טריילר: המלאכיות של צ'ארלי

עוד סרט מתווסף לרשימת ה-"לא הייתם צריכים אבל וואלה נראה ממש כיף".

תראו, תקשיבו, לא אכפת לי מ"המלאכים של צ'ארלי". אף פעם לא ראיתי את סדרות הטלוויזיה, הסרט הראשון היה כיפי בצורה חמודה סליזית, השני גבל בפורנו רך, ובאמת באמת שגם אם תצמידו אותי לקיר לא תצליחו לחלץ ממני איך קוראים למלאכיות הארורות האלה.

לכן, המחשבה הראשונה שלי לגבי החידוש של המותג הייתה "מה שלא יהיה". האנשים שהוצמדו אליו (טוב, יותר נכון – הנשים) הן אחלה, אבל אין שם מישהי בקאסט שאפשר להגיד עליה שבחירת הפרוייקטים שלה נקיית רבב – אליזבת' בנקס היא שחקנית מגה מוכשרת שמחפשת את התפקיד שיגרום לכולם להבין את זה, קריסטן סטיוארט תסחוב על גבה את חרפת "דמדומים" כנראה עד סוף ימיה, ומי שמע על השתיים האחרות (טוב, אחת מהן היא נעמי "ג'סמין מ"אלאדין" החדש" סקוט, אבל זה גיליתי רק בדיעבד). בקיצור, סקפטיות.

אבל תקשיבו – זה נראה ממש ממש כיף.

כלומר, קודם כל, כל מי שטען ש"קירסטן סטיוארט" לא יודעת לחייך ועדיין לא חזר בו מוזמן לבלוע את המילים שלו בזה הרגע, אבל עזבו את זה – זה פשוט נראה כיף. מטומטם, במשקל נוצה, אבל מצחיק, מקפיץ, עם פסקול טוב, ואנשים שנראו שכיף להם על הסט. אולי זה רק הטריילר, אבל הדבר הכי חשוב בסרט שכזה, הדינמיקה – נראית בול. שלוש הגיבורות נראות בתיאום ומוכנות לעשות את העבודה.

מצד שני, אולי זה רק אני. בתגובות ביוטיוב, משום מה, החליטו שזה זוועת עולם. מצד שני, אלה תגובות ביוטיוב, אז שייפלו לבאר ויפסיקו להטריד אותנו. אישית, הסרט הזה עבר מ"אה נכון, זה יוצא" ל"מתי זה יוצא?" במחי טריילר אחד. וזה, בעצם, מה שטריילר אמור לעשות.