מה נראה בכהן-קון?

זה שיש מרתון זה נחמד, אבל כדאי שנחליט גם מה נראה בו. אז בואו: מה הייתם רוצים לראות במרתון של האחים כהן?

למי שפסח על האתר בתקופת המונדיאל, וזאת הכתבה הראשונה שהוא נכנס אליה, להלן עדכון: האחים כהן ניצחו בסינמונדיאל. וחוץ מכבוד הם זכו בכך שב-16.8 (ואני אדגיש שוב פעם – ה16, ולא ה-2) ייערך בסינמטק הרצליה מרתון של הסרטים שלהם. השאלה היא איזה – ופה אתם נכנסים לעניין. למטה תמצאו סקר שבו תוכלו לבחור איזה סרטים תרצו לראות במרתון אבל שתי הערות וחצי לפני כן:

דבר ראשון, הסקר אינו התחייבות למה יוקרן במרתון. ישנם שיקולים טכניים ואחרים לנושא, ויכול להיות שבמקום שני המקומות הראשונים יוקרנו המקום הראשון והרביעי. ננסה לחתור לכך שלא, כמובן.

דבר שני:  השאלה היא לא "מהם הסרטים הטובים ביותר של האחים כהן", אלא "איזה סרטים הייתם מעדיפים לראות", וזה לא אותו דבר. בין אם מדובר בסרט שעדיין לא ראיתם ועכשיו זאת הזדמנות נהדרת להשלים, סרט שראיתם, אבל בטיסה באיכות נוראית ואתם רוצים הזדמנות לראות על מסך גדול עם קהל עין-דגי – אנחנו מחפשים את הסרטים שאתם הייתם רוצים לבוא ולראות – לא אלה שאתם נורא אוהבים, אבל כבר ראיתם מספיק פעמים, אז עזוב אותך.

וחצי דבר: כן, הרשימה למטה היא חלקית – את חלק מהסרטים אנחנו יודעים מראש שלא ניתן להשיג.

מה נראה בכהן-קון? (אפשר לבחור שתי אפשרויות)

מס' מצביעים: 372

Loading ... Loading ...

למי שמתלבט – ניתן ללחוץ על הלינקים בסקר, שחלקם מובילים לביקורות, חלקם לדפי סרט עם תגובות וחלקם ריקים ומסכנים ומחכים לתגובות שלכם.