טריילר ראשון: קפטן מארוול

ברי לארסון מגיעה ליקום של מארוול כדי להטיס מטוסים ולהרביץ לזקנות

נראה לי שהסליחה הראשונה שאני צריך לבקש היום היא מכפתור ה"ריפליי" ביוטיוב בגלל כמות הפעמים שאני לוחץ עליו.

אחרי ההפוגה הקומית שהייתה "אנטמן והצרעה", היקום הקולנועי של מארוול מתחיל לחזור למסלול לקראת "הנוקמים 4: עברו כבר כמה חודשים, אולי אפשר לחשוף את השם שלו?". בסצינת הפוסט-קרדיטס של "מלחמת האינסוף", ניק פיורי שלח אות מצוקה לדמות מסתורית באמצעות איתורית. למקרה שלא ידעתם או שמעתם כמה גיקים מדברים על זה בשורה מעליכם, אותה דמות היא קרול דנוורס, המוכרת גם בתור גיבורת-העל קפטן מארוול. אבל לפני שהיא תגיע לעזור לגיבורים הנותרים, נקבל את "קפטן מארוול", שיתן קצת רקע עליה. ועכשיו יש לו טריילר:

כפי שאפשר להבין מן ההתחלה המעודנת, הסרט מתרחש בשנות התשעים ונותן קצת מידע על דנוורס (ברי לארסון): היא הגיעה מהחלל, היא טייסת, יש לה קצת בעיות זיכרון ובזמנה החופשי היא נהנית להרביץ לזקנות. היא גם תפגוש את הגרסות הצעירות של ניק פיורי ופיל קולסון, מה שנותן למארוול אפשרות להתפרע עם אפקט הדי-אייג'ינג שהם כה אוהבים. אבל הכי חשוב: אחרי 20 סרטים מארוול סופסוף נותנים לגיבורה להיות באור הזרקורים (המעבר בטריילר מ Her ל- A Hero נהדר). זה נכון גם מאחורי המצלמה: זהו הסרט הראשון ביקום הקולנועי הזה בבימויה של אישה – אנה בודן – שחולקת את התפקיד עם ריאן פלק (הצמד מאחורי "מה שקורה במיסיסיפי").

הסרט יגיע במרץ 2019 והטריילר בהחלט מעורר ציפיה. רק דבר אחד מאכזב אותי: ב"חייל החורף" יש איסטר אג עם הציטוט של ג'ולס וויניפלד מ"ספרות זולה". לא יכלתם לתת לפיורי הצעיר את התסרוקת שלו? לפחות מקווה שתהיה סצינה שבה הוא ודנוורס יושבים לאכול איזה "ביג קהונה" בורגר.