופות גופות". הפצת סרט האימה הזה (שלא הופץ בארץ. נראה שליונייטד קינג לא הלך כל כך עם "X") התרחבה ל-1,290 אולמות והוא הרוויח סכום של 3.2 מיליון דולר.

מתחתיו, אפשר להגיד שלום ל"אלביס" (אם כי לכו תדעו. אוגוסט וזה). הוא הרוויח 2.5 מיליון דולר הסופ"ש, שהם 141 מיליון דולר בארה"ב ו-261 מיליון דולר ברחבי העולם. זה מספיק בשביל להתברג (כרגע) במקום העשירי בטבלת שוברי הקופות של ארה"ב, ובין כל הזכיונות השונים וגיבורי העל – מרענן לראות סרט שכזה שהצליח, אפילו אם הוא רחוק מלהיות מושלם.

את הטבלה סוגר "Fall": סרט על שתי בחורות שתקועות על אנטנה נורא גבוהה. לא, אני לא ממציא את זה, על זה באמת הסרט. זאת הכניסה החדשה הכי גבוהה שראינו השבוע, כאשר שאר הסרטים (כולל אלה שדיווחתי עליהם בשבוע שעבר) הגיעו למקומות נמוכים בהרבה. הסרט הרוויח 2.5 מיליון דולר (אבל כ-70 אלף פחות מ"אלביס") מה שאומר שלראשונה מזה הרבה זמן, אין סרט בטבלה עם פחות מ-2 מיליון דולר. לא סכומים דו ספרתיים לכולם, אבל זה נחמד מאוד.

בשבוע הבא יוצא "טרף". לא ההוא עם הטורף במאה ה-18 אלא האחד עם האריה ואידריס אלבה. כן, זה מבלבל מאוד, אבל נו, זה האחד בלי ה"ה". בכל מקרה, אידריס אלבה מנסה להציל את הילדות שלו מפני אריה עצבני וגם שאלטו קופלי פה כי כן, נכון, שאלטו קופלי עדיין בסביבה. מוזמנים להמר כמה הסרט הזה ירוויח.