אלה הן מכסחות השדים

מליסה מקארתי, קריסטין וויג, לזלי ג'ונס וקייט מק'קינון יהיו מכסחות השדים בריבוט/רימייק/רימשהו של פול פייג

יש סרט חדש של "מכסחי השדים" בדרך, רק שהן יהיו מכסחות. הפעם זה כנראה באמת קורה.

אחרי הרבה מאוד שנים של ספקולציות ושמועות בנוגע לסרט הבא של מכסחי השדים, מתברר שהגירסה הנוכחית הגיעה לשלב המעשי. הגירסה הנוכחית של הסרט לא כוללת את ביל מאריי או אף אחד מחברי הצוות המקוריים: היא כוללת צוות מכסחים של מכסחות בלבד. עכשיו, לטענת ההוליווד ריפורטר, ידוע גם מי אלה יהיו: מליסה מקארתי, קריסטין וויג, לזלי ג'ונס וקייט מק'קינון. צוות קומיקאיות טוב, אני מניח, אם כי קיוויתי לאמה סטון.

מקארתי היא משת"פית קבועה של פייג, וגם וויג השתתפה ב"מסיבת רווקות" שלו. מק'קינון ולזלי ג'ונס מגיעות מ-SNL. אין שום ספק – אם היה אי פעם – שהסרט החדש עומד להיות קומדיה, הרבה יותר מכל דבר אחר. גירסת "מסיבת רווקות" למכסחי השדים.

מבין כל הגירסאות האפשריות לסרט חדש של "מכסחי השדים", ריבוט נשי הוא רעיון שאני בהחלט יכול לחיות איתו. הסרט הזה נראה מנותק מספיק מהמקור כך שגם אם הוא יכשל, זה לא יכתים בהרבה את תולדות הסדרה, ואם הוא יצליח? אז תהיה קומדית אקשן מצליחה שכל הכוכבות שלה נשים, וזה מאוד חיובי. ובכל זאת, אני יכול להבין אם הצוות הזה יתקבל בעיקומי אף. "מסיבת רווקות" התקבל בשבחים היסטריים וחסרי פרופורציה בארה"ב, ובהבעת גועל נפש כללית בארץ, משום מה. "עצבניות אש" היה, לדעתי, סרט מצחיק בהחלט – לא פורץ דרך, אבל מצחיק. והסרט הבא של פול פייג, גם הוא עם מליסה מקארתי, הוא "מרגלת", שגם הוא לא ממש נראה כמו פורץ דרכים חדשות בתחום הקומדיה. זה הטריילר שלו:

אז, שנתכונן ל"מכסחי השדים", אבל כזה?