טריילר: בוראט 2

טריילר לבוראט 2. ורי נייס?

תגידו, כמה סרטים נעשו השנה? אני לא מדבר על סרטים שעמדו לצאת השנה ונדחו, אלא כאלו שממש צולמו השנה, בחודשים האחרונים. אוקיי, נכון, יש כמה כאלה, אבל כמה מהם צולמו ביותר מלוקיישן אחד ולא דרך זום? כנראה שקומץ קטן. לכן זה קצת מצחיק וקצת עצוב שסשה ברון כהן שיתף את הטריילר של "בוראט 2" עם הציוץ "אם אתם עומדים לראות סרט אחד השנה, בבקשה תראו את היחידי שנעשה – שלי".

כן, למקרה שהייתם בבידוד קיצוני בזמן האחרון וניתקתם כל קשר עם העולם החיצון, סשה ברון כהן חוזר לגלם את העיתונאי מקזחסטאן ארבע-עשרה שנים אחרי הסרט הראשון. השאלה המתבקשת היא "רגע, אבל הסרט ההוא היה להיט, הוא לא יזוהה ברחוב על-ידי רוב האמריקאים?". לפי ההתחלה של הטריילר, נראה שגם ברון כהן הניח שזה יהיה המצב, ולכן הוא מחליף כל מיני תחפושות שונות ומשונות במהלך הסרט (כולל בגד-ים שמותאם לתקופת הקורונה).

נראה שה"עלילה" הפעם – "עלילה" כאן היא מילה שפירושה "תירוץ נרטיבי כדי לתת לסשה ברון כהן להטריל עוד אמריקאים" – היא שבוראט מגיע לארה"ב עם הבת שלו כדי לחתן אותה עם מישהו ממעמד גבוה. כפי אפשר להבין, חלק מהסרט צולם בזמן המגפה, אבל לא נראה שזה ממש הפריע לברון כהן, וגם לא לאנשים שנקלעים בדרכו. לא לרובם, לפחות – לפי הדיווחים, הוא היה צריך ללבוש אפוד מגן בחלק מהסצינות.

הסרט יעלה לשירות "אמאזון פריים" ב 23.10, רגע לפני הבחירות לנשיאות ארה"ב. לא משנה מי ינצח, לפחות נוכל לצחוק קצת.