אקסטרים קלוז אפ

בלוג מוכיח שאם רק מסתכלים מספיק מקרוב, גם גדולי הסלבז בעולם נראים, איך לומר, מפחיד

היי, רוצים לראות משהו מפחיד?

רוצים לשמוע משהו מפחיד? הבחור המשופם עם העיניים הבולטות שנפל לתוך קערת פודרה הוא זואי דשנל. ואפילו לא זואי דשנל ביום רע במיוחד, או בלי איפור: פשוט, זואי דשנל מצולמת מקרוב וברזולוציה מרשימה.

אבל זה לא מפחיד כמו זה:

זאת טיילור מומסן, אבל אפשר לסלוח לכם אם התבלבלתם וחשבתם בטעות שזה הליצן השטני מהסיוטים הגרועים ביותר שלכם שבא לקחת את נשמתכם.

מתברר שהסיבה העיקרית שבגללה סלבריטאים למיניהם נראים יפים ומושלמים היא שאנחנו מסתכלים עליהם מרחוק. ברגע שמסתכלים מפסיק מקרוב – הפגמים הקטנים קופצים לעין. הנה תמונה של ריס וויתרספון שצריכה לשמח כל אישה:

אם חשבתם שזה עור הפנים שלכם שבעייתי, אז רק שתדעו שהמצב לא הרבה יותר טוב אצל מפורסמימים למיניהם. ושלא תחשבו שמדובר רק בנשים, מתברר שהפנים של וויל פרל נראות מקרוב כאילו הוא עבר לא מזמן מפגש קרוב עם פומפיה.

כל התמונות לקוחות מתוך Celebrity Close Up, טאמבלר שכל תכליתו להציג תמונות קלוז-אפ של שחקנים ושאר סלבריטיז שמייחלים לכך שההיי-דפינישן לא היה מומצא לעולם. הוא מלא בזוועות נפלאות. כדאי מאוד לבקר בו, זה עושה נפלאות לדימוי העצמי.

אם כי יש לציין שיש גם כאלה שזה לא משפיע עליהם. קלוז-אפ או לא קלוז-אפ, קמטים או לא קמטים, טילדה סווינטון לא מפסיקה להיראות מדהים.