טיזר: Gone Girl, הסרט החדש של דייויד פינצ'ר

וחדשות רעות לגבי מה שכבר לא יהיה הסרט הבא של דייויד פינצ'ר.

מעריצי דייויד פינצ'ר, יש לי חדשות טובות וחדשות רעות. החדשות הטובות – יש טיזר ראשון ל-"Gone Girl" (בעברית: "נעלמת"), הסרט הבא של פינצ'ר, שייצא באוקטובר הקרוב.

החדשות הרעות הן שפינצ'ר, על פי THR, לא יהיה זה שיביים את הסרט על סטיב ג'ובס – זה שארון סורקין כתב, זה שמתרחש כולו בשלוש סצינות בנקודות מפתח בחייו של ג'ובס, וזה שפינצ'ר התכוון ללהק בו את כריסטיאן בייל. הסיבה היא השכר שפינצ'ר דרש – 10 מיליון דולר – והעובדה שהוא דרש יותר מדי שליטה גם על הסרט עצמו וגם על השיווק שלו. הרעיונות השיווקיים של פינצ'ר לא עזרו ל"נערה עם קעקוע דרקון" שלו, שלא היה הצלחה מסחררת, ואם הוא אחראי גם לטריילר הזה – אני לגמרי יכול להבין למה אף אחד לא רוצה אותו במחלקת שיווק.

אני לגמרי בעד מקוריות, גם לי נמאס שכל טריילר נשמע בדיוק אותו הדבר, עם אותה מוזיקה ואותם בומים. אבל לקחת את מה שנראה כמו טיזר סטנדרטי ומסקרן לסרט מתח ולהצמיד אליו ביצוע שמאלצי ל"She" של אלוויס קוסטלו – אני מצטער, זה פשוט גרוע. זה לא עובד, זה נראה כמו בדיחה אינטרנטית על איך אפשר להרוס טריילר באמצעות הפסקול הלא נכון. "אבל זה באירוניה!" יגידו מי שיגידו. אוקיי, אז אולי אירוניה היא לא הדבר הנכון לצפות בו הצצה ראשונה לסרט מתח. זה הורס את הטיזר הזה לגמרי. אולי עם "The Immigrant Song" זה היה נראה יותר טוב.