בואו לראות: הם חיים והיצור

אנחנו כאן כדי להקרין קלאסיקות של ג'ון קרפנטר וללעוס מסטיק, ונגמר לנו המסטיק.

ג'ון קרפנטר הוא אחד מהבמאים הטובים ביותר שפעלו בשנות ה-80. עם סדרת להיטים, פנינים לא ידועים וקלאסיקות מדובר באחד מבמאי הז'אנר הטובים שהיו בעולם. אז מה יכול להיות יותר טוב מלראות שניים מהקלאסיקות הנ"ל בלילה אחד עם קהל נהדר?

"היצור" הוא אחד מסרטי האימה הטובים ביותר שנוצרו, ו"הם חיים" הוא אחד מהסרטים שאתם לא מכירים שאתם מכירים – ציטוטים ממנו ושלו כל כך שגורים בסדרות וסרטים. בשניהם גם מופיע קית' דייוויד, אם זה משהו שספציפית מושך אתכם בדאבל-פיצ'ר.

ביום חמישי הבא, ה-20/9 משעה 19:30 ועד חצות נקרין את "הם חיים" ואת "היצור" על מסך גדול – כאשר באמצע (ליתר דיוק – בשעה 21:30) תהיה הרצאה של תומר קמרלינג ("מאקו").

כתמיד, יש לנו כרטיסים מוזלים לחלק – 20 שקל לכל סרט בנפרד (מה שיוצא בסך הכל 40 שקלים לכל החוויה). קוד ההנחה הוא FISHEYE. כרטיסים ניתן לקנות כאן וכאן (לצערנו אין אפשרות לקנות לשני הסרטים יחדיו הפעם).

ההקרנה פתוחה לכולם – חייזרים מהחלל החיצון שמשנים צורה ומעוניינים להרוג אותנו, חייזרים שמעמידים פנים שהם בני אדם על מנת לגרום לנו להיות עבדים לתרבות הצריכה וגם סתם בני אדם. בדיקות דם אולי ואולי לא יעשו בכניסה להקרנה.

איוונט בפייסבוק כאן.