בואו לראות (שוב): קולוסאל

עוד הזדמנות לראות את "קולוסאל", הסרט המבריק שבו אן האתוויי היא מפלצת שמחריבה את סיאול

אז לפני שבוע היתה לנו הקרנה של "קולוסאל" בסינמטק הרצליה. היא היתה מלאה וכיפית, ולכן אנחנו עושים את אותו הדבר עוד פעם. לכן אני מפרסם את אותו הפוסט עוד פעם. דבר אחד השתנה מאז השבוע שעבר: לפני כן חשבתי שהסרט נראה מאוד מסקרן ומגניב; עכשיו, אחרי שראיתי אותו, אני אני יודע שהוא לא סתם מסקרן אלא מאוד מגניב, אחד הסרטים הטובים שראיתי השנה, וסרט ייחודי לחלוטין. לא תראו עוד דבר כזה.

זאת, עדיין, הקרנת טרום בכורה: הסרט אמור לצאת לאקרנים בארץ מתישהו במהלך יוני.

"קולוסאל" הוא מסוג הסרטים שהקונספט שלהם הוא כל כך מטורף ונפלא שהוא והוא בלבד גורם לי לרצות לראות את הסרט. הקונספט הוא זה: מה אם יש מפלצת ענקית שרומסת את סיאול, והמפלצת הזאת היא אן האתוויי?

ביים אותו נאצ'ו ויגלונדו, שיצר את "Timecrimes" ("אחד מסרטי המסע-בזמן הטובים שנוצרו!" – אנשים שראו אותו) "קולוסאל" אמור להגיע להקרנות מסחריות בארץ ב-22.6, אם כי משום שמדובר בסרט מוזר בתכלית, לא הייתי בונה על כך שההקרנות האלה יימשכו יותר משבוע. בכל אופן, אתם יכולים לראות אותו יותר מחודש לפני כן, אצלנו, כי אם יש סרט שכתוב עליו "זה סרט שנועד להקרנת עין הדג" זה הסרט הזה.

ההקרנה תיערך ביום חמישי, 25.5, בשעה 20:30 בסינמטק הרצליה. לפני ההקרנה – הרצאה קצרה של דורון "זה אני" פישלר. כרטיסים ב-33 ש"ח בלבד, ואפשר ורצוי לקנות מראש, כאן.