דוח קופות שבורות, 30.06.2024: מקום רווחי

הרגשות החדשים הביסו גם את החייזרים שונאי הרעש, כבר ביום הראשון.

הפתעה: "הקול בראש 2" הוא סרט מאוד מצליח! הסרט נשאר במקום הראשון גם השבוע עם ירידה של 43% והכנסות של 57.5 מיליון דולר. סה"כ ההכנסות בארה"ב הן כמעט חצי מיליארד דולר, שהופכות אותו לסרט השלישי הכי מכניס של פיקסאר. למקום השני הוא יגיע – חסרים לו 8 מיליון דולר בשביל לעקוף את "מוצאים את דורי", כך שהשאלה העיקרית היא האם הוא יעקוף את "משפחת סופר על 2" על 608 מיליון דולריו.

צמוד אחריו (אבל לא מספיק צמוד) "מקום שקט: היום הראשון" פותח עם 52 מיליון דולר, שזו פתיחה די אופיינית לסרטים בסדרה. השאלה היא לאיזה קרוב משפחה הוא דומה יותר: האם יהיו לו ירידות ענקיות כמו קודמו או ירידות מתונות יותר כמו הראשון בסדרה?

גם במקום השלישי יש כניסה חדשה עם חלקו הראשון של אפוס המערבונים של קווין קוסטנר "Horizon: An American Saga – Chapter 1" שלא נקנה להפצה בארץ אז אפשר רק לדמיין איך היו קוראים לו. אני בוחרת לדמיין שזה "דיגידן דיגידן על הסוס הקטן [גרסת שלוש שעות]". הסרט הכניס 11 מיליון דולר, סכום מרשים למערבון קלאסי בימינו; חבל רק שזה בערך חמישית מתקציב הסרט (סוג של. ההמשך שלו והוא צולמו יחד סביב תקציב של כנראה 100 מיליון דולר). מתחתיו במקום הרביעי נמצא "בחורים רעים: הכל או כלום" עם הכנסות של 10 מיליון דולר. כרגיל לקיץ המאכזב הזה, סיימנו עם ההכנסות הדו-ספרתיות ומפה והלאה אנחנו בטבלה חד-ספרתית.

סרט שמרוויח מהצחיחות של הקיץ הוא "קאלקי – אחרית הימים", אפוס מד"בי הודי על גרסה מודרנית לסיפורו של האל ההינדי וישנו שירד מהשמים כדי לעזור לבני האדם לנצח את כוחות הרשע ולהכניס 5.2 מיליון דולר הסופ"ש. לא ראיתי הרבה סרטים הודים אבל זה נראה מאוד כיפי. הירידה הגדולה של השבוע שייכת ל"מועדון הרוכבים" (3.3 מיליון דולר בהכנסות, ירידה של 66%) שצנח מהמקום השלישי לשישי, ומיד אחריו נמצאים "גארפילד" (2 מיליון דולר) ו"כוכב הקופים: ממלכה חדשה" (1.7 מיליון דולר).

סוגרים את הטבלה שני סרטים שהכניסו 1.5 מליון דולר: "סוג של חסד", שהופץ ב-400 מסכים יותר מאשר בשבוע שעבר ולכן עלה ב-318%. והלהיט ההודי שכולכם ציפיתם לו, "ג'אט וג׳ולייט 3". לא, גם לי אין מושג מה זה.

בשבוע הבא "גנוב על החיים" כנראה יגנוב ל"הקול בראש 2" את הבכורה, הסרט ההודי האלים "להרוג" (Kill) בטח יתחרה עם "קאלקי" על הקהל חובב האקשן ההודי, "מקקקסין" יסיים את טרילוגית האימה שהתחילה עם "X", ויגיע סרט חדש מהאולפנים שהביאו את "צליל החופש": "צליל התקווה: הסיפור של פוסום טרוט". שם קליט.