סוף סוף: סינמה סיטי ירושלים ייפתח בשבוע הבא

עם 14 אולמות קולנוע ותיבת נח

בשנים האחרונות הבטיחו לנו קומפלקסים ומגה-פלקסים חדשים תחת כל עץ רענן (זה פחות מרשים ממה שזה נשמע, כי אחרי החורף היבש הזה, עצים רעננים הם דבר די נדיר). ומילא הפרויקטים החדשים בחיפה, כפר סבא ובאר שבע, אבל הגיע הזמן שבירושלים יהיה איזה קולנוע נורמלי. שנים כבר מדברים על הסינמה סיטי החדש שאמור להיפתח בירושלים, גם המאבק על פתיחתו או אי-פתיחתו בשבת נמשך כבר שנים, ועדיין ירושלמים חובבי סרטים הוליוודיים צריכים לבחור בין רב-חן ישן וגרוע לבין גלובוס ישן וגרוע, או לנסוע למודיעין.

ובכן, כנראה סופית: "סינמה סיטי ירושלים" ייפתח רשמית לקהל ביום חמישי הבא, ה-27.2. יהיו בו 12 אולמות קולנוע רגילים, שני אולמות VIP, ותיבת נח. אני לא יודע למה יש שם תיבת נח. היא נועדה כנראה להחליף את הדינוזאורים בסינמה סיטי ראשל"צ, כי בירושלים אין אבולוציה, כידוע. יש בזה משהו מאוד משעשע.

סינמה סיטי היא לא רשת בתי הקולנוע המועדפת עלי, ועדיין, הקולנוע החדש אמור להיות ליגה שונה לגמרי מכל אפשרות אחרת שהיתה עד היום לירושלמים. ישנם עדיין הרבה סימני שאלה – כמו למשל, מה בנוגע לשבת, באמת (הסיכום הוא שזה לא יקרה, כן?) או מה זה בדיוק Dynamic, חוץ ממילה שסינמה סיטי מתעקשת לכתוב על קירות המתחמים שלהם.

צילום בראש הדף: שוקי. (באמת).