בואו לראות: מרתון בחזרה לעתיד – בזמן אמיתי!

ביום שבו מרטי ודוק הגיעו לעתיד, אנחנו הולכים לסינמטק חולון לצפות בכל הטרילוגיה. ברצף. על מסך גדול. גרייט סקוט!

ה-21 באוקטובר 2015 הוא תאריך היסטורי: זה היום שבו מרטי מקפליי, דוק והדלוריאן שלהם נחתו בעתיד. אותו עתיד מופלא מלא במכוניות מעופפות והאברבורדים. ומהרגע שזה קרה, היה ברור שכשהתאריך הזה יגיע, יש רק דרך אחת נכונה לחגוג אותו: צפיה מרתונית בכל טרילוגית "בחזרה לעתיד". דיגיטלית. על מסך גדול. ויש רק מקום אחד בארץ שבו אפשר לעשות את זה: סינמטק חולון.

אם גדלתם על טרילוגית "בחזרה לעתיד", אתם יודעים כבר למה צריך לראות אותם שוב. אם לא ראיתם אותם (התירוץ הנפוץ לכך הוא "אבל הם יצאו לפני שנולדתי"), זאת ההזדמנות שלכם להשלים במכה אחת קלאסיקה קולנועית, גיקית ומסע-בזמנית.

ב-21.10.2015 נהיה בסינמטק חולון, לערב אחד שנמשך שלושה סרטים ו-130 שנה, מ-1885 ועד 2015, משבע בערב ועד השעות הקטנות. בונוס בין הסרטים: כמה הרצאות קצרצרות על עולם העתיד ועל דלוריאן. מנחה: אני (שלום, אני דורון פישלר). כדאי מאוד להצטייד באפודי הצלה, חליפות קרינה, האברבורדים ורודים ומכוניות מעופפות, למי שיש.

גרייט סקוט! איך זה יילך?

19:00 בחזרה לעתיד
21:00 הרצאות קצרות + בחזרה לעתיד 2
23:30 בחזרה לעתיד 3

לפני הקרנת "בחזרה לעתיד 2" תתקיימנה ההרצאות הקצרות (כ-10 דקות כל אחת) הבאות:

דלוריאן: סיפור אהבה/שנאה – מאת אפרת ברק
על מכונית הדלוריאן ותולדותיה; אחת המכוניות המרתקות בהיסטורית הקולנוע וגם בהיסטורית הרכב, אפילו כשהיא לא עפה.

מתלבשים לעתיד טוב יותר – מאת גלית גאון
איך חשבו שנתלבש בעתיד, ומה הקשר בין זה לבין האופן שבו אנחנו מתלבשים עכשיו כשהעתיד הגיע.

אחי, איפה האוטו המעופף שלי? – מאת דורון פישלר
כולנו התאכזבנו כשהגיעה שנת 2015 ולא קיבלנו מכוניות מעופפות או האברבורדים. למה סרטים, ו"בחזרה לעתיד" בכלל זה, אף פעם לא מצליחים להציג את העתיד הנכון?

רגע, מה זה הסינמטק חולון הזה שאתם מדברים עליו?

אולם גדול עם הקרנה משובחת, במדיטק, גולדה מאיר 6 חולון. חניה בחינם בשפע למגיעים במכונית. 13 דקות נסיעה מעזריאלי. גישה נוחה בתחבורה ציבורית, אם כי צריך לקחת בחשבון שהסרט השלישי יסתיים הרבה אחרי האוטובוסים.

כמה זה עולה?

מחיר הכרטיס הרגיל למרתון כולו – כל שלושת הסרטים – הוא 76 ש"ח, אבל אתם לא צריכים לשלם אותו. המחיר המיוחד לגולשי עין הדג הוא 56 ש"ח. כדי לקבל את ההנחה, היכנסו לעמוד הרכישה, ובסיום התהליך, במסך "השלמת הזמנה" בחרו ב"ניצול קופוני הנחה" והזינו את הקוד 2110.
קניית כרטיסים כאן.
אפשר לקנות כרטיסים גם במקום או בטלפון 03-5021552.

יש אירוע פייסבוק?

לא. סתם, נו, ברור שיש. ממש כאן.


כמה אירועים אחרים שיקרו בזמן הקרוב:
אם אתם קוראים את זה ביום שישי – כלומר 18.9, כלומר עכשיו – אז היום, בשעה 22:00 בסינמטק תל אביב: "קונספירציה!" ההרצאה על הסודות האפלים של הסרטים המצוירים – הטענות לפיהן המיניונים הם נאצים, הדרדסים הם קומוניסטים ו"מלך האריות" מלא (אבל מלא) בסקס. וגם על התאוריות האלה שהן אשכרה נכונות.
אירוע פייסבוק
לקניית כרטיסים
(ואם אתם בירושלים: אותו הדבר, בנמל ירושלים, ביום שני, 21.9)

ביום ראשון, ה-20.9, באוזןבר בת"א: גיבורי על מה ולמה – על ההיסטוריה של גיבורי העל, מאיפה הם הגיעו, למה לסופרמן יש תחתונים אדומים, מי גרם לבאטמן ללבוש ורוד ואיך תולדות גיבורי העל הושפעו מברווזים.
אירוע פייסבוק
לקניית כרטיסים

שבת, 26.9, בסינמטק הרצליה: הסיפורים שמאחורי הכס – על הסיפורים ההיסטוריים האמיתיים שסיפקו השראה לסדרה. כי נשארו עוד אנשים שלא ראו את ההרצאה הזאת!
אירוע פייסבוק
לקניית כרטיסים

ועוד בקרוב: הקרנה של "שם קוד מ.ל.א.ך." והרצאות ברחבי הארץ על מסעות בזמן, למי שרוצה להתכונן טוב טוב לביאת המק'פליי.
רשימה מלאה ופרטים מלאים ומתעדכנים על ההרצאות והאירועים האחרים ברחבי הארץ אפשר למצוא בעמוד הפייסבוק "דורון פישלר נגד העולם". תעשו לייק!