ריינולדס הוא דדפול וקמברבץ' הוא מוזר

רשמית: בנדיקט קמברבץ' יגלם את דוקטור סטריינג' של מארוול. חצי-רשמית: ריאן ריינולדס יחזור להיות דדפול

זה היה שבוע פורה להפליא של אישורים על שמועות על ליהוקים שכולם דיברו עליהם באינטרנט אבל לא היו רשמיים עד עכשיו. גם כריסטוף וואלץ ב"ספקטר", גם כל הצוות של "יחידת המתאבדים", ועכשיו, עוד שניים: שוב, אלה לא בדיוק הפתעות, אלא אישורים למה שעד עכשיו היה שמועות.

בנדיקט קמברבץ' מצטרף לעולם מארוול: הוא יגלם את דוקטור סטריינג', בסרט שייצא בנובמבר 2016, ומן הסתם גם במפגשי מארוול שיגיעו אחר כך – "הנוקמים: מלחמת הנצח" וכל הקרוסאובריאדה הזאת. קמברבץ' הוא אחד מהשחקנים הבודדים שהקריירה שלהם חוצה פאנדומים: בספירה האחרונה הוא הופיע ב"שרלוק", "סטאר טרק", "ההוביט", ועכשיו גם במארוול. בנוסף, הוא כנראה יהיה מועמד לאוסקר השנה על גילום אלן טיורינג ב"משחק החיקוי".

אגב: צילוי ההשלמה של "הנוקמים 2" מתרחשים בתחילת 2015, כך שיש בהחלט מצב שנראה את קמברבץ' – בתפקיד אורח קטן – כבר בסרט הזה.


בינתיים, ריאן ריינולדס פרסם בטוויטר שלו את זה.

אז, או שריינולדס פתאום נתקף בחשק עז לצ'ימיצ'נגה ובו-זמנית נזכר פתאום ביצירה קומיקסית חנוך-פיבנית שהיה לו חשוב לשתף עם העולם, או שהוא מתכוון לומר שהוא חוזר לתפקיד דדפול. ב-Deadline מאמינים שזאת האפשרות השניה. על סרט "דדפול" בכיכובו של ריאן ריינולדס שמענו דיבורים מאז "אקס-מן המקור: וולברין", אבל מאז הסרט התנדנד הלוך ושוב. כשהוכרז בקיץ שהסרט אכן מגיע (בפברואר 2016), נדמה לי שכולם הניחו שריאן ריינולדס עדיין מעורב בעסק, אבל זה לא נאמר במפורש. אז הנה: הוא שם. סבבה.

יאללה, אם אנחנו כבר על הגל, אני רוצה אישור לכך שאמילי בלאנט תגלם את קפטן מארוול עד יום ראשון בצהריים. גו.