טריילרים מקומיק-קון (וגם כמה שלא)

די.סי. מוציאים סרט קליל ושמח, ג'יי ג'יי אבראמס מוציא סרט מלחמת העולם השנייה ושמלאן מוציא המשך ל"ספליט" ו"בלתי שביר".

מיסטר גלאס

שמלאן היה בנאחס, והחליט לעשות את מה שכולם עושים: לחקות את מארבל. להם יש יקום קולנועי? גם לו יהיה. הם עוסקים בגיבורי על? גם הוא יעסוק. להם יש סמואל ג'קסון? גם לו יש. וכך נולד לו "מיסטר גלאס", ההמשך המשותף ל"בלתי שביר" ו"ספליט", שאמור לצאת בינואר 2019. יחסית לסרטים האחרונים של הבמאי? נראה נהדר. למען האמת, אפילו יחסית ללא מעט סרטי גיבורי על אחרים זה נראה נהדר. עכשיו השאלה היא גם איך יהיה הסרט עצמו, כי "ספליט" לא היה משהו.

חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד

עדיין אין לי מושג מה הסרטים של "חיות הפלא" אמורים להיות ומה הסיפור הגדול שהם רוצים לספר. ג'וד לאו כדמבלדור זה נהדר, אבל שאר הטריילר לא מצליח להצביע על מאפיין מיוחד של הסרט. בקיצור, הגענו למצב שבו סרט של הארי פוטר יוצא והתגובה העיקרית היא "אוח, עוד סרט עם ג'וני דפ?".

אקווהמן
הטריילר של "אקווהמן" , הסרט החדש ביקום של DC שיוצא השנה, מבהיר שהסרט הוא סרט חובה לחובבי ג'ייסון מומואה ו..אמ… זהו בערך. נו טוב, אולי הטריילר הבא של הסרט יהיה יותר טוב.

שהאזאם!

אז, אם אני מבין נכון, "שהאזאם!" הוא סוג של "מה אם "ביג" היה פוגש את "כרוניקה בזמן אמת", כל זה ביקום של DC, אבל בניגוד למה שהורגלנו בשנים האחרונות, הכל היה ממש טיפשי וקליל?"

ובכן, על סמך הטריילר, אם הסרט אכן יתמיד בטיפשיות שלו – יש מצב לקומדיה ממש מהנה.

Disenchentmant

אני ממש ממש רוצה שהסדרה החדשה של מאט גרונינג ("משפחת סימפסון", "פיוצ'רמה") תהיה טובה, ומצחיקה, ויורשת עצר ראויה לשתי הסדרות האחרות (או ליתר דיוק: ל"פיוצ'רמה" ולעונות הטובות של "משפחת סימפסון"). הטריילר גורם לסדרה להיראות פחות כמו קומדיה מטורפת על עולם פנטזיה ויותר כמו סיפור הרפתקה מרגש עם כמה בדיחות, שזה בסדר גמור – אבל קצת שונה ממה שציפיתי לו. הסדרה תעלה ב-17 לאוגוסט בנטפליקס, ואז נוכל כולנו לראות מה הקטע שלה.

הנשף

המועמד המוביל לפרסי האופיר הוציא טריילר (תזכורת: לשלושה מהסרטים המועמדים האחרים לפרס הסרט הטוב ביותר עדיין אין) . "הנשף", מאת היוצרים של "מיתה טובה" מספר על שלוש נערות שרוצות למכור כלייה כדי לעשות ניתוחים פלסטיים, והגיבורה הראשית שלו מגולמת על ידי סתיו סטרשקו שזה שם שאני בעיקר מכיר מזה שאני אמור להכיר. הסרט, בכל מקרה, נראה מלא בכוונות טובות. בוא נראה אם זה גם אומר שהוא יהיה סרט טוב.

אוברלורד

נאצים! זומבים! מלחמת העולם השנייה! ג'יי ג'יי אבראמס! טריילר שערוך בצורה כזאת שאני לא בטוח מה קורה בו!
בסך הכל, נראה טוב.

גודזילה: מלך המפלצות

הנה הבעיה: בפעם הראשונה שראיתי את הטריילר שמעתי "הכחדת עכברים" במקום "הכחדת המונים" ומאז כל הטריילר קצת נהרס לי. מה ? הכחדת עכברים? למה לבני האדם אכפת? למה שגודזילה תציל עכברים? מה הקשר? מה קורה כאן? בצפייה שנייה, כשהבנתי את טעותי, שום דבר שהטריילר הציע לא השתווה לאותם רגעים בדמיון בהם גודזילה ושאר המפלצות צריכים להציל עכברים. בתקווה, זה יעבור לי עד הטריילר הבא.

ועוד כמה: כמה מילים על שלושה טריילרים עם תקוות לאוסקרים – ל"על רקע מיני" יש טריילר קצת מעצבן שלוקח את סיפורה של רות ביידר גינצבורג ומשטיח אותו לרמה הגנרית ביותר שרק אפשר, ובנוסף מלהק מישהי שלא דומה לה בכלל. נותר לקוות שזה רק הטריילר, והסרט עצמו מתוחכם יותר מזה; בינתיים, הטריילר ל"מחוק" נראה כאילו הוא הולך לתת פייט ל"ילד יפה" בכל הנוגע למי הסרט שסוחט הכי הרבה דמעות בעונת האוסקרים הקרובה; והטריילר החדש של "רפסודיה בוהמית" מתחיל מעניין עם השילוב בין שני שירים של קווין, אבל איפשהו לקראת האמצע מתחיל לאבד את זה בין כל הקטלוג של קווין.