לשבור את הקרח באנגלית – שוב!

בעקבות ההצלחה: הקרנה נוספת לסרט האנימציה של דיסני בגירסה האנגלית. ובהמשך: "מנועים קדושים" ו"ענן אטלס"

עקב הביקוש הגדול, הוספנו אירוע נוסף. לעתים קרובות המשפט הזה הוא בולשיט – ברור לכם שמראש תוכננו שני אירועים או מה שזה לא יהיה, ושניהם היו נערכים גם אם ה"ביקוש הגדול" לאירוע הראשון כלל שלושה כרטיסים וכלב. אז זה לא המקרה הפעם.

בעקבות התלונות של הרבה אנשים על כך שלא הספיקו לראות את הגירסה האנגלית של "לשבור את הקרח" ("Frozen") לפני שנעלמה, ערכנו בסינמטק חולון בתחילת ינואר הקרנה חד פעמית של הסרט בגירסה האנגלית שלו. היה נפלא, באמת. הגיעו יותר מ-300 איש, בלי שום ילדים או מפריענים למיניהם, והתלת-מימד היה משובח (בסינמטק חולון לא שמעו על עמעום הנורה שגורם לסרטי תלת להיראות אפלים מדי בקולנועים אחרים כלשהם), והיתה הסכמה כללית שהסרט הוא מעולה. היה כל כך מצוין שהחלטנו לעשות את זה שוב. אותו דבר, אותו מקום.

אז אם פספסתם גם את ההקרנה הזאת, או שאתם רוצים לראות שוב, או שאתם רוצים לגרור חברים שעדיין לא מאמינים שדיסני עשו דבר מוצלח כל כך, רישמו: יום חמישי, 6 בפברואר, 21:00, סינמטק חולון: "לשבור את הקרח", הגירסה האנגלית, תלת-מימד, פלוס הסרטון הקצר "!Get a Horse", פלוס הרצאה קצרה על תולדות דיסני ונסיכותיהם. (אגב, הסרט הארוך, הסרט הקצר, והשיר "Let it Go" מתוך הסרט מועמדים כולם לאוסקר – אם היו חסרות לכם סיבות לראות את הסרט). אפשר לרכוש כרטיסים באתר המדיטק, במחיר 38 ש"ח; אפשר גם להתקשר טלפונית לקופות ב-03-5021552, להגיד שהגעתם מעין הדג ולקבל כרטיסים ב-28 ש"ח בלבד (בשני המקרים יש להוסיף 4 ש"ח על רכישת משקפי תלת-מימד, אלא אם כן אתם מביאים משקפיים מהבית; זה אותו סוג של משקפיים שמחולק ביס פלאנט, אז אם ראיתם שם סרט תלת-מימד מתישהו בחודשים האחרונים, אתם אמורים להיות מסודרים מבחינה זו).

בואו, תביאו חברים, תדגימו שיש ביקוש – והרבה – לסרטי אנימציה איכותיים בלי דיבוב לעברית.


אירועים נוספים בהמשך החודש: עוד הזדמנויות להעיף לעצמכם את המח עם שניים מסרטי 2013 שאולי פספסתם בבתי הקולנוע, והגיעו למקומות נכבדים בסקר סיכום השנה שלנו. בשני המקרים, עם הרצאה קצרה שלי (היי! אני דורון!) לפני הסרט.

חמישי, 13.2, 21:10, סינמטק הרצליה: "מנועים קדושים" – הסרט הכי ביזארי של 2013, ואחד המבדרים ביותר. כל הז'אנרים בעולם, עם שחקן אחד, לימוזינה ואקורדיון. כרטיסים ב-22 ש"ח בלבד.

חמישי, 27.2, 20:00, סינמטק הרצליה: "ענן אטלס". שוב, אוסף של סיפורים שונים וז'אנרים שונים, אבל הפעם על פני שלוש שעות ו-800 שנה, עם טום הנקס, הוושאבסקיז, הוגו וויבינג והרבה שחקנים אחרים – כל אחד מהם בחמישה-שישה תפקידים. עדיין כרטיסים ב-22 ש"ח בלבד, מה שיוצא עיסקה משתלמת במיוחד מבחינת דקות לשקל.