קומיק-קון: כל הטריילרים בעולם

המלך ארתור של גאי ריצ'י, חיות הפלא של ג'יי. קיי. רולינג, אלים אמריקאיים של גיימן, קינג קונג, דוקטור סטריינג' ולגו באטמן

זה מגוחך.

אני יודע שכך זה היה תמיד, שבקומיק-קון האולפנים מציגים לראווה את הסרטים שלהם ולכן, בין השאר, יוצאים בתוך כמה ימים כמה טריילרים הרבה טריילרים. אבל מה שקרה עכשיו מוגזם לגמרי. במשך חודשים לא יצא שום טריילר משמעותי לשום בלוקבאסטר, לפחות לא כזה שמעניין אותי במידה כלשהי ("צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים" לא כלול ברשימה). ואז, אתמול, הלכתי לישון, וכשקמתי היו באינטרנט טריילרים לכל הסרטים בעולם. אין זמן להקדיש פוסט לכל אחד מהם בנפרד. חייבים לתפוס את כולם. אז יאללה, מרתון טריילרים!

את הטריילרים של "וונדר וומן" ו"ליגת הצדק" תוכלו לראות כאן. הנה הדברים הנוספים ששוחררו ב-12 השעות האחרונות.

גאי ריצ'י עוסק כבר כמה שנים בגירסה משלו ל"המלך ארתור". הסרט הזה היה אמור לצאת בערך עכשיו, אבל נדחה, וייצא בתחילת 2017. גם השם שלו השתנה כמה פעמים במשך הזמן, ובסופו של דבר החליטו על "King Arthur: Legend of the Sword". ואיך הטריילר? שלא במפתיע, זה נראה כמו גירסת גאי ריצ'י למלך ארתור. הוא עושה לזה את אותו הדבר שהוא עשה ל"שרלוק הולמס" – כלומר לקחת סיפור תקופתי ולצלם אותו באופן מאוד לא תקופתי, כשהוא הופך אותו להיפראקטיבי, היסטרי, מגוחך ואולי גם די כיפי. מ"שם קוד מ.ל.א.ך.", הסרט הקודם של ריצ'י, מאוד נהניתי. אני מקווה שזו היתה תחילתה של תקופה טובה בשבילו.

עוד דבר שקורה בשנה הבאה הוא "Kong: Skull Island", הגירסה הקולנועית הרביעית, למי שסופר, ל"קינג קונג", והראשונה שכוללת גם את ג'ון גודמן וסמואל ל. ג'קסון. כמקובל, הטריילר הראשון לא מראה הרבה מהמפלצת, אבל ברור שקינג קונג הנוכחי הוא לא אותו קוף בגובה שמונה מטר שראינו בסרטים הקודמים, אלא קוף הרבה, הרבה יותר גדול, כזה שיוכל להיאבק בגודזילה כשווה אל שווה – וזאת בדיוק התכנית, כמובן.

יש טריילר חדש ל"חיות הפלא והיכן למצוא אותן", סרט ההארי פוטר ללא הארי פוטר, עם הרבה יותר חיות פלא.

ואם כבר, יש גם טריילר חדש ל"דוקטור סטריינג'", למה לא.

וגם ללגו באטמן.

ואם אנחנו כבר פה ועורכים צפיה מרתונית בטריילרים, נפלוש קצת לטלויזיה: זה הטריילר הראשון לסדרה "אלים אמריקאים", המבוססת על הספר של ניל גיימן.

וכל זה עדיין לא הכל. יכול להיות שהמנה העיקרית עוד בדרך. בכנס הוצג גם טריילר ראשון ל"שומרי הגלקסיה 2" – אבל הוא עוד לא הגיע לרשת. בקרוב.