סינמונדיאל 2022: סיבוב ראשון

מתחילים את הסינמונדיאל עם משחק אחד, בקטנה כזה, סתם טרנטינו נגד האחים כהן.

ברוכים הבאים לסיבוב הראשון של הסינמונדיאל. אם לא ברור לכם מה קורה פה בכלל, כאן תמצאו את כל ההסברים.

את גביע העולם לכדורגל מתחיל המפגש הלא-מאוד-מעניין בין קטאר ואקוודור. אצלנו, לעומת זאת, אנחנו מתחילים במה שהיה, לפני שמונה שנים, משחק הגמר: טרנטינו נגד האחים כהן. אתם יודעים, בקטנה.

נזכיר שבשלב הזה הפסד הוא לא סוף הדרך למפסיד: גם מי שמגיע למקום השני בכל בית מתקדם הלאה, כך שהפסד במשחק אחד בשלב זה לא בהכרח מונע מבמאי כלשהו להתקדם לשלב הבא, ואפילו לא מלזכות בגביע. בכל מקרה, בואו נתחיל.

בית-א (1)

האם צריך להציג את המתמודדים הללו? זה האחים כהן וקוונטין טרנטינו. הזוכים של סינמונדיאל 2018 ו-2014 (בהתאמה). מישהו כאן לא מכיר את הפילמוגרפיה של קוונטין "ספרות זולה" "ג'קי בראון" "להרוג את ביל" "ממזרים חסרי כבוד" טרנטינו? מישהו לא סגור על כל הסרטים הנהדרים שהאחים כהן נתנו לנו מ"רציחות פשוטות" ועד "הבלדה של באסטר סקראגס"? כי אם כן, אני בעיקר מקנא בכם – כי לצפות בסרטים של כל אחד מהם בפעם הראשונה זה מתנה שאין שני לה.

בכל מקרה, מאז הפעם האחרונה שהם התמודדו על המגרש האחים כהן בעיקר הספיקו להתפרק, אך לפני כן לשחרר את "הבלדה על באסטר סקראגס" (ואחד מהם גם הספיק לביים את "הטרגדיה של מקבת"), ואילו קוונטין טרנטינו הספיק לעשות את "היו זמנים בהוליווד". "הבלדה" הגיע למקום 22 בסקר עין הדג וזיכה את האחים כהן במועמדות אוסקר לתסריט מעובד, ו"הוליווד" הגיע למקום תשיעי בסקר שנערך שנה לאחר מכן, וזיכה את טרנטינו בשלוש מועמדויות לאוסקר (על הפקה, בימוי, ותסריט).

האם המפגש בין שלושת הענקים יסתיים בתיקו, או שיש כאן סיכוי להבקעה של 3 נקודות?

בית א' - משחק 1

  • קוונטין טרנטינו (56%, 153 קולות)
  • האחים כהן (44%, 120 קולות)

מס' מצביעים: 273

Loading ... Loading ...