רשמית: בריאן סינגר חוזר לאקס-מן

סינגר, שביים את שני סרטי "אקס-מן" הראשונים, יחזור לביים את ההמשך ל"אקס-מן: ההתחלה" במקום מתיו ווהן שפרש

לפני כמה ימים נפל דבר: מתיו ווהן, הבמאי של "אקס-מן: ההתחלה" הכל כך מוצלח, הכריז על פרישה. למרבה הצער, הוא לא יביים גם את ההמשך לפריקוול, "X-Men: Days of Future Past". אז אם לא ווהן, מי כן? השמועה המתבקשת ביותר היתה בריאן סינגר: הבמאי של שני סרטי "אקס-מן" הראשונים, ששימש כמפיק ב"ההתחלה".

אז מתברר שהפעם, אין הפתעות. ההכרזה הרשמית הגיעה עכשיו: בריאן סינגר הוא אכן הבמאי של "אקס-מן: עתיד שעבר", או איך שיקראו לזה. [ Deadline ]

אי אפשר להפריז בערכו של החוב שסדרת "אקס-מן" חייבת לסינגר. לא רק שהוא האחראי הישיר לעצם קיומו של המותג כולו, שני הסרטים שביים פחות או יותר פתחו את עידן גיבורי העל הקולנועיים שאנחנו חיים בו כיום. ייתכן שבלי סינגר, לא היו לנו לא "האביר האפל" ולא "הנוקמים". מצד שני, שום דבר שסינגר עשה מאז לא היה נורא מרשים. הוא ביים את הנפל "סופרמן חוזר" שהיה מלא בהחלטות איומות, ואחר כך את "מבצע ואלקירי" שנחשב לדי בסדר, ואת "ג'ק קוטל הענקים", שעוד לא יצא, אבל כנראה לא היה נדחה בשנה אילו היה סרט נורא מוצלח. אני שמח לראות את סינגר חוזר, בהחלט מגיע לו עוד צ'אנס עם הסדרה, אבל זה לא אומר שאין שום סיבה לחשש.