מצאנו באינטרנט 2: כמובן שלקוונטין טרנטינו יש תשובה מפורטת בנושא

המילטון מגיע לקולנוע, "קאטס" מנסה להפוך לקאלט, וגם מסתבר שהיה איזה סופרבול או משהו.

1. פרויקט חדש ומשמח של דיסני – 14 סרטים קצרים של במאים שונים, שנבחרו בהגשה אנונימית, הגיעו לספרייה של דיסני +. אם אתם רוצים לדעת עוד, בבאזזפיד יסדרו אתכם.

2. פברואר כאן וב-Vulture מעדכנים בהתאם את רשימת 100 הסרטים הטובים ביותר בנטפליקס. לא ברור כמה מהסרטים ברשימה זמינים גם בישראל, אז אציין באגביות ששירותי VPN קיימים.

3. עדיין לא התאוששנו מ"נשים קטנות", ולשמחתנו גם האינטרנט לא. בערוץ היוטיוב המשובח במיוחד Be Kind Rewind ערכו השוואה מעמיקה ומעניינת בין העיבודים השונים של הספר לקולנוע. למי שעוד לא נחשפו לערוץ נספר שהוא מתמקד בהיסטוריה של הוליווד, ורוב הסרטונים מתייחסים לקטגוריות השחקנית ושחקנית המשנה בטקס האוסקר ובסיפורים המושגעים שמאחורי הזכיות הדרמטיות. תיזהרו, הוא ממכר.

4. ואם אתם רוצים פיקס של "נשים קטנות" אבל אין לכם 24 דקות פנויות, במגזין Elle הזמינו את גרטה גרוויג למשחק טריוויה על חברי הקאסט שלה:

5. ובינתיים בניו יורק: הכישלון המהדהד "קאטס" מגיע למקום אליו כל כישלון מהדהד מגיע מתישהו – הקרנות קאלט פעילות. האם עלילות הג'ליקאטס יהפכו ל"מופע האימים של רוקי" הבא? אם נהיה כנים, אני מקווה מאוד שלא. אבל הכתבה מעניינת

6. זוג אחים החליטו לצלם מחדש את כל "צעצוע של סיפור 3" בסטופ מושן, עם צעצועים אמיתיים ושחקנים אנושיים. זה לקח להם שמונה שנים, אבל בסוף זה הצליח:

7. מה קרה לריק דלטון אחרי הסיום של "היו זמנים בהוליווד"? כמובן שלקוונטין טרנטינו יש תשובה מפורטת בנושא.

8.עונת הפרסים נמשכת ובטח כבר התעדכנתם בהכל, אבל אולי אפשר בכל זאת לעדכן אתכם בטאיקה וואטיטי מקבל את פרס התסריט בבאפט"א?

9. ועוד בנושא עונת הפרסים – כל זכייה של "פרזיטים" בטח תניב תקדימים ותזמין התפלפלויות. וכך גם בפרס העיצוב האמנותי, מסתבר.

10. כבר שנים אני טוענת, ויש לי עדים, שמחזות זמר צריכים להיות מוקרנים בקולנוע. קהל חובבי המוזיקלז הוא עצום, ולרובם אין גישה לראות את המחזות האהובים עליהם בלייב. בטח לא יותר מפעם אחת. ותאמינו לי, אם הייתי לי אופציה הייתי רואה את "המילטון" הרבה יותר מפעם אחת. זה פשוט כסף על הרצפה. אז הנה, דיסני מתכופפים להרים – הופעה מצולמת משנת 2016 של "המילטון", עם הקאסט המקורי, תוקרן בבתי הקולנוע בחסות דיסני. באינטרנט כבר תוהים האם זה אומר שבקרוב נקבל מתקן בהשראת "החדר בו זה קורה" בדיסנילנד והאם זה הופך את הרקולס מאליגן לנסיכת דיסני.


10. אה רגע, והיה גם סופרבול! לטריילרים יש מדור משלהם, אז בואו נתמקד בפרסומות ונסיים עם כמה שהיו קשורות במידה כלשהי לקולנוע, גם אם בצורה קרינג'ית קצת / הרבה.