שובו של הכהן-קון: פארגו + אחי, איפה אתה?

ג'ורג' קלוני, פרנסס מקדורמנד וחידון נושא פרסים כולם מחכים לכם ביום חמישי הבא.

בעקבות הצלחת כהן-קון הראשון, הוא עושה קאמבק! הפעם עם "פארגו" ו"אחי, איפה אתה?" – שניים מהקלאסיקות הגדולות של האחים כהן בפרט ושל הקולנוע בכלל.

ההקרנה תתקיים ביום חמישי הבא, ה 15/11 בסינמטק הרצליה, רחוב סוקולוב 29. בשעה 19:30 נקרין את "פארגו", ב 21:30 חידון וב 22:00 את "אחי, איפה אתה?".

לטובת אלה שלא מכירים עדיין, "פארגו" הוא מעשייה שמאחדת את כל האלמנטים של האחים כהן – קומדיה שמתרחשת בעולם טרגי, על קבוצה של אנשים עם חלום גדול, אמצעים לא כשרים להשיג אותו, ותוכנית שמתפקששת מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון. מדובר בסרט קר, אבל עם לב גדול בזכות דמותה של פרנסס מקדורמנד, שזכתה על התפקיד באוסקר.

בהפסקה בין ובין, יהונתן צוריה ונעמה רק ינחו חידון על קולנוע, סיפוריים אמיתיים ומה שביניהם (די הרבה). החידון יינשא פרסים, ויהיה אפשר להשתתף בו על ידי גלישה באינטרנט, בלי צורך להוריד אפליקציה או משהו כזה מראש.

ולאחר ההפסקה נקרין את "אחי, איפה אתה?" ששייך לז'אנר החביב עליי של עיבודים ספרותיים – כאלה שקשה לזהות שהם כאלה. ג'ורג' קלוני מוביל שלישיית פושעים נמלטים במסע ארוך הביתה באמריקה של תחילת המאה העשרים. בדרך הם ישירו שירים, יפגשו באנשים נחמדים יותר ונחמדים פחות, יהפכו לקרפדים ויהפכו לחלק משמעותי בבחירות המוניציפליות.

אפשר להזמין כרטיסים באתר של סינמטק הרצליה במחיר של 48 שקלים או לחלופין – להשתמש בקוד המיוחד של עין הדג ("FISHEYE") ולהשיג כרטיס לכל האירוע ב-36 שקלים חדשים בסך הכל.